Oyun Keşif | +11000 Views +340 Subs |Teşekkürler|*|

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Millet,
Ben Yiğit bazılarınızın bildiği üzere 10 yıllık dostum Serdar İle 6 ay önce açtığımız ; Fakat son 2 aydır aktif olan kanalımız
kısa sürede ize göre yüksek yerlere geldi,bunun için izleyen izlemeyen bütün herkese teşekkürler, ve şuanlık hiçbir kazancımız olmadan sadece eğlenmek için videolar çekiyoruz
bkz.
Reklamlar Aktif Fakat Adsense Bağlı Değil
Kanal Link:www.youtube.com/user/OyunKesifTR
Videolarımızın Bazıları :)
@UmutYıldızYT
@Beyazlord
@faketaxidriver
@LG-Anılcan
@AzlaazTR
Yorumlarınızı Bekliyorum Beyler ...!
Oyun Maceralarına Çok Tepki Geldiği İçin Bitirdim Ve Mesaj Geldi Bayağı Kusura bakmayın

Son düzenleme:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Çocuğun Yaşı Küçük Sevinsin " X Abone Oleyyyy " Videosu Çeksin Bizede Gülmelik Birşeyler Çıksın Diye Abone Oluyorlardır Böyle Büyütülecek bir şey Değil Yani Böyle Küçük Şeyleri Kıskanacaksanız Haliniz Harap.

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küçük Kardeşimi Mi Çağırsam Gençler 250 aboneyim 250 abone oley diye amuda kalkalım birlikte :)

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abone Botudur :D + sadece 21 videosu var. Ve bunların %65 kadarı Kutlama. 2-3-4 tane oyun videosu. Kesin bot kesin.

En iyi cevaplar
0
tamamen büyük kanalların desteklemesi sayesinde oldu tam kıskandımda diyemem çünkü ileride eğer cidden bu işlere kalkışırsa 1-0 önde başlamış olucak hatta ne 1-0'ı 13-0 felan bizde yırtalım bi taraflarımızı

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çocuğun Yaşı Küçük Sevinsin " X Abone Oleyyyy " Videosu Çeksin Bizede Gülmelik Birşeyler Çıksın Diye Abone Oluyorlardır Böyle Büyütülecek bir şey Değil Yani Böyle Küçük Şeyleri Kıskanacaksanız Haliniz Harap.
Kıskanmak Mı Kardeşim Emek Veriyoruz Hakkımızı Alamıyoruz Kıskanmak Hiçbir icraat yapmadan olan Hakkında Atıp Tutmak olur diye biliyorum ben

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sende saçma bi video çek youtube a at ünlü ol ? o senden kaç yaş küçüktür yaptığından utan.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Kardeşim yanlış anlama da bu işin sadece emekle alakası yok ki :) Videoların öyle oturup yarım saat izlenecek türden değil, sıkıcılar. Bence yeni çıkmış oyunları incele daha fazla izlenme alırsın. İnsanlar en azından yeni bir şeyler izlerler. Esenlikler

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamamen büyük kanalların desteklemesi sayesinde oldu tam kıskandımda diyemem çünkü ileride eğer cidden bu işlere kalkışırsa 1-0 önde başlamış olucak hatta ne 1-0'ı 13-0 felan bizde yırtalım bi taraflarımızı
İlk defa Sana Hak Verdim :D Bu Çocuk Başlıyacak Merak Etme Sen Destekçileri;
MuratAbi GF
Orkun Işıtmak
Webtekno
GamerJah
OyunKonsolu
NDNG-Baturay
Fare Düşmanı "Ege sagin"
Biz Hala 10 15 Abone Gelicek Diye Sevinelim An itibariyle 13.442 oldu Beyler[DOUBLEPOST=1428170773,1428170675][/DOUBLEPOST]
Kardeşim yanlış anlama da bu işin sadece emekle alakası yok ki :) Videoların öyle oturup yarım saat izlenecek türden değil, sıkıcılar. Bence yeni çıkmış oyunları incele daha fazla izlenme alırsın. İnsanlar en azından yeni bir şeyler izlerler. Esenlikler
Milattan Kalma Oyunlar Çekiyorum Evet
Assasin's Creed Unity
Call Of Duty Warfare
Pes 2015
Assasin's Creed Black Flag
Minecraft
Bayağı Eski Ya Şöyle Bakınca Sıkıcılık Konusunda Böyle Hareketler Yapıcaksak Bilemem Deneriz Belki ünlü Ederler Demi :) :)

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bot kullanıyor bence. O kadar destek geliyor da 21 video ile 13.000 olunmaz ki. 16 video falan zaten kutlama videosu. Nasıl oluyor bu ? Biz 100 tane video yükleriz anca 150 abonemiz olur. Ama hepside zevkli. Neyse şüpheliyim ben.

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sende saçma bi video çek youtube a at ünlü ol ? o senden kaç yaş küçüktür yaptığından utan.
Bizde Küçükken Başlasaydık Ozaman Bu İşe Ne Güzel
Sen Hiç Youtube İşlerine girmedin Yada Sana Küçük Geliyor
Elektrik Faturası
İnternet
Giren giriyor Hep[DOUBLEPOST=1428170925,1428170853][/DOUBLEPOST]Kanalıma dislike Botları Gelebilir Bu Konu İçin Oda Sizin Ayıbınız Beyler :)

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizde Küçükken Başlasaydık Ozaman Bu İşe Ne Güzel
Sen Hiç Youtube İşlerine girmedin Yada Sana Küçük Geliyor
Elektrik Faturası
İnternet
Giren giriyor Hep
Küçücük çocuk yahu sen bunun neyini kıskanıyosun ? Hem çocuk demiş annem yardım ediyor diye

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küçücük çocuk yahu sen bunun neyini kıskanıyosun ? Hem çocuk demiş annem yardım ediyor diye
Annesi Neye Yardım Edicek Ya Benimde Küçük Kardeşim Var Onumu Çıkarayım Kardeşim[DOUBLEPOST=1428171111,1428171039][/DOUBLEPOST]
Bot kullanıyor bence. O kadar destek geliyor da 21 video ile 13.000 olunmaz ki. 16 video falan zaten kutlama videosu. Nasıl oluyor bu ? Biz 100 tane video yükleriz anca 150 abonemiz olur. Ama hepside zevkli. Neyse şüpheliyim ben.
Bot değil Hepsi Gerçek

L

LifeTaker

Ziyaretçi
İlk defa Sana Hak Verdim :D Bu Çocuk Başlıyacak Merak Etme Sen Destekçileri;
MuratAbi GF
Orkun Işıtmak
Webtekno
GamerJah
OyunKonsolu
NDNG-Baturay
Fare Düşmanı "Ege sagin"
Biz Hala 10 15 Abone Gelicek Diye Sevinelim An itibariyle 13.442 oldu Beyler[DOUBLEPOST=1428170773,1428170675][/DOUBLEPOST]
Milattan Kalma Oyunlar Çekiyorum Evet
Assasin's Creed Unity
Call Of Duty Warfare
Pes 2015
Assasin's Creed Black Flag
Minecraft
Bayağı Eski Ya Şöyle Bakınca Sıkıcılık Konusunda Böyle Hareketler Yapıcaksak Bilemem Deneriz Belki ünlü Ederler Demi :) :)
Bahsettiğim o değil. İlla tanınmış oyunlar çekmek zorunda değilsin. Belki de bu tavrın yüzünden abone çekemiyorsun bilmiyorum. Piyasaya daha ''yeni'' ''sıcak'' girmiş oyunlardan bahsediyorum ben. İnsanlar indirmeden önce inceleme videolarına bakıyorlar çünkü. Neyse sana başarılar

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Annesi Neye Yardım Edicek Ya Benimde Küçük Kardeşim Var Onumu Çıkarayım Kardeşim[DOUBLEPOST=1428171111,1428171039][/DOUBLEPOST]
Bot değil Hepsi Gerçek
Facebook ta bir sürü sayfada yayınlandı bu çocuğun videosu,mümkünse o kadarda olsun, 8 yaşındaki çocuğu kıskanacak kadar düşürme seviyeni...