Mina Faction Sunucu Yetkili Alımları

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
İşte napsın yazacak bir şey bulamamış :D bişeler uyduruyo .

Merhabalar Lqiste Sana Bir Sorum Olucak Bunu Küfürsüz Dalga Geçmeden Düzgün Bir Şekilde Cevaplandırmanı İstiyorum Kafama Çok Takıldıda Soru.

Yazacak Birşeyler Bulamadıysa Nasıl Birşeyler Uyduruyor?

DevilHunt222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu uzatmayalım, x2 Rehber alımları açık. Rehber olmak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla başvurabilirler.

MinaFaction Yönetim Ekibi

Lqiste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuyu uzatmıyalım diyorsunuz. da niye böyle bir şey söylediniz ? konu uzayacağınıda biliyorsunuz. neyse

İyi GÜNLER dilerim

MCTRMinecraftTRMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle yönetim ekibimize başvurduğunuz için gönülden teşekkür ederiz. Online saatiniz normal fakat gönderdiğiniz fotoğrafta bir builder hayal gücü ve yapısı göremedim. Elinizde daha ayrıntılı ve hayal gücünüzü yansıtan bir fotoğraf varsa atabilir misiniz ?
Elimde resim yok Yaptığım yapıtlarını çekmem hiç aklıma gelmedi açıkcası.Bir serverde Yaptığım 1 yer vardı oranın resmi var elimde
şu an bir ev yapmıştım eğer onunda resmini isterseniz atabilirim...
Merhaba öncelikle yönetim ekibimize başvurduğunuz için gönülden teşekkür ederiz. Online saatiniz normal fakat gönderdiğiniz fotoğrafta bir builder hayal gücü ve yapısı göremedim. Elinizde daha ayrıntılı ve hayal gücünüzü yansıtan bir fotoğraf varsa atabilir misiniz ?
http://dosya.web.tr/Nxz87g Elimde olan bir tek bu resim var eğer isterseniz tek oyunculuda yaptığım villayı atabilirim :)

Lqiste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elimde resim yok Yaptığım yapıtlarını çekmem hiç aklıma gelmedi açıkcası.Bir serverde Yaptığım 1 yer vardı oranın resmi var elimde
şu an bir ev yapmıştım eğer onunda resmini isterseniz atabilirim...

http://dosya.web.tr/Nxz87g Elimde olan bir tek bu resim var eğer isterseniz tek oyunculuda yaptığım villayı atabilirim :)

Fotoğrafınız alıntı . !

DevilHunt222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel halen alımlarımız devam etmekte. Serverımız saat 20:00'da açılacaktır.

imExperimentX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 ADET DAHA BUILDER EKSTRA ALINACAKTIR.WG WE BILMESI ŞARTTIR.

asfdhngködfhtyt

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mustafa
Nickiniz:GommerHD
Seçtiğiniz Alan: rehber,Builder
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:spawnlar ,warplar ,mute/kick/ban
Seçtiğiniz Alan Builder İse Yaptığınız Birkaç Yapıtın SS'ini Atın Eğer Yoksa Boş Geçin(SS sizi 1:0 öne geçirir):http://i.hizliresim.com/j3JjZj.png bu bir faction spawn daha yapım aşamasında spawnlar yapıp satıyorum
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz:
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız):4 saat

MiracEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yetki için çalışmam kendi sunucumda profosyonel map yaparım..

map ücreti: 5 tl

Builder veya mimarlık için çalışmam skype ekle detaylı konuşalım!

PROFOSYONEL @EFENDİBT

LuciaLittle

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Adınız:Guray sahın
Nickiniz:xTaqzz
Seçtiğiniz Alan: moderator
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:oldukca iyi oldugumu düşünüyoru komut bilgim normalden daha yüksek az bilinen komutları biliyor,haksızlık yapmıyorum bircok serverde moderator oldugum icin oyuncularla aram oldukca iyidir soru soran olursa direk cevap veririm diğerlerine sorunları oldugunda bana danısmasını söylerim
Seçtiğiniz Alan Builder İse Yaptığınız Birkaç Yapıtın SS'ini Atın Eğer Yoksa Boş Geçin(SS sizi 1:0 öne geçirir):
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz:
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız): haftaici 5 haftasonu tüm gün girebilirim
guray-shn

imExperimentX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rütbe Sisteminden Anlayan Pluginer Alımımız Bu Konu Altından Devam Etmektedir...