Steve'in Laneti | v2.4.1 by Baturkmez [30.000+ İndirme]

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
evet.1 saat oynadım.Fakat 1-2 günlük mapler gerek bana :D
Herkes senin gibi düşünmediği için çok uzun yapmamaya çalışıyorum. :D Bazıları 1 saati geçerse oynamıyor.[DOUBLEPOST=1415033657,1415033576][/DOUBLEPOST]
Haritanda herhangi bir eşek bulunduğunu fark edemedim bu yüzden haritanın kötü olduğunu düşünüyorum:) Güzel bir harita yapmak istiyorsan içine bol bol eşek katmalısın kardeşim:)
Haritada eşek var. :3 (Harbiden var. [At değil eşek])

ferminecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batur kardeş Çok güzel bir mapa benziyor Bence böyle maplar yapıp Büyük kanallara göndermelisin En azından Biraz Kazancın olsa Çok iyi olur
bizide beğenin paylaşın abone olun biz de büyüyelim :) kime ne zararımız var ki :p
bence Batu böyle yaparsa haritalarını kısa zamanda büyük kanallar da farkına varıp oynarlar. yabancı dilde de yayınlarsa hele haritaları onlarda oynar. oynanmayacak haritalar değil. tekrar teşekkür ediyorum. ben küçük de kalsam büyüsem de oynarım mesela.

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bizide beğenin paylaşın abone olun biz de büyüyelim :) kime ne zararımız var ki :p
bence Batu böyle yaparsa haritalarını kısa zamanda büyük kanallar da farkına varıp oynarlar. yabancı dilde de yayınlarsa hele haritaları onlarda oynar. oynanmayacak haritalar değil. tekrar teşekkür ediyorum. ben küçük de kalsam büyüsem de oynarım mesela.
Çok teşekkürler. 2. bölümde farklılıklar göreceksiniz inşallah. :D Bu arada konuya ekledim Yaşlı Oyuncu oynayış videosunu.

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güncel = Steve'in Laneti v2.2.0
* Kasma sorunları giderildi.
* Birçok hata düzeltildi.
* Yeni yazılar eklendi.
* Bazı yerler düzenlendi.
Güncelleme, 10/11/2014

Son düzenleme:

Mofreeze

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aga map muhteşem bir şey la :D vede kasma sorunu fln gitmesi iyi olmuş bunun sayesinde bitirdim mapi :D hemde 15 chunkda :D önceden 4 chunksta kasıyodu :D ben bi youtubeden viedol fln izledim cahiller bir şey bilmedikleri için bitiremiyolar sonra *** gibi harita diyolar :D Beyler mapta sorun yok muhteşem bir map herkese tavsiye ederim. ( 2.map ne zamana çıkar :D )

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aga map muhteşem bir şey la :D vede kasma sorunu fln gitmesi iyi olmuş bunun sayesinde bitirdim mapi :D hemde 15 chunkda :D önceden 4 chunksta kasıyodu :D ben bi youtubeden viedol fln izledim cahiller bir şey bilmedikleri için bitiremiyolar sonra *** gibi harita diyolar :D Beyler mapta sorun yok muhteşem bir map herkese tavsiye ederim. ( 2.map ne zamana çıkar :D )
Çok teşekkürler. Senin gibi destekçiler sayesinde bir şeyler yapmaya çalışıyorum şu an 2. harita için. :) İlk haritadan çok farklı olacak. Ne zaman çıkacağını bilmiyorum ama oynayış süresi daha uzun olacağı belli galiba. :D

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence devam durma sen map işine devam
Şuanda 3 tane farklı harita üzerinde çalışıyorum. Hepsini bitirince bırakmayı düşünüyordum. (Tabi belli olmaz :D) Bu haritalar da macera, korku ve puzzle türünde haritalar olacak hayırlısıyla. (İngilizce de olacak) :D

Baturkmez

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İndirmeler hızla artıyor. Gerçekten hepinize çok teşekkür ederim.