BatiGame-Survival -=-Emek Harita/Saf Survival/Açlık Oyunları/Görevler-=- [1.7.2]

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belli bir ücret karşılığında forumdaki tüm üyelere bildirim yolladık.Sunucumuzu tanıtmak için bu tarz yollara başvurduk.Ikinci olarak test sunucusu ile bizim sunucumuzun kurulu olduğu makineler arasında fazlasıyla fark var.Bir makineye birkaç sunucu kurulurken bizim sunucumuzun kendine ait makinesi var ve test sunu culari 1 gb ken bizim sunucumuz 16 gb islemcilerimizde değişik.

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mobildeyim bilgisayara geçince konuyu editleyeceğim ama kısaca anlatayım ' En az 15 yaşında ve oyun içinde saygılı ve sevilen kişileri forumumuzda konu açarak oylamaya sunacağız.En çok oy alan kazanacak.

Ekleme:3 Haftada bir Belediye Başkanı seçilecek.Kendine kendisi dahil 6 kişilik bir ekip kuracak ve serveri yönetecek , oyuncularla ilgilenecek ve oyuncuların isteklerini bizlere iletecek.Bize söylediği güzel fikirler uygulanacak.Bir nevi oyuncuların bize temsilcisi olacak.İlk seçimler 2 hafta sonra olacak!

Demişsin peki sevilen kişileri siz mi belirliyorsunuz ayrıca servere ilk ben ve biri var plitmess mi neydi adı unuttum onla beraber girdik güzele benziyor hologramlar biraz kötü ama neyse Server Güzele Benziyor yada Benzemiyor Diyemem Henüz hiçbir şey yapmadım sadece mapı gezdim spawn gayet hoş olmuş fakat konu eksik ayın üyesi nasıl olunur falan onları konuya yazmanız lazımdı en kısa zamanda eklersiniz bizde bilgileniriz :D

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hologramlar türkiyede pek kullandığı için bilgisiz oyuncuların dikkatini çekiyor ve kısa sürede oyun kurallarını algilamalarini kolaylaştırıyor.Bilgisayara geçtiğim zaman ise konuyu editleyeceğim

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hologramlar türkiyede pek kullandığı için bilgisiz oyuncuların dikkatini çekiyor ve kısa sürede oyun kurallarını algilamalarini kolaylaştırıyor.Bilgisayara geçtiğim zaman ise konuyu editleyeceğim

evet biliyorum ben baya bi pluginlere bakmıştım :D ama kullanmadım ben sen yaptıysan bilirsin holograma resim koyabiliyorsun batihost diye resim koysana :D adam yapmıştı ben hiç kullanmadığım için bilmiyorum

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sesimizi duyan olmuş "Anti-Lapis".. İyi güzel hoş server da 1.7.2 olması (-) benim için.. İnşallah 1.8 falan gelince geçersiniz veya şimdi geçersiniz.. Başarılar..

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mobildeyim bilgisayara geçince konuyu editleyeceğim ama kısaca anlatayım ' En az 15 yaşında ve oyun içinde saygılı ve sevilen kişileri forumumuzda konu açarak oylamaya sunacağız.En çok oy alan kazanacak.

Cevap için teşekkürler :)

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skyblock yok hungergames küçük bir hatası var düzelecek

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Turk Telekom'da bulunan hat problemleri yüzünden bu aralar yurt dışı ve yurt içi tüm internet hatlarında yavaşlık söz konusu, LAG olayına çok takılmışsınız tüm oyuncular olarak, bir sunucu hep mi problemlidir yoksa aradamı problemlidir. Biz sizler için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, 1 aydır sunucu kurmaya çalışıyor, tüm kaynaklarımızı seferber ediyoruz, siz girip "kaka bu sunucu, lag lı, önermem" deyip çıkıyorsunuz.

Bizi üzüyor. Biz, bizi olduğumuz gibi kabul eden herkesi sunucumuza bekliyoruz. Hoş geldiniz, sefa geldiniz. Hatalarımızı düzeltmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Turk Telekom'da bulunan hat problemleri yüzünden bu aralar yurt dışı ve yurt içi tüm internet hatlarında yavaşlık söz konusu, LAG olayına çok takılmışsınız tüm oyuncular olarak, bir sunucu hep mi problemlidir yoksa aradamı problemlidir. Biz sizler için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, 1 aydır sunucu kurmaya çalışıyor, tüm kaynaklarımızı seferber ediyoruz, siz girip "kaka bu sunucu, lag lı, önermem" deyip çıkıyorsunuz.

Bizi üzüyor. Biz, bizi olduğumuz gibi kabul eden herkesi sunucumuza bekliyoruz. Hoş geldiniz, sefa geldiniz. Hatalarımızı düzeltmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Haklısınız malum Türkiye'deki oyuncu kalitesi bir hayli düşük genel seviye "Admin lapis admin event adminnn" gibi delirtici sözler ile adminlerin kafasını bir hayli bozuyor ki zaten şuanda 20 TL si olan küçük bir çocuğun bile server açabildiği bir devirdeyiz..

BeLixBaRon

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnşallah iyi,güzel başarılara imza atarsınız
İnşallah güzel bir server olur
Şimdiden başarılar.

Nafality

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritanın RBT tarafından yapılmasıda gerçekten girilesi bir server yapıyor burayı :) Server çok güzel ama minecraftım hata veriyor en kısa zamanda girebilirim inşallah .

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En kısa zamanda aramıza katilirsin umarım.Oyunun hangi hatayı veriyor yardımcı olabilirim

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

İyi günler , forumda belli bir ücret karşılığı reklam satın alarak tüm kullanıcılara konunuzu bildirim olarak gönderebiliyorsunuz.Konunun sahibide ödemeyi yaparak bu seçenekten yararlanmış bu yüzden bu bildirim size gönderilmiştir.
-Bir sunucunun geçmişine bakar geleceğine yorum yapamazsın ama yine de sen bilirsin. :)
7de neyse 70inde de odur diye bir laf vardır :)