Başınızdan Geçen İlginç Olaylar.(Ufo Karabasan gördüm. vb.)

mehmoking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen boşver bu işler derin ve bizim kafamızın dışında.. şimdilik
allah bizi sadece ibadet etmemiz için yaratsaydı akıl bile vermezdi bize yani bizi başka bir nedenden ötürü yarattı ve bu amacı gerçekleştirirken aynı zamanda ibadet etmemizide istedi

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
allah bizi sadece ibadet etmemiz için yaratsaydı akıl bile vermezdi bize yani bizi başka bir nedenden ötürü yarattı ve bu amacı gerçekleştirirken aynı zamanda ibadet etmemizide istedi

Kuranda geçiyor :/ Mantık aramyın şu konularda.Kafa yormayın.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Ben konuyu kapatıyorum basit bir anlatım ile se deşiyorsun.. bu konularda tartışmaya bu forumun %90 kısmının aklı ermez henüz.. yüzden ileriki tarihlerde başka insanlar ile tartışın ben aradığınız adam değilim

mehmoking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç yaşındasınız bunları sorguluyorsunuz?
ben 16 yaşındayım ve sen kaç yaşında olursan ol inanki senin yaşın kadar bu işleri araştırdım sen iyice yanlış anlamış batmışsın ben dinimiz hakkında bilgi edinirim ve istediğim gibi düşünürüm ama saygı duyarım tabii ki ona burda sorgulanmaması gereken tek şey Allahtır
ve ayrıca ben ne dersem diyeyim sana yada kimsenin dinine hakaret etmediğim sürece istediğim düşüncemi dile getire bilirim ve bende tabii ki Elhamdülillah Müslümanım

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
ben 16 yaşındayım ve sen kaç yaşında olursan ol inanki senin yaşın kadar bu işleri araştırdım sen iyice yanlış anlamış batmışsın ben dinimiz hakkında bilgi edinirim ve istediğim gibi düşünürüm ama saygı duyarım tabii ki ona burda sorgulanmaması gereken tek şey Allahtır
ve ayrıca ben ne dersem diyeyim sana yada kimsenin dinine hakaret etmediğim sürece istediğim düşüncemi dile getire bilirim ve bende tabii ki Elhamdülillah Müslümanım

Ben 17 yaşındayım.Ben sana dine hakeret ettin demedim.Sen imammısın bizim yanlış anladığımızı biliyorsun?Bu arada özelden konuşlım veya hiç konuşmayalım.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Karabasan olup olmadığını bilmiyorum ama karabasan rüya görürken aniden biyere çarpmamız , bize tüfekle sıkmaları gebermemiz gibi durumlarda ter içinde yataktan fırlamamız.

SonLahmacun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karabasan ... Kutsal Kitabımız da İsmi Geçiyor mu Bilmiyorum , Ama Etraftan Duyulan Uydurma Sözlerle Pisikolojik Bir Varlık Hâlini Alıyor , Bu Genelde Evde Tek Yatan Kişilerin Başına Geliyor Hatta (Lütfen Saygısızlık Yapmayın) Babamın Böyle Bir Pisikolojik Sorunu Var Annem Kardeşim ve ben Köyümüze Gittiğimizde O Burada Tek Yatıyor Söylediğine Göre Değişik Kıyafetler de Sevdiklerini Kılığına Girip Göğüs Kafesini Üstüne Oturuyor Ve Ne Kadar Bağırsan da Uyanamıyorsun O Kalkıp Gidiyor ve Uyanıyorsun Uzanıp Yattığın Yerde Uyanmış Olarak Görüyorsun ve Yavaş Yavaş Sana Yaklaşıyor ama Harelet Edemiyorsun...

daha uyuyabileceğimi sanmıyorum :D[DOUBLEPOST=1378372102,1378371775][/DOUBLEPOST]ben 2-5 yaşlarındayken buna benzer bişeş yaşamıştım bi filim izlemiştim uyurken rüyamda o filmdeki bi canavar karakter televizyonun içinden çıkıp benim yanıma geldi.sonra elimden çekip beni televizyona götürmeye başladı.bağırıyodum ama ses çıkmıyodu. en son televizyonun içine soktu beni sonrada uyandım. :ürperme:

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 olay;

7-8 yaşlarımdayken arabayla akşam eve dönüyorduk.Henüz yeni yapılan bir yerdi ve dolayısıyla fazla ışık yoktu ve karanlıktı.Saat 10 sularındaydı ve yağmurla beraber şimşekler gürlüyordu.Pencereen dışarıyı izlerken şimşek çakınca uzakta,biraz kalın bir tabak gibi bir şekil gördüm.Birkez daha şimşek çaktı fakat bu sefer şekil biraz aha ilerideydi.

3 arkadaşımla bir köye gitmiştik.Akşam ikisi yürüyüşe çıkmış bir tarlada. Ben orada yoktum.1-2 saat sonra eve geldiler, 12 gibi.Söylediklerine göre birkaç dakika boyunca sıralı ışıklar geçmiş;
--- --- --- gibi.Beni kandırmaya çalıştıklarını sandım ama yemin falan ettiler.O tarafa baktığımda küçük bır ışık parlıyordu.Ne oluğunu biz de bilmiyoruz.Tahminimce bir çiftçidir ama o ışıkları açıklayamaz.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
2 olay;

7-8 yaşlarımdayken arabayla akşam eve dönüyorduk.Henüz yeni yapılan bir yerdi ve dolayısıyla fazla ışık yoktu ve karanlıktı.Saat 10 sularındaydı ve yağmurla beraber şimşekler gürlüyordu.Pencereen dışarıyı izlerken şimşek çakınca uzakta,biraz kalın bir tabak gibi bir şekil gördüm.Birkez daha şimşek çaktı fakat bu sefer şekil biraz aha ilerideydi.

3 arkadaşımla bir köye gitmiştik.Akşam ikisi yürüyüşe çıkmış bir tarlada. Ben orada yoktum.1-2 saat sonra eve geldiler, 12 gibi.Söylediklerine göre birkaç dakika boyunca sıralı ışıklar geçmiş;
--- --- --- gibi.Beni kandırmaya çalıştıklarını sandım ama yemin falan ettiler.O tarafa baktığımda küçük bır ışık parlıyordu.Ne oluğunu biz de bilmiyoruz.Tahminimce bir çiftçidir ama o ışıkları açıklayamaz.

Kedidir kedi