Oyun Keşif | +11000 Views +340 Subs |Teşekkürler|*|

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bencede bu arkadaşın dediği gibi
Tatlılık :D
Emek Aile desteği
Büyük kanallardan destek
Terbiye,
iyi niyet
0:47 den izleyin şunu
işsizlik işte hataları buluyoz

Javatist395

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnsanlar için senin emeğinin hiçbir önemi yoktur, insanlar için önemli olan videoların kendi kriterlerine uyması ve hoşuna giden türden videolardan olmasıdır. Sende böyle video çek potansiyelin varsa seninde abonen olur. Eğer birçok oyun videosu çekip abone arıyorsun boşuna yapma veya sabret fakat başkalarının emeğine veya kanalına göz dikeceğine kendi kanalını geliştir.

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanlar için senin emeğinin hiçbir önemi yoktur, insanlar için önemli olan videoların kendi kriterlerine uyması ve hoşuna giden türden videolardan olmasıdır. Sende böyle video çek potansiyelin varsa seninde abonen olur. Eğer birçok oyun videosu çekip abone arıyorsun boşuna yapma veya sabret fakat başkalarının emeğine veya kanalına göz dikeceğine kendi kanalını geliştir.
Assasin's Creed Unity 4. Bölüm Geldi Kardeşim Kendi kanalımızı Geliştiriyoruz zaten Sağol :)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bu çocuğun kanalına webtekno, orkun ışıtmak, muratabigf fln yorum atmış. Hatta webtekno ofisine çağırmış. Biri bana anlatsın bu nedir ya ;(

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Iste kardesim kiminin hayalleri kiminin abone kutlamalari anlatabildiysem ne mutlu bana

cumalicot

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yanlız bir şey soyliimmi sen bunu yaptın ya o cocugun takipçi sayısı patladı :(((

Central

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abone Botudur :D + sadece 21 videosu var. Ve bunların %65 kadarı Kutlama. 2-3-4 tane oyun videosu. Kesin bot kesin.
Bot değil baya bi sayfada felan paylaşıldı çocugun videoları kanalı felan neden abone oluyorlar bende anlamıyorum kanal ismiyle alakalı video yok

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bot değil baya bi sayfada felan paylaşıldı çocugun videoları kanalı felan neden abone oluyorlar bende anlamıyorum kanal ismiyle alakalı video yok
Enteresan.. Hiç uğraşılmamış bir kanal. Daha dün 10.000 abonesi var. Günde 1000 abone nedir lan ? biz uğraşıyoz o kadar şey yapıyoz. Bu gene 1-2-3 günde hemen 10.000 abone. Bir iş var ama. Nerede paylaşıldı bu ? görebilir miyim ?

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Enteresan.. Hiç uğraşılmamış bir kanal. Daha dün 10.000 abonesi var. Günde 1000 abone nedir lan ? biz uğraşıyoz o kadar şey yapıyoz. Bu gene 1-2-3 günde hemen 10.000 abone. Bir iş var ama. Nerede paylaşıldı bu ? görebilir miyim ?
O Konuyu Kapatabilirmiyiz Rica Etsem Çok tepki Gördü Sanki Ben Çocugu öldürdüm İçeriğini de Değiştim Konunun Zaten Çocuga Destek Çıkan çok Ne Desen boş.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Konuyu Kapatabilirmiyiz Rica Etsem Çok tepki Gördü Sanki Ben Çocugu öldürdüm İçeriğini de Değiştim Konunun Zaten Çocuga Destek Çıkan çok Ne Desen boş.
Destek çıkılmamasının nedeni adaletsizlik :) Biz uğraşırız 100 abone zor oluruz. Çocuk uğraşmadan 10.000 abonesi olur ? Bu nasıl bir adalet :) Hadi kapatım

Intra

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abartılıyor. Küçükken bizde böyleydik. Pek bir farkımız yoktu.

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu icerigi degisti baska konu oldu kg