Sunucudaki beğendiğiniz 2 şey neydi? (Oynayanlar)

• Süreklilik: Sunucudan vaz geçemiyorum! Çok eğlenceli ve sürükleyici!

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .

Berat0018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yawwww şu sunucu bi açılmadı :D eskiden ne oynardım bu yüzden kapanmış demek şapka flan yapıcaz demiştiniz en son bide eski itemlerimiz duracakmı ?

bide açtığınızda serveri faction olcakmı veya olmazsa ne zaman gelir factionunuda merak ediyom teknolojik olsa daha iyi olur demiştim zaten teknolojik yapıcaz demiştiniz inş hemen açılır

bbide saphire eklersiniz deme demiştim en son eklermisiniz diye bide saphirden kalkan zırh flan hepsi yapılsın yaparsanız

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yawwww şu sunucu bi açılmadı :D eskiden ne oynardım bu yüzden kapanmış demek şapka flan yapıcaz demiştiniz en son bide eski itemlerimiz duracakmı ?

bide açtığınızda serveri faction olcakmı veya olmazsa ne zaman gelir factionunuda merak ediyom teknolojik olsa daha iyi olur demiştim zaten teknolojik yapıcaz demiştiniz inş hemen açılır

bbide saphire eklersiniz deme demiştim en son eklermisiniz diye bide saphirden kalkan zırh flan hepsi yapılsın yaparsanız
sunucu sıfırlandı, faction yazın açılıcak

Berat0018

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam en kısa sürede açılır inşallah server tahmini olarak ne zaman açılır

NCProduction

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Forum Düzeni Güzel , Haritalar Beğenilir

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası 1.19 un özellikleriyle yapılan güzel bir sunucu ama ben eski pvp sistemini sevmiyorum.

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Keşke PvP'yi olduğu gibi bıraksanız, artık kurtulun şu 1.7/1.8 PvP'si sevgisinden!
Yeniliklere alışkın olun. (Yinede ne desem boş :()