Hangi sunucu almalıyım ?_?

HANGİ SUNUCU DAHA İYİ

• Kullanılan toplam oy
    62

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Halen daha Bat.ihost mu Rabisu mu deniyor ?
  • Batihost 'un sağladığı hiçbir fırsatı kimse sağlamaz. Örnek: mc.tc sistemi.
  • Batihost eski bir firmadır, yani bir isme bir kaliteye sahiptir.
  • Örneğin, Batihost 'u bir mahalle bakkalı olarak düşünebilirsiniz, mahalle bakkalı nedir ? Samimiyettir, kardeşliktir, yardımseverliktir, ve en başıda GÜVENDİR
  • şu an çoğu kişinin oynadığı 500-1000 aktif oyuncuya sahip olan sunucular Batihost 'u tercih etmişlerdir, çünkü batihost kalitedir kardeşim.
  • Burada gelmişsiniz kaç yaşındaki adamla kendi yaşıtınız gibi muamele ediyorsunuz.
  • Toparlanmışsınız 3-4 kişi tek bir kişiye yükleniyorsunuz, yok efendim sen bilmiyorsun seninde elin kirli, temiz.
  • Size onlarca imkan sağlayan birisini boşvermeniz akıllı adam kafası değil.

Son düzenleme:

By1905

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yurt dışından al imkanın varsa..OVH-Hetzner öneririm paran yoksada SYS .
İmkanın yoksa BatıHosttan al...Yeni Hostların Fanboylara takılma ..
Batihost der geçerim
Halen daha Bat.ihost mu Rabisu mu deniyor ?
  • Batihost 'un sağladığı hiçbir fırsatı kimse sağlamaz. Örnek: mc.tc sistemi.
  • Batihost eski bir firmadır, yani bir isme bir kaliteye sahiptir.
  • Örneğin, Batihost 'u bir mahalle bakkalı olarak düşünebilirsiniz, mahalle bakkalı nedir ? Samimiyettir, kardeşliktir, yardımseverliktir, ve en başıda GÜVENDİR
  • şu an çoğu kişinin oynadığı 500-1000 aktif oyuncuya sahip olan sunucular Batihost 'u tercih etmişlerdir, çünkü batihost kalitedir kardeşim.
  • Burada gelmişsiniz kaç yaşındaki adamla kendi yaşıtınız gibi muamele ediyorsunuz.
  • Toparlanmışsınız 3-4 kişi tek bir kişiye yükleniyorsunuz, yok efendim sen bilmiyorsun seninde elin kirli, temiz.
  • Size onlarca imkan sağlayan birisini boşvermeniz akıllı adam kafası değil.
Dimi @batihost.com Erkan abi ?

Teşekkürler Batıhost acıcagım Umutum Batıhosttur umarım yanılmam :)
Tekrardan yazanlara hepinize sonsuz teşekkürler!

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
batıhost al krdeşim en guzelı herturlu ımkanı var sıte token rabısuda token sıte yok mesela :D

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batıhost alıyorum tamam ama eğer pişman olursam taşınırım ama genede teşekkürler yazdığınız için diğer hostlar bılinmiyen varsa
onlarıda bana belirtirseniz seviniriz.
senin benim için en kar lısı en ıyısı batıhost rabısuyla karsılastıralım mesela
site:batıhost verıyor rabisu vermiyor
token:batıhosttta var rabisuda yok
destek:batıhostta çok sıkıştıgında birini uzakmasaustunden yada oyuna gelerek soruna bakıp hallediyolar.rabısuda ise krdeşim o bizim sorunumuzdegil sunucuyu siz satın aldınız,pluginer skrıpter vb alın diyor,
şuanda tr dekı en buyuk onlıne kpasıtelı oyunlar ya batı hostta yada batıhostla başlayıp kendı networkunu kurmuş
örnegin:legendcrafttr 4000 kapasıte ve gun ortasında 1200 1400 onlınesı var,
TOKEN?:nedır diyenlere . şimdi token sizin siteden otomatik satışlarınızı ayarlar mesela skyblock.::golem spawner almak istiyorsun paranı yatırdın bıldırım yaptın ve para geldi satın alıyosun oyunda açık ken golemın anında gelıyo. token bu kazandıgın her alış veriştende senden bi miktar kesinti yapıyor.nedenmı?:token hakı almak için network vb olman lazım onun içinde vergi levhası ve vergilendirme işlemleri uygulanıyor,bununda sebebi bu hem hızmet verıyor sana token hemde vergi için kesintsi var.

