ModYigitCraft.Batihost.Com | OpSkyBlock | SpawnerMarket | Satma Çubuğu | 1.8/1.13.1 | Edit | AdaKit Yenilendi | Spawners | Hergün 20:00 Event

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Daha Anlaşılır Bir Dil İle Yazarsanız Yardımcı Olabiliriz :)
daha nasıl anlaşılır bir dil ile yazarım bilmiyorum bi kaç cümleyi düzelttim tekrar oku hala anlamadıysan yapacak bişe yok dicek söz kalmıyor.

aferty

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
daha nasıl anlaşılır bir dil ile yazarım bilmiyorum bi kaç cümleyi düzelttim tekrar oku hala anlamadıysan yapacak bişe yok dicek söz kalmıyor.
Demek İstediğinizi Anladım Fakat Reklam Bir Sunucu İçin Şart O Yüzden Reklamcı Rolu Sunucumuzda Yer Almakta İyi Gunler

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Demek İstediğinizi Anladım Fakat Reklam Bir Sunucu İçin Şart O Yüzden Reklamcı Rolu Sunucumuzda Yer Almakta İyi Gunler
umrım reklamcılarınız sunucularda yada sunucuların skype,ts yada discord gruplarında reklam yaparak emek hırsızlığına girmez iyi günler başarılar.

aferty

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
umrım reklamcılarınız sunucularda yada sunucuların skype,ts yada discord gruplarında reklam yaparak emek hırsızlığına girmez iyi günler başarılar.
Öyle bir şey Olsun İstemem Bende Bilirim Başıma Geldi Çünki Öyle Bir Olay Olursa Sunucu Sahibinden Özür Diler Reklamcın Yetkisini Alır Ve Banlarım İyi Günler

aferty

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ModYigitCraft

1.Satma Çübüğü Eklendi
2.Spawner'lar Deyişti
3.Hatalar Düzeltildi

İYİ OYUNLAR <3

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Kurucular chattan önüne gelen küfürü yazıyor.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Kim Olduğunu Bize Söylerseniz Yardımcı Olabiliriz.
Nickim ErenB sunucuya girdim ve 3,4 tane kurucu vardı. Chattan küfür, hkaret vb. kendi aralarında da olsa oyuncular da rahatsız oluyor. Halini görünce çıktım sunucudan.

aferty

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nickim ErenB sunucuya girdim ve 3,4 tane kurucu vardı. Chattan küfür, hkaret vb. kendi aralarında da olsa oyuncular da rahatsız oluyor. Halini görünce çıktım sunucudan.
Oluşan Manzaradan Dolayı Kusura Bakmayın Artık Chat'Ten Küfür Vs. Göremezsiniz İyi Oyunlar