Mina Faction Sunucu Yetkili Alımları

BestOfCreative

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Ahmet
Nick:Khajz
Seçtiğiniz Alan: Pluginer
Seçtiğiniz Alanda Ne Yapabilirsiniz?:İlk olarak ingilizcem iyi olduğu içib pl türkçeştirebilir bugları halledebilirim pl hazırlıyorum
Seçtiğiniz Alan Pluginersa Düzeltmeyi-Pl buglarını düzelte bilir misiniz?:Kesinlikle
Online Süreniz:Hadta için 5 saat Hafta Sonu:7-8 saat civarı
(Rütbe Sisteminden iyi anlarım benim sunucu da da vardı)

berhan5566

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Berhan
Nickiniz:LetsBladeHD
Seçtiğiniz Alan:rehber
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz:herkese yardım ederim ve küfür edenleri durumuna göre mute atarım
Günlük Online Süreniz: 80 dk

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Yetki için çalışmam kendi sunucumda profosyonel map yaparım..

map ücreti: 5 tl

Builder veya mimarlık için çalışmam skype ekle detaylı konuşalım!

PROFOSYONEL @EFENDİBT

Paralı Map Vs Almıyoruz.Biz Kendi Builderlerimiz İle Yapıcaz.Baştada Belirttik Zaten.Forumu Tam Okumadan Mesaj Atıyorsunuz.Biraz Okuyunda Bilgi Edinin.

/İyi Günler\

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Merhaba! Dostum Sana Bir Önerim VAR! Sunucumuzda Senin gibi deneyimli Builderlara İhtiyacimiz VAR! Survival Sunucu Ama Tabikii HUB!
Iletisim : Can1479 << Skype. >> IP: play.realcrafttr.com <<

Merhaba! Dostum Sana Bir Önerim VAR! Sunucumuzda Senin gibi deneyimli Builderlara İhtiyacimiz VAR! Survival Sunucu Ama Tabikii HUB!

Bilginize: Yetkili Olmak için zamnim olsaydi size katilabilirdim ama malsef ki yok . bu yüzden Pluginer. Moderator . Batihost Panel . Nitrado Panel Bungecord. Skript. V.b Yardim Almak istiyorsaniz Gönülden Herkeze Yardim Edebilriim...

Saygilarimla RC

tabii ki Dostum Gelebilirim.Artık MinaFaction'da Çalışmıyorum.Skypeden İstek Attım Kabul Edersen
İşlemlere Başlıyabiliriz :)

DevilHunt222

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Bilginize: Yetkili Olmak için zamnim olsaydi size katilabilirdim ama malsef ki yok . bu yüzden Pluginer. Moderator . Batihost Panel . Nitrado Panel Bungecord. Skript. V.b Yardim Almak istiyorsaniz Gönülden Herkeze Yardim Edebilriim...

Saygilarimla RC
Sen kimsinde serverımızdan üye ve yetkili çalıyorsun? Yaptığın çok büyük bir ayıp. Seni kınıyorum.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Çalmak yok burasi forum dostum! düzgün konusmalisin. Yetkili Alimi Bölümündesin!.. Bende Seni kiniyorum. Adamim Senin istemedigin yetkili bireyleri . bende test ediyorum ve onay veriyorumm bu senin almadigin yetkilileri benim aldigim anlamina geliyor. mantikken çalmiyorum lütfen haddini bil.

Skype Can1479 Iletisime Geçersen Sevinirim

İsteginiz Gelmedi Sanirim lütfen mesaj atin. veya iletişime geçin.

Dostum Skypem;
Murat.Bircandan Eklemeni Bekliyorum Belki Yanlış Atmışımdır.

mineciKıraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız: Akif
Nickiniz: WAVEGUERRILLA
Seçtiğiniz Alan: Pluginerlik
Seçtiğiniz Alanda Neler Yapabilirsiniz: Scriptim iyidir bugları felan kapatabilirim
Seçtiğiniz Alan Pluginer İse Sizden İstenilen Düzeltmeyi-Plugini-Bugları Halledebilir Misiniz: Elimden geleni yaparım !
Günlük Online Süreniz(Bu Çok Önemli Hele Ki Rehber Olmak İstiyorsanız): 5 6 saat uzayabilir hatta