Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Yetenek Sistemi mi Sınıf Sistemi mi ?

• Yetenek; Oyuncular istediği kılıca 2 yetenek ekleyebilecek. Kendi tarzını oluşturacak.

Kullanılan: 74 64.9%
  • Sınıf; Klasik sınıf sistemi.

Kullanılan: 40 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    114

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yok böyle bir şey :D Facebook grubundan sunucu hakkında her gün haber yazıyorum bu forumu unutmuşum. Kusura bakmayın. Sunucu durumu nedir ? Harita bitmiştir. Hayırlı olsun :D Koca bir harita :D Kodlamada son dokunuşlar ve tada! Sunucu kapalı beta girişleri açıldı. :D Maalesef kayıt olamayanlar giremeyecek.

Bir kaç fotoğraf;

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok böyle bir şey :D Facebook grubundan sunucu hakkında her gün haber yazıyorum bu forumu unutmuşum. Kusura bakmayın. Sunucu durumu nedir ? Harita bitmiştir. Hayırlı olsun :D Koca bir harita :D Kodlamada son dokunuşlar ve tada! Sunucu kapalı beta girişleri açıldı. :D Maalesef kayıt olamayanlar giremeyecek.

Bir kaç fotoğraf;

Ne zaman girebiliyoruz kapalı betaya :)

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Bir kaç fotoğraf;

özelden ip atarsan sevinirm beni almıştın

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vallahi benim sunucum zümrüt sunucu seçildiyse, bu sunucu rahat kazanır :)

Çok teşekkür ederim. Umarım hatasız bir oyun olur, sırf hata olmaması için kapalı beta'ya az kişi aldım. şu an nereden baksan en fazla 40 :D Yani sunucu 10-15 kişi olacak bir test amaçlı 1 hafta yada 2 hafta hatalar tespit edilip düzeltildikten sonra açık beta'ya sorunsuz geçeceğiz umarım. :D

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkür ederim. Umarım hatasız bir oyun olur, sırf hata olmaması için kapalı beta'ya az kişi aldım. şu an nereden baksan en fazla 40 :D Yani sunucu 10-15 kişi olacak bir test amaçlı 1 hafta yada 2 hafta hatalar tespit edilip düzeltildikten sonra açık beta'ya sorunsuz geçeceğiz umarım. :D
Heyecanla açık betayı bekliyorum. Umarım sorunsuz bir açık beta deneyimi yaşarız :)

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kapalı Betaya alınmıştım fakat bana özelden IP atılmadı. Rica edersem özelden IP atar mısınız ? @blackone1991

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
keske bende kapali betada olsam