Batıhost alıyorum tamam ama eğer pişman olursam taşınırım ama genede teşekkürler yazdığınız için diğer hostlar bılinmiyen varsa
onlarıda bana belirtirseniz seviniriz.
senin benim için en kar lısı en ıyısı batıhost rabısuyla karsılastıralım mesela
site:batıhost verıyor rabisu vermiyor
token:batıhosttta var rabisuda yok
destek:batıhostta çok sıkıştıgında birini uzakmasaustunden yada oyuna gelerek soruna bakıp hallediyolar.rabısuda ise krdeşim o bizim sorunumuzdegil sunucuyu siz satın aldınız,pluginer skrıpter vb alın diyor,
şuanda tr dekı en buyuk onlıne kpasıtelı oyunlar ya batı hostta yada batıhostla başlayıp kendı networkunu kurmuş
örnegin:legendcrafttr 4000 kapasıte ve gun ortasında 1200 1400 onlınesı var,
TOKEN?:nedır diyenlere . şimdi token sizin siteden otomatik satışlarınızı ayarlar mesela skyblock.::golem spawner almak istiyorsun paranı yatırdın bıldırım yaptın ve para geldi satın alıyosun oyunda açık ken golemın anında gelıyo. token bu kazandıgın her alış veriştende senden bi miktar kesinti yapıyor.nedenmı?:token hakı almak için network vb olman lazım onun içinde vergi levhası ve vergilendirme işlemleri uygulanıyor,bununda sebebi bu hem hızmet verıyor sana token hemde vergi için kesintsi var.

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Keskinlikle rabisu derim
Destek sistemi daha iyi 1-2 saat içinde ticketlarına cevap geliyor.
Türkiye'de olan sunucuları ile daha pingsiz serverları var.
Batihost gibi sunucu yi kurmak için 1 - 2 saat bekletmiyor. 1 veya 5-10 dakkaya sunucuyu kuruyorlar.
@Rabisu

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hahahah haha
Keskinlikle rabisu derim
Destek sistemi daha iyi 1-2 saat içinde ticketlarına cevap geliyor.
Türkiye'de olan sunucuları ile daha pingsiz serverları var.
Batihost gibi sunucu yi kurmak için 1 - 2 saat bekletmiyor. 1 veya 5-10 dakkaya sunucuyu kuruyorlar.
@Rabisu
ha yarım saat gulerım buna bizim serverı 20 saate kurmuşlardı.....
ping konusunda aynılar ama destekte rabısu çok hızlı cevap verıyor ama çözümleyici bir bilği vermıyorlar keşke sılmesemısım ekran görüntülerini:D
bizi alakadar etmez-ılgılendırmez-sunucu sızın-plugınden anlayan arkadaşlarla çalışın gıbı geçiştirici umursamaz sözler dd

ha yazmayı unuttum + bide destekli paketti :D

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
20 Saatlik bir gecikme batihost u açtığımız andan bugüne kadar hiç olmadı, yinede doğru söyleme ihtimalini değerlendirmek isterim, lütfen email adresini ver, eğer doğru söylüyorsan sana 1 aylık 8gb lık sunucu hediye edelim.

bizim bu gecikmeler ile ilgili olarak yaptğımız en basit çözüm hiçbir sunucuyu zamanında kapatmamak, eğer çok fazla stok problemimiz yok ise sunucuları 2 3 gün sonra kapatıyoruz, hatta birçok kişi abi sunucuyu kapatmayı unuttunuz diye destek açıyor.

yani kısacası biz bize bir şekilde sorunla ulaşan kişileri özellikle de üstte senin yaptığın gibi suçlamasın diye fazlasıyla memnun etmeye çalışıyoruz, bu dünde böyleydi, yarında böyle olacak.

