13 Yaşından Küçük Çocuğun Hareme Girme Keyfi

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeter lan ! Geç doğdum diye üzerime mi geleceksiniz ? 12 yaşındayım kabul ediyorum.Neden yaşını sakladın derseniz,@Bestia'nın yaptığı abi muhammelesinden kurtulmak için ! Kendisi 16 yaşında ya,herkesi aşağılıyor fark etmiyor musunuz ? Harem'den de atın umrumda olmaz zaten o gruba neredeyse hiç girmiyordum.Orada benim ancak 1 tane mesajım vardır en fazla.He bir de beni diğer abilerle kıyaslamayın.Unutmayın ki akıl yaşta değil baştadır.Ben şu ana kadar yaptığım davranışlarla 14 yaşında olduğuma inandırdım herkesi.Demek ki yaşımdan büyük hareketler sergiliyorum.Ve evet sana gelirsek,@Reix.Sende 2003 lü olduğunu Skype'tan kabul etmiştin sanırım.Ve de bana "Youtube Banner" yap diye yalvarıyordun.Bu olaydan sonra afedersiniz ama sana n*h yaparım.Gerçekler bu.İsteyen inanır ister inanmaz.Görüşürüz...

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeter lan ! Geç doğdum diye üzerime mi geleceksiniz ? 12 yaşındayım kabul ediyorum.Neden yaşını sakladın derseniz,@Bestia'nın yaptığı abi muhammelesinden kurtulmak için ! Kendisi 16 yaşında ya,herkesi aşağılıyor fark etmiyor musunuz ? Harem'den atın umrumda olmaz zaten o gruba neredeyse hiç girmiyordum.Orada benim ancak 1 tane mesajım vardır en fazla.He bir de beni diğer abilerle kıyaslamayın.Unutmayın ki akıl yaşta değil baştadır.Ben şu ana kadar yaptığım davranışlarla 14 yaşında gibi hissetirdim herkesi.Demek ki yaşımdan büyük hareketler sergiliyorum.Ve evet sana gelirsek,@Reix.Sende 2003 lü olduğunu Skype'tan kabul etmiştin sanırım.Ve de bana "Youtube Banner" yap diye yalvarıyordun.Bu olaydan sonra afedersiniz ama sana n*h yaparım.Gerçekler bu.İsteyen inanır ister inanmaz.Görüşürüz...
Nedense herkes benim laflarımı aşağılayıcı buluyor fakat abi lafını senin için kullanmadım ben bazı adı lazım değiller için kullandım onu ben ve burada seni atmamın tek nedeni haksızlığı hiç sevmemem ve nefret etmemdir.Bu yüzden seni gruptan attım kalbini kırdıysam özür dilerim.

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nedense herkes benim laflarımı aşağılayıcı buluyor fakat abi lafını senin için kullanmadım ben bazı adı lazım değiller için kullandım onu ben ve burada seni atmamın tek nedeni haksızlığı hiç sevmemem ve nefret etmemdir.Bu yüzden seni gruptan attım kalbini kırdıysam özür dilerim.
Yok zaten pek umrumda değildi o grup.Ve tahmin edeyim o adı lazım değillerden biri @98ImLegend98 mi :D ?

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yok zaten pek umrumda değildi o grup.Ve tahmin edeyim o adı lazım değillerden biri @98ImLegend98 mi :D ?
Cık. Onunla biz barıştık çocuğun nedenleri var onunla uğraşmayın çocuk acınacak halde cidden :(
Ayrıca en az 5 tane mesajın var len grupta :D

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeter lan ! Geç doğdum diye üzerime mi geleceksiniz ? 12 yaşındayım kabul ediyorum.Neden yaşını sakladın derseniz,@Bestia'nın yaptığı abi muhammelesinden kurtulmak için ! Kendisi 16 yaşında ya,herkesi aşağılıyor fark etmiyor musunuz ? Harem'den de atın umrumda olmaz zaten o gruba neredeyse hiç girmiyordum.Orada benim ancak 1 tane mesajım vardır en fazla.He bir de beni diğer abilerle kıyaslamayın.Unutmayın ki akıl yaşta değil baştadır.Ben şu ana kadar yaptığım davranışlarla 14 yaşında olduğuma inandırdım herkesi.Demek ki yaşımdan büyük hareketler sergiliyorum.Ve evet sana gelirsek,@Reix.Sende 2003 lü olduğunu Skype'tan kabul etmiştin sanırım.Ve de bana "Youtube Banner" yap diye yalvarıyordun.Bu olaydan sonra afedersiniz ama sana n*h yaparım.Gerçekler bu.İsteyen inanır ister inanmaz.Görüşürüz...
Bestiaya başından beri anlatmak istediklerim tam olarak bunlardı kelime kelimesine <_<

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Küçükler çıksın ordan B)

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
16 Yaşında diye hava atarsa o havayı napcağımı gösteririm ona :) çünkü .....

*********************************************************************************************