Xeon NW (FFA) - MMOFaction-Garip Skyblock-Lapisli Faction-KitPVP-Version:1.8.x Temmuzda Döneceğiz!

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Server Harika Ama Kolay :D
asdfsdfgfh :D bizim server kolay? omg.
Bu halini kolay bulmanı takdir ettim cidden . Sende demekki benim gibi zoru sevenlerdensin. Bencede bu hali kolay , zor bulduğundan diğerleri online sayımız düşük.

Skroob

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu halini kolay bulmanı takdir ettim cidden . Sende demekki benim gibi zoru sevenlerdensin. Bencede bu hali kolay , zor bulduğundan diğerleri online sayımız düşük.
Zoru Çok Severim Bir şey İçin 24 Saatimi Bile Verebilirim :)

MrBird79

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum MMoFactiondun spawnındaki saçılan dia,kafa vb. kaldırın lag yapıyo oynayamıyoruz ve 1.7.10 alın 1.8 oynanmıyo çoğu bilgisayarda.

MrBird79

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Türkler artık 1.8 'e geçmeli ... 1.9 geliyor ...

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nedeeeen Neden 1.8 Neden ?

İlk defa sizin yüzünüzden 1.8 e geçiyorum vebali boynunuza :D

SvsYonetim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server başaralı fakat burdan FORUMUN Yetkılılerıne Seslenırım ki guncellemek yasak diye bilirim bu forumdada adaletsizlikler gorulmeye başladı :)

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Server başaralı fakat burdan FORUMUN Yetkılılerıne Seslenırım ki guncellemek yasak diye bilirim bu forumdada adaletsizlikler gorulmeye başladı :)
Kuralları okursanız öyle bir şey olmadığını görebilirsiniz. Konuyu üste çıkarmak için 12 saatte bir 1 kez güncel yapabilirsiniz. Ekstradan sanırsam sizin bahsettiğiniz konu başlığı ise bunu değiştirmek yasak değil... Bunu Forum Yöneticisi @JusticeWhip 'e sorabilirsiniz.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel beğendim. Farklı bir konsept yapılmış, eklentiler oyuna farklı bir hava katmış. Emek verildiği kesin, başarılar.
(Lapis her ne kadar oyunu *** etsede yanlis anlamadıysam bu bir pvp odaklı sunucu yani pek sorun olmaz.)

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
Güzel beğendim. Farklı bir konsept yapılmış, eklentiler oyuna farklı bir hava katmış. Emek verildiği kesin, başarılar.
(Lapis her ne kadar oyunu *** etsede yanlis anlamadıysam bu bir pvp odaklı sunucu yani pek sorun olmaz.)
aynen lapisin inan hiçbir etkisi yok mmofactionda. Lapis kazanda yok zaten.
Yorumun için teşekkürler.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kolay ama görevler baya uzun leopar görevinde bi atar yaptım kendime bıraktım görevi :D

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
kolay ama görevler baya uzun leopar görevinde bi atar yaptım kendime bıraktım görevi :D
sorun şu: Görevler partiyle yapmak için. Partiyle daha hızlı oluyor. oyuncu sayısı az olduğundan görevler çok uzun geliyor.
Görevlere el atacağım merak etmeyin.

Not: Kitli HG ve Silahlı HG çok yakında. Epey az kaldı diyebilirim.

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
sorun şu: Görevler partiyle yapmak için. Partiyle daha hızlı oluyor. oyuncu sayısı az olduğundan görevler çok uzun geliyor.
Görevlere el atacağım merak etmeyin.

Not: Kitli HG ve Silahlı HG çok yakında. Epey az kaldı diyebilirim.
Basarılı Sunucu Gerçekten :)