Hangi sunucu almalıyım ?_?

HANGİ SUNUCU DAHA İYİ

• Kullanılan toplam oy
    62

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O kadar imkansız değil.
Ücretsiz yapan kopyalar kaliteli der. Ücretli yapan özenir kaliteli der. Gelişmiş biri ücretsiz iş yapmaz zaten.
1 haftadır bunun üzerine çalışıyordumda :( neyse eklıyorum.

1 haftadır bunun üzerine çalışıyorum imkansız değil ama çok zor diyebiliriz.
Neyse sağlık olsun.
Ücret ile alacağın diğerlerinden daha kaliteli olacaktır. Mimar bulsan biri çoğu yetersizdir ondan dolayı ücretsiz yaparlar.

By1905

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kalite görecelidir. Biri kopyalar kaliteli der diğeri özgün olup kaliteli der.

Ücret ile alacağın diğerlerinden daha kaliteli olacaktır. Mimar bulsan biri çoğu yetersizdir ondan dolayı ücretsiz yaparlar.
Ücretle almayı dusunuyoruz zaten bazılarına güven olmuyor ama araştırmak lazım.

O zaman birini bulana kadar alıntı kullanabilirsin.
Bencede en iyisini söyledin teşekkürler ama bazıları kötü bir yan soluyecektır neyse olsun.

By1905

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi fikir teşekkürler.

Son düzenleme:

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence batı çok samimi geliyor bana bilmiyorum

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kimsenin emeğiyle oynamayız hocam, seninde bildiğin gibi adamla birlikte birçok kişinini oyuncunun emeği var, direk kapatma olayı herhangi bir saldırı, loic, ddos olayında oluyor, bunu da yapmamız lazım zira bizimde veri merkezinde sorumlu olduğumuz yerler ve kişiler var. Makineyi kapatmak demek verilerini vermiyoruz demek değil, eğer adam yaptığının bilincinde değilse, saygı ve kibarlık sınırlarını aşmazsa bizden her zaman yardım alır. Ne yapmış olursa olsun.
hmm emekle oynamazsınız demek , peki 80 liralik bir sunucu alıp kapatmanız hmm düşündürücü , bu demek oluyor ki : 1 . rabisu 2.serverkurma 3.hanibu 4.batihost :) hadi k.g eğer mesaj yazarsan cevap vermiyeceğim okumaya bile gerek duymuyacağım çünkü : her mesajın yalanlarla dolu k.g :)

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İleride acaba Batihost mu Rabisu mu alsam düşüncesindeydim
şu yazıları görünce kafam hep karıştı kim açtılan bu konuyu :/ :/

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
RABISU guzeldır akınelerı efendım destegı felan ıyıdır ama batıhosttada adam sana sayfa verıyor batıhostta rabısu gibi destek vermıyor ama 5tl farkla sayfa yapabılırsın kendıne batıhostun sevmedıgım bır ozellıgı ıse tokenler hakkında.tokenı vermiyor adam benden token almak için bılmem kaç ay 1 sene sunucu alman lazım dıyor sıte verıyor ama token işi sıkıntı Bence hem destek hem cıhaz kalıtesı bakımından rabısu uygundur. nıtrado nun destek sayffasından herseyı yapabılırsın ama oda batıhost gıbı elıne makıneyı verır bırakır.Rabisu onerımdır... axi tr ise hiç bulaşma ha eger kod bılgım wand wg sıkıntı sı var dıyosan 10tl yukle axi tr ye kod alıstırması yap başka amaçla almanı tavsiye etmem k.g tercıhım :::RABİSU:::

RABISU guzeldır makınelerı efendım destegı felan ıyıdır ama batıhosttada adam sana sayfa verıyor batıhostta 5tl farkla sayfa yapabılırsın kendıne batıhostun sevmedıgım bır ozellıgı ıse tokenler hakkında.bence hem destek hem cıhaz kalıtesı bakımından rabısu uygundur. nıtrado nun destek sayffasından herseyı yapabılırsın ama oda elıne makıneyı verır bırakır. axi tr ise hiç bulaşma ha eger kod bılgım wand wg sıkıntı sı var dıyosan 10tl yukle axi tr ye kod alıstırması yap başka amaçla almanı tavsiye etmem k.g tercıhım :::batıhost::: 2. olarak rabisu

By1905

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İleride acaba Batihost mu Rabisu mu alsam düşüncesindeydim
şu yazıları görünce kafam hep karıştı kim açtılan bu konuyu :/ :/
Ben açtım buyur :)
RABISU guzeldır akınelerı efendım destegı felan ıyıdır ama batıhosttada adam sana sayfa verıyor batıhostta rabısu gibi destek vermıyor ama 5tl farkla sayfa yapabılırsın kendıne batıhostun sevmedıgım bır ozellıgı ıse tokenler hakkında.tokenı vermiyor adam benden token almak için bılmem kaç ay 1 sene sunucu alman lazım dıyor sıte verıyor ama token işi sıkıntı Bence hem destek hem cıhaz kalıtesı bakımından rabısu uygundur. nıtrado nun destek sayffasından herseyı yapabılırsın ama oda batıhost gıbı elıne makıneyı verır bırakır.Rabisu onerımdır... axi tr ise hiç bulaşma ha eger kod bılgım wand wg sıkıntı sı var dıyosan 10tl yukle axi tr ye kod alıstırması yap başka amaçla almanı tavsiye etmem k.g tercıhım :::RABİSU:::