Şu an bile her sunucu alana +1gb hediye ediyoruz..

yani 20 saat geç aldıysanız ki hafta sonu bile siparişleri ve destek bildirimlerini bitirmeden kapatmıyoruz yönetim panelini en az 1 gün geç kapanıyor sunucunuz.

Biz Mevlana nın dediği gibi

"Yüzde ısrar etme doksan da olur.
İnsan dediğinde, noksan da olur.
Sakın büyüklenme ,elde neler var.
Bir ben varım deme, yoksan da olur."

diyoruz, her zaman.

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
20 Saatlik bir gecikme batihost u açtığımız andan bugüne kadar hiç olmadı, yinede doğru söyleme ihtimalini değerlendirmek isterim, lütfen email adresini ver, eğer doğru söylüyorsan sana 1 aylık 8gb lık sunucu hediye edelim.

bizim bu gecikmeler ile ilgili olarak yaptğımız en basit çözüm hiçbir sunucuyu zamanında kapatmamak, eğer çok fazla stok problemimiz yok ise sunucuları 2 3 gün sonra kapatıyoruz, hatta birçok kişi abi sunucuyu kapatmayı unuttunuz diye destek açıyor.

yani kısacası biz bize bir şekilde sorunla ulaşan kişileri özellikle de üstte senin yaptığın gibi suçlamasın diye fazlasıyla memnun etmeye çalışıyoruz, bu dünde böyleydi, yarında böyle olacak.

yani 20 saat geç aldıysanız ki hafta sonu bile siparişleri ve destek bildirimlerini bitirmeden kapatmıyoruz yönetim panelini en az 1 gün geç kapanıyor sunucunuz.

diyoruz, her zaman.
Bana 24 saatte verdiğiniz sunucu var özele gelin e-mail hesabımı atıyım

diyoruz, her zaman.
Bana 24 saatte verdiğiniz sunucu var özele gelin e-mail hesabımı atıyım

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

diyoruz, her zaman.
sen olayı yanlış kavradın burda 20 saat gecıktırme yapan rabısu sen değilsin :DD:D:

diyoruz, her zaman.
Kardeş sen çok yanlış anladın be :D bi saglam oku derım orda rabisu dan bahsedıyor batıhostu övüyorum!!:D

EmreTurk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam Rabisu derim niye dersen , yeni gelen İntel Xeon® E3-1240 V2 yurt dışındaki makinelerle aynı performansı alıyorsun ve bu Türkiye'de ping - lag sorunların %99 olmıyacaktır emin ol ...
Profiline bakınca Rabisu diyeceğini direkt tahmin edilebiliyor :D
cidden sağlam bir Hostingdir

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vaybe daha 1 yıl öncesine kadar falan tüm forum batıhosta tapıyordu bu tarz yorumlar görmek üzücü.
haddini bil beni burda konuşturma

Hocam 1 sunucum yada batıhost al ben şuanda 1 sunucum kullanıyom gayet menmunum sanada öneririm

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bathost'un makinaları çok sağlam şahsen neredeyse hepsini tek tek tecrübe ettiğim için bunu rahatlıkla söyleyebilirim :D Destek desen en fazla 10 dakikaya cevap yazıyorlar (İstisnalar Olabilir). Teknik olarak da gayet iyiler bence sıfırdan sunucu açıp büyümek istiyorsan batihost vazgeçilmezindir. Yakın zamanda sunucumu büyültmeyi planlıyorum işler gayet iyi. Eskiden en iyi hub sunucu son oyuncudan sonra bendeydi tekrar aynı hedefime ulaşmayı planlıyorum. Yani tavsiyem @batihost.com tabikide ama yok ben para kazanmak için açıcam 2-3 günlük sonra kapatıcam dersen gene batihost seç büyük - küçük fark etmez herkese eşit desteği sağlıyorlar. İyi forumlar.