Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Digitalocean:

2gb sunucu 47 TL. Bir süre işlemciyi zorla, sunucun kapansın. Destek ingilizce. Adamların minecraft bilgisi sıfır. İşlemci hızları 2.0ghz.

Hocam bu konuda bilgi vereceksen bir konu aç ve yaz. herkes bilgilensin. Biz kimseye zorla sunucu vermiyoruz. Lütfen biraz saygı.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Digitalocean:

2gb sunucu 47 TL. Bir süre işlemciyi zorla, sunucun kapansın. Destek ingilizce. Adamların minecraft bilgisi sıfır. İşlemci hızları 2.0ghz.

Hocam bu konuda bilgi vereceksen bir konu aç ve yaz. herkes bilgilensin. Biz kimseye zorla sunucu vermiyoruz. Lütfen biraz saygı.
Sunucu kapatmıyorlar, ben profesyoneller için önerdim.
İşlemci hızını kendiniz seçiyorsunuz.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaç droplet var do da?
Kaç kere saldırı yedin?
Droplet içerisinde açığın sunucu ne kadar süre ile high cpu kullandı?
Kaç kere droplet i kontrol edin uyarısı aldın?
Kaç kere suspend yedin ve kaç kere bu suspend ile ilgili support u ikna etmeye çalıştın.
Ne kadar süredir kullanıyorsun?

Dediğim gibi bir konu aç ve herkes bilgilensin. Yoksa böyle laf atıp gitmek hiç iyi bir davranış değil. Benim konum olmasa cevap vermeyeceğim. Lütfen biraz saygı.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Kaç droplet var do da?
Kaç kere saldırı yedin?
Droplet içerisinde açığın sunucu ne kadar süre ile high cpu kullandı?
Kaç kere droplet i kontrol edin uyarısı aldın?
Kaç kere suspend yedin ve kaç kere bu suspend ile ilgili support u ikna etmeye çalıştın.
Ne kadar süredir kullanıyorsun?

Dediğim gibi bir konu aç ve herkes bilgilensin. Yoksa böyle laf atıp gitmek hiç iyi bir davranış değil. Benim konum olmasa cevap vermeyeceğim. Lütfen biraz saygı.
Batihost ( Erkan Abi Erkan dı değil mi ? ) konuşabilir miyiz ?

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Skypeniz : batihost.com mu yoksa batihost mu ?

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın, konuya bir konu dışı mesaj da ben atmış olacağım ama, bu mesaj için en iyi yerin şu anda burası olduğunu düşünüyorum.
Forumda herhangi bir sunucu, şirket vb. konunun kampanya, hediye vb. konularına (tanıtım konusuna demiyorum), o sunucuyu eleştiren veya başka bir şeyi öneren mesajlar atmak bence pek etik bir davranış değildir. Buraya bu camiada en kötü iş yapıyor olarak bildiğim AxiTR dahi kampanya konusu açsa, girip konusunu baltalamam. Lütfen bu tür mesajları o sunucuya ilişkin yeni bir konu açarak belirtin.
DigitalOcean konusunda da, ben uzun bir süredir kullanıyorum. Ayrıntılarını isteyen olursa özel mesaj atsın, kısaca şunu söyleyebilirim ki, dünyanın en ucuz paketini sunmakla birlikte, paket arttıkça fiyatı çok fazla arttıran bir sunucu şirketi. Şöyle ki, en ucuz paket olan 512 MB Ram sunan paket 5 dolar ile piyasanın altında iken, 4 GB Ram sunan paketleri 40$ ile çok fahiş bir fiyata satılıyor. Kısacası, DigitalOcean ufak tefek işler için (web site barındırma, up/down işlemlerinde kullanma, sunucu yedekleme vb.) idealdir.

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
BİRDE KARNE HEDİYESİ OLARAK 10 GÜNLÜK FALAN SERVER VERİLSE NE KADAR İYİ OLUR AMA YOK <_<

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Artık slot'lu server'da satıyoruz minecraft sayfamızdan görebilirsiniz.[DOUBLEPOST=1426953531,1422569772][/DOUBLEPOST] Batihost.com'un düzenlediği sunucu çekilişine katılmak için adres: https://www.batihost.com/raffle.php
Birinciye 16GB Ramlı Makina, İkinci ve Üçüncüye 8GB Makina.

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çekilişe katıldıp kazandım vede şu an sunucuyu teslim ettiler :) Çok teşekkürler BATIHOST :))))))

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Yaşasın batıhost! :D[DOUBLEPOST=1428049631,1428049599][/DOUBLEPOST]Bende batıhost kullanıyorum ve destekteki arkadaşla sohbet filan ediyoruz. Sürekli yardımcı oldular :D

andreasste

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
merak ettiğim bir şey var mesela 20 tl lik serveri satın aldık kaç kişilik yer oluyor sınırlandırma var mı