Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
20 TL lik server 15 20 kişi alacaktır. Az plugin ve daha küçük bir harita ile 30 kişiye kadar problemsiz kullanan arkadaşlar olmuştu.

Procon1337

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alın batıhost ta bakın rahıtınza gidip te aynı ramdeki slot sayısı farkına 30 40 tl vermeyin boşuna.
Sizleri severek takip ediyorum Batıhost, eğer kendinizi bozmazsanız yakın zamanda daha yakından tanışabiliriz.

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir şey sorucam server hazır mı yani direk oyun kurabiliyor muyuz hunger games gibi yoksa pluginlerle uğraşıyormuyuz çünkü hazır veren birkaç site görmüştüm de

Ridvan_44

Play.CrafRion.Com
En iyi cevaplar
0
Sunucu Alın Gerisini Onlara Salın Adamlar Eline 10 Numara Makina Veriyorlar Daha Ne Nitradosu Axisi :)

SvsYonetim

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sunu soylemek ısterım kı acıkcası hıc duzgun bir bilişim yok Nitrado denilen bilişimci Kazıkcı Sinirdende olsa hakarete karşı Yaklaşık 400 lira verdigim hesabı kapattıran serverlarımı kapatan özür dilerim dolandırıcı bir bilişim Nitrado Türk lokasyonunda ki yonetim ekibi berbat otesi Asla ama Asla Nitrado Tavsiye etmem herhangi bir kargaşanız oldugunda ilgisizlik 0 kendi başınızın çaresine bakın diyorlar resmen , Diger bir bilişim ise gelelim ki batihost açıkçası pek bir bilgim olmadıgı icin cahilce burda dil dökmek istemem fakat arkadaşlarım uzerınden araştırdım batihostada arada kredi sorunları olabiliyormuş ilgi vs gibi şeyler pek duymadım (bu bilişimden sunucu acılır mı ) sorusunun cevabı ıse pek bir cevap veremem acıkcası fiyatlar aşırı uygun hatta adamlar size jest bile yapıyor teamspeak veriyor web site veriyor vs cok uygun fakat hataları oluyormus ama her Allah ın kulunun sucu olur . Gine de Batihost u Tercih ederiz

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

kralolmez12

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Batihost abi :D serverin paneline nasıl giricez sw i nasıl açıcaz tam bi vidyo atarmısın ?

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başlat>Uzak Masaüstü>Kullanıcı Adı(Size Verilicektir)>Bilgisayar Bolümüne Size Verilen IP>Şifre(Size Verilicektir)>Artık kullanabilirsiniz dosya aktarımını ise,
Başlat>Uzak Masaüstü>Secenekleri Goster>(Gelen panele hemen giriş yapmayın)Yerel Kaynaklar Alt Kısımda Yazıcılar Olucaktır Onun Altında İse Diğer Olucaktır Tıklayınız Sonrasında İse Sürücüler Kısmına Tik Koyunuz>Şimdi Giriş Yapabilirsiniz.
İyi forumlar

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlat>Uzak Masaüstü>Kullanıcı Adı(Size Verilicektir)>Bilgisayar Bolümüne Size Verilen IP>Şifre(Size Verilicektir)>Artık kullanabilirsiniz dosya aktarımını ise,
Başlat>Uzak Masaüstü>Secenekleri Goster>(Gelen panele hemen giriş yapmayın)Yerel Kaynaklar Alt Kısımda Yazıcılar Olucaktır Onun Altında İse Diğer Olucaktır Tıklayınız Sonrasında İse Sürücüler Kısmına Tik Koyunuz>Şimdi Giriş Yapabilirsiniz.
İyi forumlar
Sunucu kapaliyken masaustune sürükleyebilir,ayrica bu bilgileri batihost.com da kullanici panelinde bulabilir.bilgi vermisken tam verelim :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapaliyken masaustune sürükleyebilir,ayrica bu bilgileri batihost.com da kullanici panelinde bulabilir.bilgi vermisken tam verelim :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eklemeyi unuttuğum birkacşey eklediğin icin teşekkür ederim.