bu entity 303ü ne tam çözemedim

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Entity 303 şöyle yok edir:.minecraft >entitys>(hepsini seçip silin) Bilgisayarı United States Binasından asağı atın :D :D

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
entity 303 varsa var niye korkuyorsunuzki çok korkunç bir görünüşü falan yok ekrandan çıkıp sizi öldüremezde korkmanızın sebebi ney yani yada o videoların sonunda çıkan şe*****z karı gibi bir anda çıkıp bağırmıyoda harbi niye korkuyonuz onu çok merak ettim :D

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Beyler Mojang'ın oyuna Entity 303'ü eklemesi, kendi açısından sıkıntı olur. Çünkü korkupta oyunu bırakanlar, bu yüzden oyunu almayanlar vs. çoğalırsa satışlarda sıkıntı yaşanır.

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Mojang'ın oyuna Entity 303'ü eklemesi, kendi açısından sıkıntı olur. Çünkü korkupta oyunu bırakanlar, bu yüzden oyunu almayanlar vs. çoğalırsa satışlarda sıkıntı yaşanır.
Böyle bir Mob'un oyun üzerindeki merakı olumsuz yönde etkiliyceğini düşünmüyorum.hatta daha çok oyuncu bile çekebilir. Ayrıca korku yükü az bir oyundan(,outlast vb oyunlara göre) korkulup oyunun bırakılması düşük bir ihtimal.Oyundan birşeyler anlıyarak oynayabilicek bir yaşa gelmiş insanlar Entity 303 e aldırış etmiycektir.Ama beş yaşından küçükler abilerine 'Kare oyunu aç' dediğinde entity 303 ü görürse oyunu birakabilir, o normaldir :)

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekliyeceğini kim söyledi. Hatta istemiyolar bile..

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyunu bu tarz şeylerden korkup bırakanlar genellikle 4-12 yaş aralığındaki küçükler zaten oyunu premium oynayanlar oyunu istesede bırakamaz 65 tl ödedik premiuma :D

Hannabell

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2015de kendisini belli etcekmiş Bay entity_303.Şu an tamamen herobrine'nı ortadan kaldırdıgı söyleniyor.Şu an yaptıgı bazı rastgele yapıtları söyliyeyim.

1-Huş ağacının bir parçası meşe odunu olabiliyor.
2-Altta ''MAKEAWISH'' yazısı çıkabiliyor.
3-Eviniz birden yanabiliyor.
4-Minecraftın birden hata verebiliyor.
5-Rastgele TNT Patlamaları.
6-Piramit şeklinde çimen dizilimi.
7-Şu an kendi skini olmadıgı için sizin skininize giriyor.
8-Herobrine gibi korkak değil.
Herobrine gibi kokrak değil derken.??
Karşımıza çıkma ihtimali çok daha mı fazla yani.?
:koyun:

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eskiden mojang da çalışan ve mojang tarafından işten cıkarılan bir yabancı idi ve mojang kendisine yaplına ihanetle kafayı yedi ve bir hacker olup server çökeltmeye başladı ve minecraftı hackledi [ ben köylerin denizde olmasına şahit oldum ama belki oyun hatası]
köylerin denizde olması normal bro :D

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Böyle bir Mob'un oyun üzerindeki merakı olumsuz yönde etkiliyceğini düşünmüyorum.hatta daha çok oyuncu bile çekebilir. Ayrıca korku yükü az bir oyundan(,outlast vb oyunlara göre) korkulup oyunun bırakılması düşük bir ihtimal.Oyundan birşeyler anlıyarak oynayabilicek bir yaşa gelmiş insanlar Entity 303 e aldırış etmiycektir.Ama beş yaşından küçükler abilerine 'Kare oyunu aç' dediğinde entity 303 ü görürse oyunu birakabilir, o normaldir :)

Peki şöyle düşün. Oyun sürekli crash verse, evini patlatsa rahatsız olmaz mısın?