Mina Faction Sunucu Yetkili Alımları

Tugrahn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Tuğra
Nickiniz: tugr
Seçtiğiniz Alan: Moderatör
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz: Buglar varsa düzeltir , Server laglıysa lagg clear yaparım.ve sorunları hallederim.
Seçtiğiniz Alan Builder İse Yaptığınız Birkaç Yapıtın SS'ini Atın Eğer Yoksa Boş Geçin(SS sizi 1:0 öne geçirir):
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz:
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız): [Hafta İçi İse 6 Saat Sabah 2 Akşam 4] Hafta Sonu İse 16 Saat

Adınız: Rasim Tütüncü
Nickiniz: Rasomilika
Seçtiğiniz Alan: Builder
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:
* Server Hakkında Neler Eksikse Onları Size Söyleyip Yaparım
* Siz Benim Herzaman Üstadım Olucaksınız Bu Yüzden Sözünüzden Çıkmam
* Servere Ek Katkılar Yapabilirim
Seçtiğiniz Alan Builder İse Yaptığınız Birkaç Yapıtın SS'ini Atın Eğer Yoksa Boş Geçin(SS sizi 1:0 öne geçirir):
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz: Doldurmak İsterdim Fakat Builderliği Seçtim..
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız): Hafta İçi Saat 18:00'dan 21:00'a Kadar
Hafta Sonu Saat 10:00'dan 18:00'a Kadar.

BU MAP SONVİTA NIN NİYE ÇALIYON LANé!!!!!

hudayfa1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız: Hüdayfa
Nickiniz: CapMcBurger
Seçtiğiniz Alan: Pluginer
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz: Plugin Kodlayabilirim Kend Paketim Var Ve şu an Hub Plugin Paketi Üzerinde Çalışıyorum
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz: Evet Elimden Geleni Yapabilirim
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız): Bilmiyorum Değişyior Minimum 2 3 ama saat pluginer için önemli değildir plugineri için önemli olan el çabukluğu ve hata yapmamak

Lqiste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öff Boş konuşmayınla :D tmm alıntı olduğu belirlendi tekrar neden uzatıyorsunuzki ?

imExperimentX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MERHABALAR PLUGINER ALIMLARI DOLMUŞTUR KATILIM GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER AYNI ZAMANDA BUILDER ICIN DE 1 YER KALMISTIR REHBER ICINSE HALEN ADAYLAR DUSUNULMEKTEDIR SIZ DE BU SIRADA REHBERLIK VE BUILDERLIK ICIN BAŞVURU YAPMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

Emirhankk1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız:Emirhan
Nickiniz:Emirhan
Seçtiğiniz Alan:Builder
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:Ev Kule Spawn lapis warp
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz:
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız):10 SAAT

Tugrahn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız:Tuğra
Nickiniz:tugr
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz: Spawn , warpları , bowling.
Seçtiğiniz Alan Builder İse Yaptığınız Birkaç Yapıtın SS'ini Atın Eğer Yoksa Boş Geçin(SS sizi 1:0 öne geçirir): Fotoğrafa Koymadım.
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız):Hafta içi 6 Hafta sonu 16

imExperimentX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MERHABALAR REHBER ALIMLARI İÇİN X1 BUILDER ALIMLARI İÇİN X1 YER KALMIŞTIR.

Emirhankk1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben build olmak istiyom
imexperimentx

Adınız:Emirhan
Nickiniz:Emirhan
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:Ev Kule Spawn lapis warp
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız):10 SAAT