RABISU guzeldır makınelerı efendım destegı felan ıyıdır ama batıhosttada adam sana sayfa verıyor batıhostta 5tl farkla sayfa yapabılırsın kendıne batıhostun sevmedıgım bır ozellıgı ıse tokenler hakkında.bence hem destek hem cıhaz kalıtesı bakımından rabısu uygundur. nıtrado nun destek sayffasından herseyı yapabılırsın ama oda elıne makıneyı verır bırakır. axi tr ise hiç bulaşma ha eger kod bılgım wand wg sıkıntı sı var dıyosan 10tl yukle axi tr ye kod alıstırması yap başka amaçla almanı tavsiye etmem k.g tercıhım :::batıhost::: 2. olarak rabisu
Hımm tamam teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

hmm emekle oynamazsınız demek , peki 80 liralik bir sunucu alıp kapatmanız hmm düşündürücü , bu demek oluyor ki : 1 . rabisu 2.serverkurma 3.hanibu 4.batihost :) hadi k.g eğer mesaj yazarsan cevap vermiyeceğim okumaya bile gerek duymuyacağım çünkü : her mesajın yalanlarla dolu k.g :)
Sizin tercihiniz nedir?

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rabisu almak hem cebiniz için kaliteli , hem de performansınız için kalteli 2 aydır rabisu kullanmaktayım gayet de memnunum destek taleplerine 15 - 60 Dakika arasında yanıt alıyorum , gerek müşteri memnuniyeti açısından , performans açısından rabisu almanı öneriririm.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu aşağıdaki senin verdiğin makinelerden birisi, bu adama 18gb ram verip, 2 tane cpu verirken utanmıyormusun peki?

Ekli dosyayı görüntüle 46046
Obaa. Bu ney la

Şöyle başliyim. Ben batihost aldığım günden beri makinalarımda sıkıntılar çıktı. Sağolsun Erkan abicim bana baya bir yardım etti. Gerek makina taşımada gerek ek CPU verme konusunda. Adamı da baya bir sinirlendirdim fakat bu adam bana hiç kızmadan gerekli yardımı yapıp makineyi değiştirdi. Batihost'tan çok memnunum size de tavsiye ederim. Eğer sunucu açacaksan fiyat / performans olsun teknik destek olsun çok iyi bir hosting. Bu hostingden alırsanız başınız ağrımaz. Gerekirse adamlar para iadesi yapıp serverin gününü uzatıyorlar. Her ay 150 lira ödüyorum ödediğim paraya da değiyor. İyi forumlar.

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben açtım buyur :)

Hımm tamam teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

Sizin tercihiniz nedir?
Tercihim Rabisu.com Tabikide | Gönülden Sevgilerimle Rabisu Her Zaman Önde Nitrado [ FIS ] , Batihost [ FIS ] Teşekkürler rabisu verdiğin destek için..

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Rabisu alın. Biz zamanında rabisu kullanırken birçok konuda yardımları bulundu. Samimi insanlar. Ama çok cıvıklaştırmıyorlar. Düzgün, kaliteli ve performans istiyorum diyorsanız azıcıkta samimiyet olsun istiyorsanız Rabisu.

By1905

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rabisu alın. Biz zamanında rabisu kullanırken birçok konuda yardımları bulundu. Samimi insanlar. Ama çok cıvıklaştırmıyorlar. Düzgün, kaliteli ve performans istiyorum diyorsanız azıcıkta samimiyet olsun istiyorsanız Rabisu.
Tercihim Rabisu.com Tabikide | Gönülden Sevgilerimle Rabisu Her Zaman Önde Nitrado [ FIS ] , Batihost [ FIS ] Teşekkürler rabisu verdiğin destek için..
Teşekkürler. Pişman olursak Rabisuya taşınırız büyük ihtimal.

Obaa. Bu ney la

Şöyle başliyim. Ben batihost aldığım günden beri makinalarımda sıkıntılar çıktı. Sağolsun Erkan abicim bana baya bir yardım etti. Gerek makina taşımada gerek ek CPU verme konusunda. Adamı da baya bir sinirlendirdim fakat bu adam bana hiç kızmadan gerekli yardımı yapıp makineyi değiştirdi. Batihost'tan çok memnunum size de tavsiye ederim. Eğer sunucu açacaksan fiyat / performans olsun teknik destek olsun çok iyi bir hosting. Bu hostingden alırsanız başınız ağrımaz. Gerekirse adamlar para iadesi yapıp serverin gününü uzatıyorlar. Her ay 150 lira ödüyorum ödediğim paraya da değiyor. İyi forumlar.
Teşekkürler :)

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yurt dışından al imkanın varsa..OVH-Hetzner öneririm paran yoksada SYS .
İmkanın yoksa BatıHosttan al...Yeni Hostların Fanboylara takılma ..