ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende premium kullanıyorum ve sunucuya giriş yapamıyorum
"Mantion" IGN'ini kontrol edebilir misiniz? Aktif midir?

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu Lobby haratası değiştirilmeli.
(Çok fazla builde önem vermişsiniz kastırıyor, ve çok karışık sade ve düzenli bir harita çok şeyi etkiler.)

Sunucuya yeni oyunlar eklenmeli.
(SkyBlock, Faction, SurvivalGames, gibi oyunlar klasik hale geldi yeni MiniGames'ler ile daha iyi olur, çok az oyun mevcut sunucunuzda.)

Sunucuya hile koruması gelmeli.
(Sizden daha küçük sunucularda bile daha iyi korumalar var, Plugin kodlama konusunda zamanınız yoksa paraya kıyıp iyi bir koruma alın.)

Son düzenleme:

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendini zeki sanıp Solo SurvivalGames'de takım olmaya çalışan andavallar:
https://ibb.co/jVm1Zn

Dipnot: Skype adresini bilmiyorum. Sunucu forumu bakımda ve konu sahibine de mesaj atamıyorum. Buraya attım mecburen.
@WeepingAngelTR

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
- Özel mesaj alımına izin verdim, bundan sonra önemli gördüğünüz konularda forum üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

[GENEL] Eggwars ve diğer oyunlarda "Kit seçici" eşyasının alınma sorunu çözüldü.
[EGGWARS] Üreticilere artık SHIFT + SAĞ TIK yaparak güncelleme yapabilirsiniz.
[EGGWARS] Çok sayıda sorun çözüldü ve performans güncellemeleri yapıldı.
[SURVIVALGAMES] Orta noktaya uçma sorunu çözüldü.
[SURVIVALGAMES] birçok oyun hatası çözüldü ve performans güncellemeleri sağlandı.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
- Özel mesaj alımına izin verdim, bundan sonra önemli gördüğünüz konularda forum üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

[GENEL] Eggwars ve diğer oyunlarda "Kit seçici" eşyasının alınma sorunu çözüldü.
[EGGWARS] Üreticilere artık SHIFT + SAĞ TIK yaparak güncelleme yapabilirsiniz.
[EGGWARS] Çok sayıda sorun çözüldü ve performans güncellemeleri yapıldı.
[SURVIVALGAMES] Orta noktaya uçma sorunu çözüldü.
[SURVIVALGAMES] birçok oyun hatası çözüldü ve performans güncellemeleri sağlandı.
Özel mesaj yolladım, kontrol eder misiniz? Benimki biraz önemli de...

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErkenÇocuk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sürekli diyorum şu sıralar AntiHack'e önem verin.
Sunucu yavaş yavaş hileden oynanmaz hale geliyor.
24 kişilik SoloSG'de çok rahat 3 kişi hile açabiliyor ve reach koruması yok adamlar atılmıyor.

Hileden anlamayan biri hile sistemini geliştiremez. Hile kullanmasını çok iyi bilen kişiler lazım bunun için. Kodlamayı yapan kişi kodlar, hileyi kullanmayı bilen test eder. Anti-Hack sisteminiz için hileden iyi anlayan birini bulun.

xDarkBroos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HAYATIN ANLAMI
Eski zamanların birinde bir adam hayatın anlamının ne olduğuna takmış kafayı...

Bulduğu hiçbir yanıt ona yeterli gelmemiş ve başkalarına sormaya karar vermiş.. Ama aldığı yanıtlar da ona yetmemiş. Fakat mutlaka bir yanıtı olmalı diyormuş.. Ve dolaşıp herkese bunu sormaya karar vermiş.. Köy, kasaba, ülke dolaşmış, bu arada zaman da durmuyor tabii ki ...

Tam umudunu yitirmişken bir köyde konuştuğu insanlar ona
-Şu karşı ki dağları görüyor musun, orada yaşlı bir bilge yaşar istersen ona git belki o sana aradığın yanıtı verebilir, demişler.

