Mina Faction Sunucu Yetkili Alımları

DevilHunt222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel hala alımlarımız devam etmektedir, x1 Builder ve Rehber alımları vardır.

Emirhankk1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bi cevap verseniz alımınız bitcekte dünden beri basvuryom karsılık veren yok

Adınız:Emirhan
Nickiniz:Emirhan
Seçtiğiniz Alan:Builder
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:Ev Kule Spawn lapis warp
Seçtiğiniz Alan Builder İse Yaptığınız Birkaç Yapıtın SS'ini Atın Eğer Yoksa Boş Geçin(SS sizi 1:0 öne geçirir):
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz:
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız):10 SAAT

DevilHunt222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bi cevap verseniz alımınız bitcekte dünden beri basvuryom karsılık veren yok

Adınız:Emirhan
Nickiniz:Emirhan
Seçtiğiniz Alan:Builder
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:Ev Kule Spawn lapis warp
Seçtiğiniz Alan Builder İse Yaptığınız Birkaç Yapıtın SS'ini Atın Eğer Yoksa Boş Geçin(SS sizi 1:0 öne geçirir):
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz:
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız):10 SAAT
Beyfendi profilinizi inceledik ve serverımıza uygun bulmadık. Sebebi ise her yetkili alımlarına konu açmanız bu birinci sebebi, ikinci sebebi önceden pluginer olarak başvurdunuz fakat pluginer kadromuz dolduğundan dolayı builder olarak başvuru yaptınız. Bu sebebler yönetim ekibimizce yeterlidir.

İyi günler.

MCTRMinecraftTRMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Ulaş
Nickiniz:DubiousNinja
Seçtiğiniz Alan: Mimarlık(Buildır)
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:Çoğu Şeyi Yapabilirim Yada Nasıl Bir Şey İsterseniz Onu Yapabilirim

Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız):Yazın Her Gün Ama Bu Sene Teog Nedeniyle Hafta Sonları 4-5 saat Hafta içi 1-2 bazen 3 saat

DevilHunt222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Ulaş
Nickiniz:DubiousNinja
Seçtiğiniz Alan: Mimarlık(Buildır)
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:Çoğu Şeyi Yapabilirim Yada Nasıl Bir Şey İsterseniz Onu Yapabilirim

Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız):Yazın Her Gün Ama Bu Sene Teog Nedeniyle Hafta Sonları 4-5 saat Hafta içi 1-2 bazen 3 saat
Merhaba öncelikle yönetim ekibimize başvurduğunuz için gönülden teşekkür ederiz. Online saatiniz normal fakat gönderdiğiniz fotoğrafta bir builder hayal gücü ve yapısı göremedim. Elinizde daha ayrıntılı ve hayal gücünüzü yansıtan bir fotoğraf varsa atabilir misiniz ?

_mrlol_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Arda Başar
Nickiniz: GofretBey
Seçtiğiniz Alan: Builder
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz: Lobi-Ev-Map-vb...
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz: Büyük İhtimalle Evet
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız): Olabildiğince Çok Duruma Göre Ama Yaklaşık 3-4 Saat

DevilHunt222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Arda Başar
Nickiniz: GofretBey
Seçtiğiniz Alan: Builder
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz: Lobi-Ev-Map-vb...
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz: Büyük İhtimalle Evet
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız): Olabildiğince Çok Duruma Göre Ama Yaklaşık 3-4 Saat
Merhaba öncelikle yönetim ekibimize başvurduğunuz için teşekkür ederim. Sizi bazı yapılarda denemek istiyoruz, özel mesajdan server ip adresini atıyorum ve skype belirtir misiniz?

DevilHunt222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba, ben henüz cevabımı alamadım :) siz sağdece dediğiniz : bu kalmış lu kalmış. eyer böyle yapacaksanız hiç açmayınız konu.
Cevabı verilmeyenler başvurusu test aşamasından geçememiş kişilerdir. Başvurulardan dolayı seçilmeyince konuyu baltalamak ve çamur atmak serbest mi? tabii ki de hayır. İyi günler dileriz.

MinaFaction Yönetim Ekibi

Sparklez

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
merhaba, ben henüz cevabımı alamadım :) siz sağdece dediğiniz : bu kalmış lu kalmış. eyer böyle yapacaksanız hiç açmayınız konu.

Hala sizin gibi ergenlerin kalması çok üzücü sana cevap atmaması daha yazmanı istemediğindendir belki ?

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cevabı verilmeyenler başvurusu test aşamasından geçememiş kişilerdir. Başvurulardan dolayı seçilmeyince konuyu baltalamak ve çamur atmak serbest mi? tabii ki de hayır. İyi günler dileriz.

MinaFaction Yönetim Ekibi
Konular herkese açıktır. Konuya istediğini yazması serbesttir.

Lqiste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İşte napsın yazacak bir şey bulamamış :D bişeler uyduruyo .