Çekiliş Karnenizi Paylaşın, Sponsorluk Sizin Olsun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
E-okul'a girip bu dönem aldığınız notun net görüntüsünü bize atabilirsiniz.
Katıldım! Özelden istediklerinizin hepsini attım e-karne ile birlikte. Sonuçta normal not tablosu öğeyi denetle ile değiştirilebiliyor diye biliyorum.

Prisma

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkeze Başarılar.

UjanseiRUSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki karne almayanlar ne olacak o devri geçtim ben :/

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Beceremem telden çekip bilgisiyarda şey yapmayı falan.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Beceremem telden çekip bilgisiyarda şey yapmayı falan.
Fotoğrafı çekip bilgisayara atmadan şöyle bir şey yapabilirsiniz:

Fotoğrafı çektikten sonra foruma girip herhangi bir bölüme girin ve "Yeni konu aç" deyip fotoğrafı konuya yükleyin. Ardından bilgisayara geçin ve yine aynı bölüme gidip "Yeni konu aç" deyin. Forumda taslak kaydetme özelliği olduğu için aynı şeyi bilgisayardan açınca fotoğraf konuda yüklü olarak gözükecektir, -telefonda fotoğrafı yükledikten birazcık beklemeniz gerekiyor 1-2 dk taslağı kaydetmesi için- böylece bilgisayara indirip gerekli yerlere sansür attıktan sonra karnenizin fotoğrafını bize atabilirsiniz.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fotoğrafı çekip bilgisayara atmadan şöyle bir şey yapabilirsiniz:
Fotoğrafı çektikten sonra foruma girip herhangi bir bölüme girin ve "Yeni konu aç" deyip fotoğrafı konuya yükleyin. Ardından bilgisayara geçin ve yine aynı bölüme gidip "Yeni konu aç" deyin. Forumda taslak kaydetme özelliği olduğu için aynı şeyi bilgisayardan açınca fotoğraf konuda yüklü olarak gözükecektir, böylece bilgisayara indirip gerekli yerlere sansür attıktan sonra karnenizin fotoğrafını bize atabilirsiniz.

Alternatif yol daha basit, direk e-okul'a girip bu dönem ki notlarınızın SS'ini alıp bize atabilirsiniz.
Teşekkürler anlatım için ben de bugün içinde göndereceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...