Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok Güzel Çok Kaliteli Benim Sunucumda Bura'dan Herkese Tavsiye Ederim %100 İlgili Destek!

Worm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dahada önerilen bir host mudur ?

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha da derken?

Bizde olan bir iki sunucu söylemek gerekirse;

gameturk craftrise legendcraft alpgames icenw gameofturk ve birçok büyük sunucu. Hatirlamadiklarim lütfen eklesinler vede kusura bakmasınlar.

Sadece minecraft için 3800gb Ram stoğunun yüzde 99 unu doldurmus şekilde çalışıyoruz.

Son düzenleme:

BySnowman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaliteli ve Ucuz. Destek ekipleri sana her konuda yardımcı olur.

Sqturn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nitrado gibi hostinglerden alma taraftarı değilim tabii ki eğer bir sunucu açarsam çünkü TÜRK'ler varken neden yabancıların para kazanmasını sağlayayım ?
Adamların verdiği hismet belli herşeyi kendin seçebiliyorsun Örnek ram slot vs. vs. batihost gibi hostinglerde belirli şeyler ve kaliteli hizmet.
2. olarak;
Nitrado'nun yaptığı sunucunuz açıldı İyi günler. Adamların sitesine girdiğinde almanca şeyler.İlgi alâka %0.
Batihost'un yaptığı spawn hediye ! O hediye bu hediye herşeyi amatör seviyesinde de olsa ilham verici olabilir.

Kendimden biliyorum adamlarda canlı destek yok csgo sunucusu açmıştım ts gel diyorlar ts adresleri bom boş!
Nerde Canlı destek ??

İyi günler.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam övüyormusun, dövüyormusun. Kimin için yazıyorsun bunları? Bir iki kere okudum anlamadım.

Ridvan_44

Play.CrafRion.Com
En iyi cevaplar
0
Daha da derken?

Bizde olan bir iki sunucu söylemek gerekirse;

gameturk craftrise legendcraft alpgames icenw gameofturk ve birçok büyük sunucu. Hatirlamadiklarim lütfen eklesinler vede kusura bakmasınlar.

Sadece minecraft için 3800gb Ram stoğunun yüzde 99 unu doldurmus şekilde çalışıyoruz.
Tabi Tabi Anladık Senide :)