13 Yaşından Küçük Çocuğun Hareme Girme Keyfi

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeter lan ! Geç doğdum diye üzerime mi geleceksiniz ? 12 yaşındayım kabul ediyorum.Neden yaşını sakladın derseniz,@Bestia'nın yaptığı abi muhammelesinden kurtulmak için ! Kendisi 16 yaşında ya,herkesi aşağılıyor fark etmiyor musunuz ? Harem'den de atın umrumda olmaz zaten o gruba neredeyse hiç girmiyordum.Orada benim ancak 1 tane mesajım vardır en fazla.He bir de beni diğer abilerle kıyaslamayın.Unutmayın ki akıl yaşta değil baştadır.Ben şu ana kadar yaptığım davranışlarla 14 yaşında olduğuma inandırdım herkesi.Demek ki yaşımdan büyük hareketler sergiliyorum.Ve evet sana gelirsek,@Reix.Sende 2003 lü olduğunu Skype'tan kabul etmiştin sanırım.Ve de bana "Youtube Banner" yap diye yalvarıyordun.Bu olaydan sonra afedersiniz ama sana n*h yaparım.Gerçekler bu.İsteyen inanır ister inanmaz.Görüşürüz...
sıkma canını bende 12 yim

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bestiaya başından beri anlatmak istediklerim tam olarak bunlardı kelime kelimesine <_<
Hiç birinizin yaşamasına gerek yok hepiniz yaşadığım yeri kirletiyorsunuz yaşamaya hakınız yok geberin hepiniz sizi işe yaramaz pislikler mi diyeyim illa suratınıza?

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fay anahini... Lağ bunlar daha bebeklikten yeni çıkmışlar (0-9 = Bebek, 10-12 = Çocuk, 13-18 = Ergen)

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç birinizin yaşamasına gerek yok hepiniz yaşadığım yeri kirletiyorsunuz yaşamaya hakınız yok geberin hepiniz sizi işe yaramaz pislikler mi diyeyim illa suratınıza?
Bak bu doğru
"Yaşamama gerek yok"

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dürüstçe çıkın ve onurunuzla itiraf edin! Harem grubun da bulunup 13 yaşından küçük olan kimler? Çıkın söyleyin ki haksızlık olmasın hak yemeyin!

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dürüstçe çıkın ve onurunuzla itiraf edin! Harem grubun da bulunup 13 yaşından küçük olan kimler? Çıkın söyleyin ki haksızlık olmasın hak yemeyin!
Çıkartmadıysan benide çıkarda rahatla.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
UpFall ordaysa atın yaşına girmesi için 1 ay var :)

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar tartışmadan dolayı ban yiyebiliriz

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
onun dediği gibi :D çıkın şurdan kötü davranış sergilersiniz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hadi şimdi bütün tayfayı ve tanıdıklarınızı etiketleyip beni burada rezil edin sonrada bir konu açıp forumun %50'sini etiketleyip beni foruma rezil edin bir zahmet ve benim ne kadar kötü egoist kibirli bir pislik olduğumu ortaya koyun eee ağzınız da ben bir egoist,kibirli,kendini beğenmiş pisliğin tekiyim ne de olsa.

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali