bu entity 303ü ne tam çözemedim

Miyooo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanka herobrine gibi bir şey gerçek değil yani sadece modla bulabilirsin

CaNaVaR1950

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beyler benimde serverde oynarken crash veriyor daha önce hiç olmazdı bizi atıyor server ama kendisi hayla açık ve taş gibi bazen hiç durmaksızın yazılar geliyor konsola stop bile yazamıyorum girmiyor sizce alakalı olabilirmi yani inanmıyorum hero abimizdir ama hiç böyle hata vermiyodu yani bi şüphem var

Son düzenleme:

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler benimde serverde oynarken crash veriyor daha önce hiç olmazdı bizi atıyor server ama kendisi hayla açık ve taş gibi bazen hiç durmaksızın yazılar geliyor konsola stop bile yazamıyorum girmiyor sizce alakalı olabilirmi şimdiden tşk
kedidir kedi

CaNaVaR1950

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bak inanmıyorum dedim ama şüphelendim yani 2 3 senedir oynuyorum modsuz böylebi hata almadım aldıysamda ya çok tnt patlamıştı yada çökertcek devreler vardı bu durduk yere sapsağlamerikaen çökyo

CaNaVaR1950

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bak dalga geçmeyin sadece belirtiyim dedim tabi öle bir şey olsa mojang bağırır heryere ayrıca ben gördüm demiyorum sadece server sürekli crash veriyo hiç yapmazdı kendi çökmüyo bizi oyundan atıyo ben entity303 vardır demedim ama varsada bilemem pek olumlu bakmıyom olduğuna

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir Mob'un oyun üzerindeki merakı olumsuz yönde etkiliyceğini düşünmüyorum.hatta daha çok oyuncu bile çekebilir. Ayrıca korku yükü az bir oyundan(,outlast vb oyunlara göre) korkulup oyunun bırakılması düşük bir ihtimal.Oyundan birşeyler anlıyarak oynayabilicek bir yaşa gelmiş insanlar Entity 303 e aldırış etmiycektir.Ama beş yaşından küçükler abilerine 'Kare oyunu aç' dediğinde entity 303 ü görürse oyunu birakabilir, o normaldir :)
Sen ne zaman ağzımdan laf almaya başladın? Keşke böyle bir durumu benim yiğenim de yaşasa başımın etini yedi bitirdi bize her gelişinde kapıdan girer direk benim odaya hafif tempoda gidiyor ve ''Bana küp oyunu aç!'' diye diretiyor sonrada pcnin anasını ağlatıyor.Bir ara geldim kurcalamış bilgisayarı benim cosplay fotolarının olduğu klasörü bulmuş geldiğimde monitörü kapatıyor.Ulan 7 yaşında bu ne iş be? Çocuk benden abaza çıktı la :lol:
Bu arada klasör de ki fotoğraflardan bir örnek;

Son düzenleme:

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen ne zaman ağzımdan laf almaya başladın? Keşke böyle bir durumu benim yiğenim de yaşasa başımın etini yedi bitirdi bize her gelişinde kapıdan girer direk benim odaya hafif tempoda gidiyor ve ''Bana küp oyunu aç!'' diye diretiyor sonrada pcnin anasını ağlatıyor.Bir ara geldim kurcalamış bilgisayarı benim cosplay fotolarının olduğu klasörü bulmuş geldiğimde monitörü kapatıyor.Ulan 7 yaşında bu ne iş be? Çocuk benden abaza çıktı la :lol:
ayni gecede 2 kişinin ağzından laf aldım. B) Yakında kuşları kulağımla yakalıycağım

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu arada klasör de ki fotoğraflardan bir örnek;
No game no life :(

fatiheniyi

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben ne oldugunu biliyorum (bana anlatılan) mojangı heklemiş ve mojang 303 vürüsü yapmış kendisi entity 303 mojang vürüsü yapmmış ve buluşana geçmiş olsun yaptıgı şey de bunlar:
1.akasya agacının içinde meşe odunu
2.server çokmesi
3.servere girememe (tam bulaşırsa)
4.evlerin yanması
5.patlayan tntler
ve arkadaşlar bu entity 303 herobrine ve nocha meyda okuo

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben ne oldugunu biliyorum (bana anlatılan) mojangı heklemiş ve mojang 303 vürüsü yapmış kendisi entity 303 mojang vürüsü yapmmış ve buluşana geçmiş olsun yaptıgı şey de bunlar:
1.akasya agacının içinde meşe odunu
2.server çokmesi
3.servere girememe (tam bulaşırsa)
4.evlerin yanması
5.patlayan tntler
ve arkadaşlar bu entity 303 herobrine ve nocha meyda okuo
Kedidir kedi :( Kedi diyorum inanmıyorsunuz :'(

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bhen entty 303 üm hepnizi yicem !1bir1
mocang ı heckladım minecraftdaki meşe odnlarını da tnt yle patltcm . Herbrineyide yedm notchuda yedim mincaft artk bnm.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kedi Olamaz.Peki Ya Kahya?(:D:D)O Her Zaman Suçludur.:D

Kadir7170

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
2015de kendisini belli etcekmiş Bay entity_303.Şu an tamamen herobrine'nı ortadan kaldırdıgı söyleniyor.Şu an yaptıgı bazı rastgele yapıtları söyliyeyim.

1-Huş ağacının bir parçası meşe odunu olabiliyor.
2-Altta ''MAKEAWISH'' yazısı çıkabiliyor.
3-Eviniz birden yanabiliyor.
4-Minecraftın birden hata verebiliyor.
5-Rastgele TNT Patlamaları.
6-Piramit şeklinde çimen dizilimi.
7-Şu an kendi skini olmadıgı için sizin skininize giriyor.
8-Herobrine gibi korkak değil.
arkadaşla bu yazı nedir ? ̧ͪͧͨ̓ͨͮ̀ͫ͊̓ͤͨ̿ͩ̾̋ͥ̚͟͢͠҉͔̮̠͓ ̷̧̢̛̟͉̟͚̝̜͖͕̞̇̄̇͂͐̂̿̕ ̨͓̖̝̲͈̿͐̌͊ͫ̇̓ͫͯ̕ ̡̝͙̱̳̅͒͆̽ͬͫ̈́̚̚͞ ̷̡̡̫̤̠̘͚̎̍̿ͮͫ̅̔̚͘͞ ̵̸̜̱͙̺̬͇̖̘̠̫̳͚͙̝̥̩̣̝̍̓̏͒ͣ̀̑ͦ̈̌ͤ́͠ͅ ̃ͩ̓̈́ͩͣͦ͛̔̀͛͒҉̥̤̭͎̬͙͕̠͖̱̬͢ ̸͆̆̄ͬ͊̋ͥͥ҉̺̗̱͉̳͎̭͙̙̰͈͕̪̯̠͚̠̗ ̡̧͑͆͗͂̔̀͝͏͔̺̣̪̱͈̺̭̺̫̰̼̘̪ ̧̛̗̠̳̼̟̪̟̠̯̠ͨ̽ͩ̂̅̐̒̈ͯ͑ͬͪͤ̇̎̊̈́͝ ̸̭̞̫̜̟͐̐ͨ͛̏̽ͭͦ͒́͗̿ͭ͆ͭͬ͐͞͡ ̵̣͚͔͙̬͓̗͈̜̞̬̯͚͈̭͕̦͓ͯͪ̒͑̉͜͠ ̡̧̻̳̞͎̬̜͖ͥ̃ͣ̐̀͗̇̃̀͌͂͑ͧͪ͘͝ͅ ̨͐̅ͧ͊ͥ̃ͪ͂ͨ́̇̂͏̙̥̳̞̠͚͈̦̦̯͔͖͔̤̪̼ ̳̥͇̹̻̘͐̿̉̅̀͠͝ ̢ͣͤ͂̎͟͝҉̩̰̝͈̟͈̼̟̳̟̻̥̖͎̗̫͈̬͠ ̸̨̰̲̘͓ͦ̈̇̄̕ ͋͌̅̅̈̍͒ͮ̓̋͂̉ͥ̽́̽̊͝҉̢͓̞̭͇̘͎̠͖̩̩̜̺̞̰̭̀͜ ̬̩̪̞̗̾̈̒͆̾͗̀͘ ̢̡̼̞̦̥̰̲̻͇̐ͩͩ̽ͮͦ̇ͫ͌ͯ͗̚͢͝ ͎̼̻̖͈̰͖̪̺̩̪̻͚̬͚̹̩̝̙͂ͤͯͤͪͣ͐͆͒ͣͥͯ̍ͫͣ̇́̚̕͟͜͟͡ ̵͔͙̠̠͚ͪ̑̅͊̎̈́̅̂͆͗̊ͩ͂͊̍͟ ̶̛͎̭̙̰̜̮̺͍̥͈̠̹̗̗̜͚͔̑͒͋̓͋͛͆̐ͩ̆͋̏̽̒ͩͩͪ̓ ̷̻͙̦͔͚ͭ̑ͧ̓ͩ̓ͦ̓ͦ͐͛̏́ ̯̗̹͚̜̺̭̻̩̹̠̱̲̦̮ͥ͑ͭͯ͗̋͊ͪͨ̐̌ͫ͂͊̄́́̚͢͜͠ ̌̀͂̂̍͒ͪ̚͏̵̸͔̦̘̮̘̻̭͙̘̹͙̦͔̜͉̙͟ͅͅ ̨̩̳͚͙͙̲̗͓̬̪̙͇͍̪͇̲̙ͩ́ͣ̍̇̃͂ͨ̽͒̽̀̿̂͡ ̵̛̟̲̘̪̩̗̰̪̣̘̪͓̤͓̮̽̄̑̃ͥ͛̄̋̈͊͒ͩ͟͠ ̢̯͔̘̘̞̖͎͕͎ͪ̒̎͛̾̽͂̽ͫ̃͋́̕ͅ ̴̡͇͍̮̯̬̲͈̺̗̖̬̥̖͇̯͎͙̓͐̅͆̅͌ͧ̽͑͋̎̅̀ͦͮ͒̌͒ͬ̕͜͟ͅ ̶̵̛ͦ̾̓͂̋̑͏̷̯̻̰̳̫̲͚̺̙̣̱̪̮̼̠̻ ̒ͧ̅ͩͩ̃͌́̍ͣ͡҉̧̖̹̙̥̤̼̭̜̪̠̯̱̳ͅ ̴̛̻̝͔̥͖̭͓̣͍͉ͧͣ̇͛̍͘͜͢ ̸̑̊͐͋ͬ̓̌̆ͦ̽ͣ͑̄͏̵̨̱͓̣̱͎͎̳̪̠ ͖͚̮͈̜̩͉̖̭̩̈́̽̔̀͌̿̕͝͠ ̶ͩ̓ͦ̃̓ͨ̏̚͏̗̜̘̭̗̻̰̼ ͒̏̂̃̾͑͛ͬͫ̚̕̕͠͏̣̺̣̩͚̻̱̼̦͚̲͙ ͤ̊ͮͯ̽̈́͋

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
arkadaşla bu yazı nedir ? ̧ͪͧͨ̓ͨͮ̀ͫ͊̓ͤͨ̿ͩ̾̋ͥ̚͟͢͠҉͔̮̠͓ ̷̧̢̛̟͉̟͚̝̜͖͕̞̇̄̇͂͐̂̿̕ ̨͓̖̝̲͈̿͐̌͊ͫ̇̓ͫͯ̕ ̡̝͙̱̳̅͒͆̽ͬͫ̈́̚̚͞ ̷̡̡̫̤̠̘͚̎̍̿ͮͫ̅̔̚͘͞ ̵̸̜̱͙̺̬͇̖̘̠̫̳͚͙̝̥̩̣̝̍̓̏͒ͣ̀̑ͦ̈̌ͤ́͠ͅ ̃ͩ̓̈́ͩͣͦ͛̔̀͛͒҉̥̤̭͎̬͙͕̠͖̱̬͢ ̸͆̆̄ͬ͊̋ͥͥ҉̺̗̱͉̳͎̭͙̙̰͈͕̪̯̠͚̠̗ ̡̧͑͆͗͂̔̀͝͏͔̺̣̪̱͈̺̭̺̫̰̼̘̪ ̧̛̗̠̳̼̟̪̟̠̯̠ͨ̽ͩ̂̅̐̒̈ͯ͑ͬͪͤ̇̎̊̈́͝ ̸̭̞̫̜̟͐̐ͨ͛̏̽ͭͦ͒́͗̿ͭ͆ͭͬ͐͞͡ ̵̣͚͔͙̬͓̗͈̜̞̬̯͚͈̭͕̦͓ͯͪ̒͑̉͜͠ ̡̧̻̳̞͎̬̜͖ͥ̃ͣ̐̀͗̇̃̀͌͂͑ͧͪ͘͝ͅ ̨͐̅ͧ͊ͥ̃ͪ͂ͨ́̇̂͏̙̥̳̞̠͚͈̦̦̯͔͖͔̤̪̼ ̳̥͇̹̻̘͐̿̉̅̀͠͝ ̢ͣͤ͂̎͟͝҉̩̰̝͈̟͈̼̟̳̟̻̥̖͎̗̫͈̬͠ ̸̨̰̲̘͓ͦ̈̇̄̕ ͋͌̅̅̈̍͒ͮ̓̋͂̉ͥ̽́̽̊͝҉̢͓̞̭͇̘͎̠͖̩̩̜̺̞̰̭̀͜ ̬̩̪̞̗̾̈̒͆̾͗̀͘ ̢̡̼̞̦̥̰̲̻͇̐ͩͩ̽ͮͦ̇ͫ͌ͯ͗̚͢͝ ͎̼̻̖͈̰͖̪̺̩̪̻͚̬͚̹̩̝̙͂ͤͯͤͪͣ͐͆͒ͣͥͯ̍ͫͣ̇́̚̕͟͜͟͡ ̵͔͙̠̠͚ͪ̑̅͊̎̈́̅̂͆͗̊ͩ͂͊̍͟ ̶̛͎̭̙̰̜̮̺͍̥͈̠̹̗̗̜͚͔̑͒͋̓͋͛͆̐ͩ̆͋̏̽̒ͩͩͪ̓ ̷̻͙̦͔͚ͭ̑ͧ̓ͩ̓ͦ̓ͦ͐͛̏́ ̯̗̹͚̜̺̭̻̩̹̠̱̲̦̮ͥ͑ͭͯ͗̋͊ͪͨ̐̌ͫ͂͊̄́́̚͢͜͠ ̌̀͂̂̍͒ͪ̚͏̵̸͔̦̘̮̘̻̭͙̘̹͙̦͔̜͉̙͟ͅͅ ̨̩̳͚͙͙̲̗͓̬̪̙͇͍̪͇̲̙ͩ́ͣ̍̇̃͂ͨ̽͒̽̀̿̂͡ ̵̛̟̲̘̪̩̗̰̪̣̘̪͓̤͓̮̽̄̑̃ͥ͛̄̋̈͊͒ͩ͟͠ ̢̯͔̘̘̞̖͎͕͎ͪ̒̎͛̾̽͂̽ͫ̃͋́̕ͅ ̴̡͇͍̮̯̬̲͈̺̗̖̬̥̖͇̯͎͙̓͐̅͆̅͌ͧ̽͑͋̎̅̀ͦͮ͒̌͒ͬ̕͜͟ͅ ̶̵̛ͦ̾̓͂̋̑͏̷̯̻̰̳̫̲͚̺̙̣̱̪̮̼̠̻ ̒ͧ̅ͩͩ̃͌́̍ͣ͡҉̧̖̹̙̥̤̼̭̜̪̠̯̱̳ͅ ̴̛̻̝͔̥͖̭͓̣͍͉ͧͣ̇͛̍͘͜͢ ̸̑̊͐͋ͬ̓̌̆ͦ̽ͣ͑̄͏̵̨̱͓̣̱͎͎̳̪̠ ͖͚̮͈̜̩͉̖̭̩̈́̽̔̀͌̿̕͝͠ ̶ͩ̓ͦ̃̓ͨ̏̚͏̗̜̘̭̗̻̰̼ ͒̏̂̃̾͑͛ͬͫ̚̕̕͠͏̣̺̣̩͚̻̱̼̦͚̲͙ ͤ̊ͮͯ̽̈́͋
süs . entiti falan yok . hep amariganın oyunlaru .