Oyun Keşif | +11000 Views +340 Subs |Teşekkürler|*|

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Yav 7-8 Yaşında çocuğumu kıskanıyorsunuz.

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Facebook ta bir sürü sayfada yayınlandı bu çocuğun videosu,mümkünse o kadarda olsun, 8 yaşındaki çocuğu kıskanacak kadar düşürme seviyeni...
KISKANMIYORUM Başlıktada Gördüysen Şirin Çocukmuş YazdımÇok Tatlı Şirin bir çocukda Her 8 Yaşında video Çekeni Popi edelim Ozaman Kardeşim
17 18 Yaşındayım Bende Çok Sevdim çocugu Çok İyi Tatlı Çocukta Emeksiz Biryere Gelince Dayanamıyorum Kusuruma Bakmayın Beyler[DOUBLEPOST=1428171397,1428171365][/DOUBLEPOST]
Yav 7-8 Yaşında çocuğumu kıskanıyorsunuz.
Kıskanmıyorum Yukarıda Yazanlar Senin İçin De Geçerli Kardeşim[DOUBLEPOST=1428171440][/DOUBLEPOST]
%100 Bot Araştırdım Ve Hacker Olduğu Çıktı.
Bot Olamaz Bence Kardeşim Büyük Kanallar Destekliyor bi Foto At Kanıt :)

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Sende 60 Aboneye ulaştık de dans filan et 8 yaşındaki çocuğun IQ suna düş şebeklikler yap sanada abone oluruz. Biz çocuk mutlu olsun diye abone olduk.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
KISKANMIYORUM Başlıktada Gördüysen Şirin Çocukmuş YazdımÇok Tatlı Şirin bir çocukda Her 8 Yaşında video Çekeni Popi edelim Ozaman Kardeşim
17 18 Yaşındayım Bende Çok Sevdim çocugu Çok İyi Tatlı Çocukta Emeksiz Biryere Gelince Dayanamıyorum Kusuruma Bakmayın Beyler[DOUBLEPOST=1428171397,1428171365][/DOUBLEPOST]
Kıskanmıyorum Yukarıda Yazanlar Senin İçin De Geçerli Kardeşim[DOUBLEPOST=1428171440][/DOUBLEPOST]
Dalga geçiyor hacker diyen..

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğim o değil. İlla tanınmış oyunlar çekmek zorunda değilsin. Belki de bu tavrın yüzünden abone çekemiyorsun bilmiyorum. Piyasaya daha ''yeni'' ''sıcak'' girmiş oyunlardan bahsediyorum ben. İnsanlar indirmeden önce inceleme videolarına bakıyorlar çünkü. Neyse sana başarılar
Hmm Olabilir Kardeşim Teşekkürler Sanada :)

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Problem şu ki Emek vermeden iyi bir youtuber olunmaz. Emek vermelisiniz ki iyi bir youtuber olun. Ben mesela bu gün başladım. Emeğimi %100 veriyorum. Hadi bismillah inşallah iyi günlere ulaşırım. Bu çocuk aslında pek bir şey yapmıyor sanırım. Videolarını annesi birçok yerde 10 kere paylaşıyor ondan dolayıdır belki.

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
17 18 Yaşındayım Bende Çok Sevdim çocugu Çok İyi Tatlı Çocukta Emeksiz Biryere Gelince Dayanamıyorum Kusuruma Bakmayın Beyler
Bu insan da 18 yaşında, buna imren ozaman

Erenkorowakurwa

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atıyorum Bir Dakika.

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sende 60 Aboneye ulaştık de dans filan et 8 yaşındaki çocuğun IQ suna düş şebeklikler yap sanada abone oluruz. Biz çocuk mutlu olsun diye abone olduk.
Hadi Her 8 Yaşındaki youtuberi Popi Edelim Maksat Mutlu Olsun Sonra Youtube Ortamı Diye bir şey Kalmasın :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Bak mesela, benim bir videoya 2 gün uğraştığım oluyor (renderıydı, shadersıydı, pc nin ısınmasıydı, düzenlenmesiydi vs vs). Abone sayım 600 ötesine de daha çıkamadım. Bu çocuğun abonesinin olması ya da olmamasının bize zararı yok boşver uğraşma bunlarla

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak mesela, benim bir videoya 2 gün uğraştığım oluyor (renderıydı, shadersıydı, pc nin ısınmasıydı, düzenlenmesiydi vs vs). Abone sayım 600 ötesine de daha çıkamadım. Bu çocuğun abonesinin olması ya da olmamasının bize zararı yok boşver uğraşma bunlarla
tabii ki yokda faketaxidriver ne demiş
İlerde Başlarsa Bizden 13 14-0 Önde Başlayacak Anlatmak istediğim bu :)