[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

EfeFener1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şimdiden söylüyorum şehirler arası uçuşlarda bana geliceksiniz (varsa) indirim de yaparım :D

MicroPro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hala bu serverin açılacağına inanan kaldımı servere ilk girenlrdenim ilk açıldığında hatta en iyilerindendim şimdi yine oynamak istedimde bu server açılmaz net söylüyorum iyi beklemeler :)
Sen kaybedersin kardeşim . Hem eğer istemiyosan seni burada zorla tutan yok , konuyu kirletme lütfen .

ToprakAri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben server formundan hatayla cikis yaptim sifremi hatirlamiyorum yardimci olur musunuz?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
@SweetNetwork Konuya video felan eklesenizde umudumuzu kesmesek bare oyuncuların yarısı zaten kesti umudu kalanlara destek amaçlı felan bi video ya :(
Ne umudunuzu keseceksiniz anlayamadım ki.Server 1 hafta geç açıldı diye herkes umudumu kestim deyip duruyor.Ayrıca adamların işleri güçleri yok sizi boşa mı bekletecekler sunucu açacağız diye.Elbette açılacak laftan anlamıyorsunuz galiba.Bir kaç gün sabredin açılacak.Ayrıca tekrar söylüyorum umudumu kestim sunucu açılmaz gidiyorum diyenler umarım sunucu açılınca gelecek kadar yüzsüz değillerdir.

iPriemnik

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ne umudunuzu keseceksiniz anlayamadım ki.Server 1 hafta geç açıldı diye herkes umudumu kestim deyip duruyor.Ayrıca adamların işleri güçleri yok sizi boşa mı bekletecekler sunucu açacağız diye.Elbette açılacak laftan anlamıyorsunuz galiba.Bir kaç gün sabredin açılacak.Ayrıca tekrar söylüyorum umudumu kestim sunucu açılmaz gidiyorum diyenler umarım sunucu açılınca gelecek kadar yüzsüz değillerdir.
Adam video istemiş niye bu kadar atarlanıyorsun ne yapmaya çalıştığını anlıyoruz.