Steve'in Laneti | v2.4.1 by Baturkmez [30.000+ İndirme]

Emre.Sevki

Marangoz
En iyi cevaplar
0
buildlerini düzeltirsen senden güzel maplar çıkar dostum

Yiqit Bahadır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oynadığım En İyi Maptı Fakat Eksiklerin Var Yemek Sıkıntısı Çok Çekiyo bn Hep Hileli Moddan Aldım Ama Çok Güzel Bitirdim Ve Bütün Herşeyi Patlattım

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
buildlerini düzeltirsen senden güzel maplar çıkar dostum
Aslında builde önem veren biriyim. Umarım 2. haritada sorun olmaz. :D[DOUBLEPOST=1413986769,1413986711][/DOUBLEPOST]
Oynadığım En İyi Maptı Fakat Eksiklerin Var Yemek Sıkıntısı Çok Çekiyo bn Hep Hileli Moddan Aldım Ama Çok Güzel Bitirdim Ve Bütün Herşeyi Patlattım
Köyde iyice araştırma yapsaydınız yetecek ve artacak kadar yemek oluyordu. Sadece köyün bazı yerlerine sakladım. :D Böyle düşündüğünüz için teşekkürler.

ferminecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
haritanın 3. bölümü hızlandırmasız bu sefer 16:00'da YASLI TV'de olacak :) bence silah zırh ve yemek bakımından yeterli ama çok dolaşmak gerekiyor :(
Keşke COBWEB'leri toplasaydım

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
haritanın 3. bölümü hızlandırmasız bu sefer 16:00'da YASLI TV'de olacak :) bence silah zırh ve yemek bakımından yeterli ama çok dolaşmak gerekiyor :(
Keşke COBWEB'leri toplasaydım
Bilerek öyle gizli yerleri koydum önemli şeyleri! :D Oynadığın için teşekkürler![DOUBLEPOST=1414237811,1414162136][/DOUBLEPOST]Link Güncel

ferminecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok keyif alarak oynadım. Bunu yarın yayınlanacak final bölümünde görebilirsiniz. Eline sağlık. Gelecek haritalarını da bekliyorum. Minecraftın codelarını iyi kullanıyorsun. Gayet başarılı. Moralini hiç bozma yolunda devam et.
Steve'in Laneti: İlginç yerler 4. ve FİNAL bölümüyle yarın (03.11.2014) YASLITV'de. İyi seyirler.

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok keyif alarak oynadım. Bunu yarın yayınlanacak final bölümünde görebilirsiniz. Eline sağlık. Gelecek haritalarını da bekliyorum. Minecraftın codelarını iyi kullanıyorsun. Gayet başarılı. Moralini hiç bozma yolunda devam et.
Steve'in Laneti: İlginç yerler 4. ve FİNAL bölümüyle yarın (03.11.2014) YASLITV'de. İyi seyirler.
Çok teşekkürler. Final bölümünü merakla bekliyorum. :D[DOUBLEPOST=1414955340,1414955296][/DOUBLEPOST]
İncreadıble eline saglık güzele benzio ^.^
Çok teşekkürler. :D

WhatNCO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel 2 çıktı mı yoksa çıkacak mı?

Rejan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Batur kardeş Çok güzel bir mapa benziyor Bence böyle maplar yapıp Büyük kanallara göndermelisin En azından Biraz Kazancın olsa Çok iyi olur

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok güzel 2 çıktı mı yoksa çıkacak mı?
Çok sağolun. 2. harita yapım aşamasındadır. :D[DOUBLEPOST=1414964837,1414964795][/DOUBLEPOST]
Batur kardeş Çok güzel bir mapa benziyor Bence böyle maplar yapıp Büyük kanallara göndermelisin En azından Biraz Kazancın olsa Çok iyi olur
Teşekkürler. :) Adım Batu bu arada. :D[DOUBLEPOST=1414964872][/DOUBLEPOST]
cok begendim fazla donuodu sanki *-*
Donma sorununu düzeteceğim 1 hafta içinde. Teşekkürler.

Rejan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Batu kardeş Diğer maplerde 60 fps sabıt alırken senın mapında 10 30 arası fps almak kotu oldu be

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batu kardeş Diğer maplerde 60 fps sabıt alırken senın mapında 10 30 arası fps almak kotu oldu be
Bu haftasonu o sorunu halledeceğim. Biliyorum geç oldu hatayı anlamam çünkü benim bilgisayarımda hiçbir kasma olmuyor anlamadığım bir şekilde. Başka bir bilgisayarda denedim o dediğiniz kasma sorunu oldu. Teşekkürler.

Toby Meep

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzeldi fakat aşırı kısaydı.Diğerini bunun 10 katı gibi bir büyüklükte yapar mısın?