CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çoğu hilede Saniye başına tıklama ayarı vardır. Bizim akıllı olan oyuncularımız bunu sona çekerler. Açıkçası AAC'den bile kaçamayacak kadar beceriksizdir. KillAura AimLock desteği vermez. AimBot açarsanız KillAura ile birlikte kafaya vurur. 17 CPS sınır benim için Türkiye'de 17 CPS'nin üzerine çıkabilecek oyuncu 2 elin 10 parmağını geçmez.
Killaura çoğu zaman vuruş kaçırmamaya olanak sağladığı için aimlock desteği vermesinden bahsettim. 17 CPS o kadar kolay olmasa da yapabilen de bu sunucuda oynamaz zaten.

Bu fotoğraflar her şeyi açıklıyor herhalde. Sponsor sisteminde bir hata görmemenize şaşırdım.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Killaura çoğu zaman vuruş kaçırmamaya olanak sağladığı için aimlock desteği vermesinden bahsettim. 17 CPS o kadar kolay olmasa da yapabilen de bu sunucuda oynamaz zaten.

İşte orada bir fark var, KillAura'da bir kaç seçenek vardır mesela ; SmartReach ve Sağa Sola Arkaya ayarı (adını bilmiyorum tam) şu anda size AimLock yok demiyorum, sadece killaura hariç bir hiledir AimLock. KillAuraya dahil değil.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence sorunu çözdüğünüz anda güncelleme yapın.
Böyle olduğu sürece oynanmaz bir hal alıyor sunucu.
SG giriyoruz arena hazırlanıyor diyip kalıyor sürekli 5 saniye ekliyor.
İlk 100'ün 90 kişisi hile (Her oyun için geçerli olan bir şey)
Özelden yazdığım teklifi keşke gözden geçirseydiniz.
Lobi üstünde çalışıyorsunuz fakat 15 tatilin yarısı geldi daha bir şey göremedik.
Sunucunun böyle olacağını bilseydik öneri yapmazdık @CowboyBebopTR

SelinSoyaslan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben hesabımla giricektim birisi önceden benim hesabım ile kayıt olup giriş yapmış ee ben ne yapıcam şimdi ?

Ben hesabımla giricektim birisi önceden benim hesabım ile kayıt olup giriş yapmış ee ben ne yapıcam şimdi ?

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali

Premium hesapsa mojang'a girip ss alıp yetkililere atın.

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Premium hesapsa mojang'a girip ss alıp yetkililere atın.
e şimdi premium hesabın adı Ahmet diyelim crackli kullananında ismi Ahmet olduğu için öyle bir isimle giriyor ve o kadar gelişiyor sunucuda hesabını engellemek adaletli olmaz.

EmirYNGN

Marangoz
En iyi cevaplar
0
e şimdi premium hesabın adı Ahmet diyelim crackli kullananında ismi Ahmet olduğu için öyle bir isimle giriyor ve o kadar gelişiyor sunucuda hesabını engellemek adaletli olmaz.
180 gün girilmeyen hesaplar siliniyor. DevTR adlı arkadaşın dediği gibi bir sistem olmuyor sanırım. İyi forumlar dilerim :)

W4YN3

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ekibinizin alım şartları +16 ama yardımcı Creax 2004 doğumlu.

Son düzenleme:

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır üstünde çalıştığımız, çoklu dil destekli ve bir o kadarda gelişmiş lobi sistemi tamamlandı. Büyük harita güncellemeleri ile birlikte bugün (04 Şubat 2018 bir aksilik olmaz ise) yayınlanacaktır.