• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam
  • Bir Youtube kanalınız var ve kanalınızın tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Bizimle bu linkten iletişime geçin, size sponsor olalım!

AAC plugini Antiaura eklentisi çalışmıyor içeri atla.

hexideee

Ağaç Yumruklayıcı
Arkadaşlar AAC bende mevcut ve sunucum 1.8 Bungeecord ile bağladım ama antiaura sistemi çalışmıyor başka sunuculara girdim aynı plugin onlardada var ve onlarınki çalışıyor 3 tane NPC beliriyor insanların arkasında bu AAC pluginin özelliği değilmidir benmi yanlış biliyorum.

Blackixq

Demir Madencisi
Steam
xstrong123
Minecraft
Blackixq
Arkadaşlar AAC bende mevcut ve sunucum 1.8 Bungeecord ile bağladım ama antiaura sistemi çalışmıyor başka sunuculara girdim aynı plugin onlardada var ve onlarınki çalışıyor 3 tane NPC beliriyor insanların arkasında bu AAC pluginin özelliği değilmidir benmi yanlış biliyorum.
Cracklı mı kullanıyorsun?

Pledix

Kızıltaş Madencisi
Satıcı
Minecraft
Pledix
NPCler AACnin eski sürümlerinde kaldı. 1.9+ versiyonlarda hitboxlar olduğu için Hitbox adı altında hile koruması seçeneği getirildi.