[ anobisland.minecraftoyna.com ] | 7/24 AÇIKTIR | 1.16.1 SURVİVAL | Hergün Aktif Yetkililer | Gelişmiş Komutlar | LoginSecurity | RandomTeleport |

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
factionda lapis ile ve hammadde ile kasılıyor ama bizde onlar yok parayı item kasarak blok kırıp sell hand yapıp satılıyor

asdfx5561

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
çok güzel bir server çok hoşuma gitti ortamı fln çok güzel bir yardımlaşma var bu yüzden çok kolay kasılabiliyosunuz

Revenge_10245

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda 2 aydır varım ve şuana kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum şu an sunucuda yetkili oldum gerek aktifliğimden gerek eskilerden olduğum için gerek dost canlısı olduğum için yetkili yapıldım dediğim gibi sunucda her zaman eğleniyorum ve sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Birde sunucuya girmeden survival ve faction mu olur diyenler için söylüyorum bal gibi de olur hem survival yapıp aranızda oyun içi paralar ile trade yapabilirsiniz marketimiz çok yakında açılacak ordan sizde olmayan ihtiyacınız olan eşyaları alabilirsiniz. iyi oyunlar.

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda 2 aydır varım ve şuana kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum şu an sunucuda yetkili oldum gerek aktifliğimden gerek eskilerden olduğum için gerek dost canlısı olduğum için yetkili yapıldım dediğim gibi sunucda her zaman eğleniyorum ve sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Birde sunucuya girmeden survival ve faction mu olur diyenler için söylüyorum bal gibi de olur hem survival yapıp aranızda oyun içi paralar ile trade yapabilirsiniz marketimiz çok yakında açılacak ordan sizde olmayan ihtiyacınız olan eşyaları alabilirsiniz. iyi oyunlar.
Teşekkürler!! :lol: :tamam:

Gizmocandan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
af demek ne demektir biliyormusun az ceza vermek değil. cezasını kaldırmaktır. Ben sana öğretmek az Türkçe

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
af demek ne demektir biliyormusun az ceza vermek değil. cezasını kaldırmaktır. Ben sana öğretmek az Türkçe
Dostum Affetmek: Suç, Ceza ve Benzeri bir şeyi bağışlamaktır.Seni Dürüstlüğün Yüzünden Bağışlayıp Cezanı 3 Gün Yaptım Düşün Perma Olan Banını Perma Ne Demek Biliyosundur İnşallah. Affetmeseydim Hiç Giremiycektin Anladınmı? Servera Girip Kuralları Okuyup Uysaydın şu an Burda Olmazdık Kral Değilmi?? :tamam:

Gizmocandan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
girmiyorum zaten ve hayır zaten burda ne cevap verse ağlayıp bildiriyorsunuz. yalak demek bile yasak sitede

ragbeen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
girmiyorum zaten ve hayır zaten burda ne cevap verse ağlayıp bildiriyorsunuz. yalak demek bile yasak sitede
Suncuya Zaten şu an Giremezsin Bakıma Aldık Chunk Claim Yükledik. O sırada da banını açıcam zaten. ek olarak Cevap Verenler Serverı Kötülemek İçin Yalan Yanlış Bilgiler Uyduyolar Kimse Senin Gibi Dürüst Değil Kral. Mesela Adam Gelmiş Edit itemler Yapıyolar Yazmış, Kesinlikle Yalan. Adminlerin Oyunculara GM den İtem Verdiklerini Öne Sürmüş, KESİNLİKLE Yalan. Dostum Keşke Herkes Senin Gibi Dürüst Olsa :üzgün:

PoSeD1OnN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Discord linki yanlış veya süresi bitmiş yeni link verirmisiniz

soulflyB

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mesaj nası siliniyo bilmiom yanlışlkla yazdım

Son düzenleme: