Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Senin Sunucu Güzel.Eski Sunucu Berbattı:
Lol
FFA da bana aitti:D Hard diski yanınca kapattım.
:S Eski sunucuda da alıntı yoktu ki. Yapılar kötü olsada çoğunu ben ve 1-2 arkadaşımın tuzuyla yapmıştık.
Paketlerde hiçbir şekilde alıntı yok. Hatta kazara piyasaya düşürdüğüm ve mücadele ettiğim oldu.
Şahsen FFA bence yetersizdi ve çok eksiği vardı. Ama diğer sunuculara oranla çok iyiydi. Bu sefer amacım en azından yabancı hub kalitesinin yarısına ulaşmak . Ki şu ana kadar elimden geldiğince o seviyeyi korumaya çalıştım. Sorun oyuncu kitllesi. En ufak zorlukta event var goşşş tipi sunuuclara gidiyorlar.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FFA da bana aitti:D Hard diski yanınca kapattım.
:S Eski sunucuda da alıntı yoktu ki. Yapılar kötü olsada çoğunu ben ve 1-2 arkadaşımın tuzuyla yapmıştık.
Paketlerde hiçbir şekilde alıntı yok. Hatta kazara piyasaya düşürdüğüm ve mücadele ettiğim oldu.
Şahsen FFA bence yetersizdi ve çok eksiği vardı. Ama diğer sunuculara oranla çok iyiydi. Bu sefer amacım en azından yabancı hub kalitesinin yarısına ulaşmak . Ki şu ana kadar elimden geldiğince o seviyeyi korumaya çalıştım. Sorun oyuncu kitllesi. En ufak zorlukta event var goşşş tipi sunuuclara gidiyorlar.
Yep.Benim Ekran Kartı Yandı.Roblox Bile Kasıyo.O Yüzden Giremiyorum.En Yakın Zamanda 500TL'lik Bi Kart Alıp Gelcem.Crackli TeamExtreme Launcher Hazır...

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Texture packınızı yollarmısınız?Bende yüklenmiyorda

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
herkesi bekliyorum ben swdeki andersonmad item dağıtıcağım birazdan yeni başlayanlara

Moderatör tarafından düzenlendi:

Leforfs

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucu olmuş. tebrikler

Hippomarket

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Proxy algilandi diye hata aliyorum ama ayni ip den 2 carla girmiyorum Nick Hippomarket

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
lapis biraz sıkıcı gibi duruyor ama çok güzellll beeee

admin yeni girdim anahtar düştü onunla sandık açamıyorum?
Anahtar: Yaygin Hazine anahtari