BatiGame-Survival -=-Emek Harita/Saf Survival/Açlık Oyunları/Görevler-=- [1.7.2]

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet öyle bir laf var ama biz senin önceden girdiğini test sunucusu değiliz umarım farkindasindir.

GT-S7562 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oyakabuyaka

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi genelde survival sw lere emek vermiyolar pluginleri atıyorlar spawn yapıyorlar reklam veriyorlar ama siz çok güzel yapmışınız konunuz bile çok güzel ayrıntılı emek vermişiniz başkanlık seçimidide iyi fikir olmuş

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet öyle bir laf var ama biz senin önceden girdiğini test sunucusu değiliz umarım farkindasindir.

Ben sizin test sunucunuza falan girmedim, kiminle konuştuğunuzu görmeden yanıt yazmayın.

Risk_Budur1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kişileri karıştırdım kusura bakmayın.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kişileri karıştırdım kusura bakmayın.

Test sunucusu ile arasında fark olduğunu sanmıyorum. Aynı interneti kullanıyorlar sonuçta. Belki anlık bir problemdir bilemem. Host almak için önce test sunucusuna girelim demiştik, 5 dk falan denedik laglıydı, biz de çıktık. İyi-Kötü her türlü eleştiriyi kabul etmelisiniz bence Batihost olarak. Eleştiriyi geçiştirmek yerine sorunu çözmeye odaklanmalısınız bence. Sorun TTNet'ten kaynaklı demek çözüm olmuyor. Önce modem'in sitesini(192.xxx.x.x) açıp bakıyorsunuz servis sağlayıcının ADSL kısmında size ayırdığı hız limitini görüyorsunuz. Sizin paketinizden düşükse TTNet'i arıyorsunuz(ki her zaman düşürürler), sorunu çözmelerini istiyorsunuz aksi söz konusu olursa durum ile avukatımız ilgilenecektir diyorsunuz. Bir bakıyorsunuz ki tüm sorun çözülüvermiş.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Test sunucusu ile arasında fark olduğunu sanmıyorum. Aynı interneti kullanıyorlar sonuçta. Belki anlık bir problemdir bilemem. Host almak için önce test sunucusuna girelim demiştik, 5 dk falan denedik laglıydı, biz de çıktık. İyi-Kötü her türlü eleştiriyi kabul etmelisiniz bence Batihost olarak. Eleştiriyi geçiştirmek yerine sorunu çözmeye odaklanmalısınız bence. Sorun TTNet'ten kaynaklı demek çözüm olmuyor. Önce modem'in sitesini(192.xxx.x.x) açıp bakıyorsunuz servis sağlayıcının ADSL kısmında size ayırdığı hız limitini görüyorsunuz. Sizin paketinizden düşükse TTNet'i arıyorsunuz(ki her zaman düşürürler), sorunu çözmelerini istiyorsunuz aksi söz konusu olursa durum ile avukatımız ilgilenecektir diyorsunuz. Bir bakıyorsunuz ki tüm sorun çözülüvermiş.
Ek olarak belirtmek isterimki sunucuları radore gibi profesyonel bir yerde barınıyorsa bu tarz işlemleri yapmazlar. zyxel gibisinden bir modeme değil routere bağlıdır sunucular. Sanırsam suçu ttnete atmak acemiliğin bir göstergesidir. Sanırsam sunucuda hostingin kendi sunucusu değil, hiçbir yetkili konuda yok farkettiğim kadarıyla.

yusufeymen

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İçerik Umut_Yazar tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

TimeOfTheBlood

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Şimdiden Beraber Oynayacak Arkadaş Arıyorum :) Skype Falan Değil Oyunda Dayanışma İçinde Olalım.

--Sunucu Güzele Benziyor Girmedim Gireceğim G,Hayırlı Olsun :)

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
bu ne biçim server minecraftı yeniden yazdın

WhiteH4cker

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Turk Telekom'da bulunan hat problemleri yüzünden bu aralar yurt dışı ve yurt içi tüm internet hatlarında yavaşlık söz konusu, LAG olayına çok takılmışsınız tüm oyuncular olarak, bir sunucu hep mi problemlidir yoksa aradamı problemlidir. Biz sizler için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, 1 aydır sunucu kurmaya çalışıyor, tüm kaynaklarımızı seferber ediyoruz, siz girip "kaka bu sunucu, lag lı, önermem" deyip çıkıyorsunuz.

Bizi üzüyor. Biz, bizi olduğumuz gibi kabul eden herkesi sunucumuza bekliyoruz. Hoş geldiniz, sefa geldiniz. Hatalarımızı düzeltmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Bilen bilir Türkiye'nin internetini. Minecraft oyuncu kalitesi de aynı interneti gibi :D. Maalesef bunlar gerçekler. Ben Türk serverlerinde oynamıyorum oyuncuların saçma alışkanlıkları yüzünden.

UltimatorDeniz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir servere benziyor. Geleceğim de Batıhost server satıyorsanız bir bakmak isterim