• rabisu

Reklam

ModYigitCraft.Batihost.Com | OpSkyBlock | SpawnerMarket | Satma Çubuğu | 1.8/1.13.1 | Edit | AdaKit Yenilendi | Spawners | Hergün 20:00 Event

Cylex

Ağaç Yumruklayıcı
Ruh Hali
Umarım REKLAMCI olarak alacağınız kişi sunucularda reklam yapmaz.Nerelerde reklam yapacağını merak ediyorum doğrusu yıl 2018 reklamcı diye bir yetki mi kaldı?

aferty

Marangoz
Ruh Hali
Umarım REKLAMCI olarak alacağınız kişi sunucularda reklam yapmaz.Nerelerde reklam yapacağını merak ediyorum doğrusu yıl 2018 reklamcı diye bir yetki mi kaldı?
Benim Bilmedigim Forumlar Olabilir Facebook Olabilir Reklam Yapıcak Kişi ?

LordOfDeath_

Play.BozKurtNW.Org
Süper Üye
Ruh Hali
Benim Bilmedigim Forumlar Olabilir Facebook Olabilir Reklam Yapıcak Kişi ?
forumlarda sadece admin ve üstü kişiler reklam yapabilir (bildiğim kadarı ile forumlarda öyle yani) ayrıca face kullanan pek fazla kişi kalmadı ayrıca facebook dan reklamla gelen pek oyuncuda yok daha öncede duymadım ben yani tabi gelen varmıdır vardır sanırım facebook den ayrıca reklam yapacak kişinin alternatifleri face/skype grupları/dc grupları gibi yerler olabilir birde sunucular benim düşüncem bu :) .
sana sonuna kadar katılıyorum bu yorumunda.

Son düzenleme:

aferty

Marangoz
Ruh Hali
Yine Sislerleyiz 1 Ay Boyunca Server Açık Kalacaktır İyi Oyunlar <3

aferty

Marangoz
Ruh Hali
forumlarda sadece admin ve üstü kişiler reklam yapabilir (bildiğim kadarı ile forumlarda öyle yani) ayrıca face kullanan pek fazla kişi kalmadı ayrıca facebook dan reklamla gelen pek oyuncuda yok daha öncede uymadım ben yani tabi gelen varmıdır vardır face den ayrıca reklam yapacak kişinin alternatifleri face/skype grupları/dc grupları gibi yerler olabilir en fazla benim düşüncem bu ayrıca sunucular :) .

sana sonuna kadar katılıyorum bu yorumunda.
Daha Anlaşılır Bir Dil İle Yazarsanız Yardımcı Olabiliriz :)

aferty

Marangoz
Ruh Hali
daha nasıl anlaşılır bir dil ile yazarım bilmiyorum bi kaç cümleyi düzelttim tekrar oku hala anlamadıysan yapacak bişe yok dicek söz kalmıyor.
Demek İstediğinizi Anladım Fakat Reklam Bir Sunucu İçin Şart O Yüzden Reklamcı Rolu Sunucumuzda Yer Almakta İyi Gunler

LordOfDeath_

Play.BozKurtNW.Org
Süper Üye
Ruh Hali
Demek İstediğinizi Anladım Fakat Reklam Bir Sunucu İçin Şart O Yüzden Reklamcı Rolu Sunucumuzda Yer Almakta İyi Gunler
umrım reklamcılarınız sunucularda yada sunucuların skype,ts yada discord gruplarında reklam yaparak emek hırsızlığına girmez iyi günler başarılar.

aferty

Marangoz
Ruh Hali
umrım reklamcılarınız sunucularda yada sunucuların skype,ts yada discord gruplarında reklam yaparak emek hırsızlığına girmez iyi günler başarılar.
Öyle bir şey Olsun İstemem Bende Bilirim Başıma Geldi Çünki Öyle Bir Olay Olursa Sunucu Sahibinden Özür Diler Reklamcın Yetkisini Alır Ve Banlarım İyi Günler

aferty

Marangoz
Ruh Hali
ModYigitCraft

1.Satma Çübüğü Eklendi
2.Spawner'lar Deyişti
3.Hatalar Düzeltildi

İYİ OYUNLAR <3

ErenSB

Ortam mesajın kendisidir.
Metanet
Ruh Hali
Kurucular chattan önüne gelen küfürü yazıyor.

ErenSB

Ortam mesajın kendisidir.
Metanet
Ruh Hali
Kim Olduğunu Bize Söylerseniz Yardımcı Olabiliriz.
Nickim ErenB sunucuya girdim ve 3,4 tane kurucu vardı. Chattan küfür, hkaret vb. kendi aralarında da olsa oyuncular da rahatsız oluyor. Halini görünce çıktım sunucudan.

aferty

Marangoz
Ruh Hali
Nickim ErenB sunucuya girdim ve 3,4 tane kurucu vardı. Chattan küfür, hkaret vb. kendi aralarında da olsa oyuncular da rahatsız oluyor. Halini görünce çıktım sunucudan.
Oluşan Manzaradan Dolayı Kusura Bakmayın Artık Chat'Ten Küfür Vs. Göremezsiniz İyi Oyunlar