Çok zorlu bir yolculuk sonunda Bilgenin yaşadığı eve ulaşmış adam. Kapıdan içeri girmiş ve bilgeye hayatın anlamının ne olduğunu sormuş .. Bilge “sana bunun yanıtını söylerim ama önce bir sınavdan geçmen gerekiyor” demiş . Adam kabul etmiş. Bilge bir çay kaşığı vermiş adamın eline ve içine de silme bir şekilde zeytinyağı doldurmuş.
- Şimdi çık ve bahçede bir tur at, tekrar buraya gel ... Yalnız dikkat et, kaşıktaki zeytinyağı eksilmesin, eğer bir damla eksilirse kaybedersin..
Adam, gözü çay kaşığında, bahçeyi turlayıp gelmiş. Bilge bakmış evet demiş "kaşıkta yağ eksilmemiş, peki bahçe nasıldı?"

Adam şaşkın...
- Ama demiş ben kaşıktan başka bir yere bakmadım ki ...
- Şimdi tekrar bahçeyi dolaşıyorsun, kaşık yine elinde olacak ama bahçeyi inceleyip gel, demiş Bilge...
Adam tekrar bahçeye çıkmış, gördüğü güzelliklerle büyülenmiş, muhteşem bir bahçedeymiş çünkü ... Geri geldiğinde bilge adama "bahçe nasıldı" diye sormuş ... Adam gördüğü güzellikler karşısında büyülendiğini anlatmış. Bilge gülümsemiş "ama kaşıkta hiç yağ kalmamış" demiş ve eklemiş:
- Hayat senin bakışınla anlam kazanır. Ya sadece bir noktayı görürsün, hayatın akıp gider, sen farkına varmazsın... Ya da görebileceğin tüm güzelliklerin tam ortasında hayatı yaşarsın, akıp giden zamanın anlam kazanır ... Hayatının anlamı senin bakışlarında gizli.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Hata bildirimi yolladım, destek sisteminize.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Konu güncel, yeni sunucu ikonu aktif.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
@ArdaRuzgar,
Özel mesaj yoluyla Mojang tarafından hesabın size ait olduğunu içeren bir resim gönderin, sonrasında eğer hesap 2 ay boyunca aktif değilse size verilecektir. Yakında bu sistemi otomatik bir sisteme çevireceğiz.

[EGGWARS] İlk 20 dakika boyunca düşme hasarı almama sorunu çözüldü.
[EGGWARS] Genel oyun hataları çözüldü.
[LOBİ] Bir kaç multi dil sistemi hatası çözüldü.
[LOBİ] Oy ödülü 300 Coin olarak değiştirildi.
[GENEL] Ödül sistemi sorunları çözüldü, seviye ödülleriniz artık doğru bir şekilde veriliyor.
[GENEL] Mini oyunlarda maksimum seyirci limiti 20 olarak ayarlandı.
[SURVIVALGAMES] Hile sistemi maksimum korumaya ulaştı, daha iyi bir koruma şu an aktif.
[SURVIVALGAMES] Tekneye su altında veya üstünde binememe sorunu çözüldü.
[SURVIVALGAMES] Deathmatch oyununda 00:01'de kalma sorunu üzerindeki çalışmalarımız devam ediyor, yakın zamanda sorunu çözeceğiz. (Gerekli oyun kayıtları toplanma aşamasında)

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
[GENEL] Müsait arena sistemi sıfırdan yazıldı, artık global olarak en müsait arena aranıyor ve sizi o sunucuya aktarıyor.
[GENEL] Tüm mini oyunlarda, oyunu kazanan oyuncu artık izleyicileri görebiliyor ve izleyici eşyalarını alabiliyor.
[GENEL] Tüm mini oyunlarda, kit, kafes ve ok efektleriniz kayıt oluyor. Bir defa seçmeniz artık yeterli.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
î, â, ê gibi harflerin hatalarını yaptınız mı? Kayıt ve giriş yaparken çıkan sorun. (Oyuna bu harflerden birini kullanarak girince kayıt olunuz diyor.)