Oyun Keşif | +11000 Views +340 Subs |Teşekkürler|*|

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sadece demek veya anlatmak istediğim tek şey;

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
%80'ininizin kanalı sırf minecraft ve yarınız videoda küfür ediyorsunuz. Crack oyunlarla video çekiyorsunuz. Sonrada abone istiyorsunuz abone istiyorsanız bir şey ilkini yapın videolarınız özenli olsun etkinlikler yapın.

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
%80'ininizin kanalı sırf minecraft ve yarınız videoda küfür ediyorsunuz. Crack oyunlarla video çekiyorsunuz. Sonrada abone istiyorsunuz abone istiyorsanız bir şey ilkini yapın videolarınız özenli olsun etkinlikler yapın.
Sırf Minecraft Çekerek Nereye Kadar Varılabilir ki Haklısın :)

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Araştıralım,Deneyelim!-
Benim kanal sırf minecraft olmayacak :)
Videoda küfür etsemde 1 adet olur.
Premium'um :)

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır kıskanmak değil bakıyorum yorumlara hep büyük kanallar insanlar falan süper video devam et sonuna kadar arkandayız gibi şeyler yazıyorlar :/ çocuk sadece saçmalıyor 15 yaşında biva içen çocuğun kanalı daha iyiydi bence

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır kıskanmak değil bakıyorum yorumlara hep büyük kanallar insanlar falan süper video devam et sonuna kadar arkandayız gibi şeyler yazıyorlar :/ çocuk sadece saçmalıyor 15 yaşında biva içen çocuğun kanalı daha iyiydi bence
O Çocuk Efsane Kardeşim Onu Popi Edelim Bence

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birde bu saçmalık sadece türklerde olduğunu fark ettim :D SkyDoesMinecraft var. SIRF minecraft ve 3milyon abonesi var. what ?

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonuç Olarak Bana youtube sayesinde Giren Çok oldu 2 Tane Premium Aldım Çalındı bitane Daha alıcam Yakın zamanda
Render Yaparken Pcnin çiplerimi biyeri yandı yine bana girdi yinede bir şey demedim Sonuç Olarak Giren bir şey var ama Kime :/[DOUBLEPOST=1428172298,1428172257][/DOUBLEPOST]O Değilde Bayağı Tabiri Caizse s*klendim :)[DOUBLEPOST=1428172337][/DOUBLEPOST]Evet An İtibariyle Oyun Maceraları 13.498 Su Gibi Geliyor MaşAllah

eren3737

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha Beyler Yemin Ederim Böyle bir şey Olmamalı Şimdi Baktım Abone Sayısı 13.442 Nasıl Oldu bu :D Bir Anda Aboneliktenmi Çıktılar Yoksa İllegal mı ? Şüphelendim.