Buscuss Craft - Irklı Hayatta Kalma Sunucusu -7 Farklı Irk - Easter Egg - 1.8 - 1.11

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben kimseyi vermesine teşvik etmedim gel göstercem dedi zaten bildiklerimi gösterdi adam :? önüne gelene ban yönetim çalışıyor :)

Keşke yorum yapmadan önce gerçekleri görüp öyle yapsanız, rütbeleri kendi ellerimizle yazmamıza rağmen *********'yle aynı rütbeleri kullandığımızı söylüyorsunuz.
Lütfen yorum yapmadan önce kendinize az da olsa çeki düzen verin, ne dediğinizi dikkat ederek söyleyin.Benim sunucumu baltalayabilirsiniz, ancak iftira atamazsınız çünkü onları @Avrillavigne ile ben yazdım.
Ayrıca ban yönetiminin falan çalıştığı yok, insanları 3 büyük hata sonunda uyarıyla/uyarısız bir şekilde banlıyoruz genelde (bkz: Hack, 2much flame), toxic bir community istemiyoruz sunucumuzda ve bu oldukça takdir edilesi bir davranış, toxic olup banlandıysalar iyi ki de banlanmışlar.

Ayrıca kimseden bir şey çaldığımız falan da yok, ''ALINTI'' olan tek şeyimiz Spawn'ımız.

Reaksion

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Keşke yorum yapmadan önce gerçekleri görüp öyle yapsanız, rütbeleri kendi ellerimizle yazmamıza rağmen *********'yle aynı rütbeleri kullandığımızı söylüyorsunuz.
Lütfen yorum yapmadan önce kendinize az da olsa çeki düzen verin, ne dediğinizi dikkat ederek söyleyin.Benim sunucumu baltalayabilirsiniz, ancak iftira atamazsınız çünkü onları @Avrillavigne ile ben yazdım.
Ayrıca ban yönetiminin falan çalıştığı yok, insanları 3 büyük hata sonunda uyarıyla/uyarısız bir şekilde banlıyoruz genelde (bkz: Hack, 2much flame), toxic bir community istemiyoruz sunucumuzda ve bu oldukça takdir edilesi bir davranış, toxic olup banlandıysalar iyi ki de banlanmışlar.

Ayrıca kimseden bir şey çaldığımız falan da yok, ''ALINTI'' olan tek şeyimiz Spawn'ımız.
Siz ilk önce yazdığım mesajı doğru okuyun lütfen ben size bir şey çaldınız dedim mi ?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tps çok düşüyor otomatik restart sistemi kurmalısınız

Şu tabloda neden mute aldığımı bulabilecek çıkacağını sanmıyorum, çok saçma bi nedeni var.

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banned from Forum. Sebep ırkçılık :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverda hiç pvp yok ya 2012 zamanlarında böylemiydi .s bir şey yapsanızda oyuncular savaşsa

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten bayağı güzel sunucu aynen şöyle bakın
Bir arkadaşımla girdik oynuyoruz random atarken caps lock kullandı diye mute yedi 600sn zaten sorun değil (Ha ironik olan hakaret ve küfüre 300 saniye iken caps lock ile randoma 600 saniye mute ama neyse) bende dedim ki işte bilmiyordu mute sebebi olduğunu açar mısınız? rehberler ve admin dedi ki ./kuralları kabul ettiniz bilmeniz lazımdı (Doğru kuralları kabul ediyor musunuz dendi ve evet dedik) Sonrada böyle işte bi #SWAG , #MLG havasıyla gülücük falan attılar bende eminim sizde okumadınız kuralları dedim ve okumasaydık rehber olamazdık (Baya iyi okumşlar hll) falan filan işte dediler birşeyler daha sonra bende kuralları açtım ve okudum hepsini , tek tek fakat Caps Lock ile ilgili tek bir şey bile yok gerçekten rehberler aşırı özenli ve hepsi zaman harcayıp kuralları okumuşlar canı gönülden tebrik ediyorum şimdi bir tanesine anlattım bu olayı mute attı bana 600saniye çok güzel bu saate bile açık bir yetkili bulmak harika bir şey! Tebrikler güzel sunucu gibi ^^
Kullanıcı ismim : Red

Ha bu arada pek takcağınızı sanmam ama Beyhan ve KOYunus isimli iki oyuncu aşırı bir şekilde küfür ettiler haberiniz olsun 300 saniye atarsınız onlara bende caps ile random attım banada 600 saniye atarsınız ty ty Kappa

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten bayağı güzel sunucu aynen şöyle bakın
Bir arkadaşımla girdik oynuyoruz random atarken caps lock kullandı diye mute yedi 600sn zaten sorun değil (Ha ironik olan hakaret ve küfüre 300 saniye iken caps lock ile randoma 600 saniye mute ama neyse) bende dedim ki işte bilmiyordu mute sebebi olduğunu açar mısınız? rehberler ve admin dedi ki ./kuralları kabul ettiniz bilmeniz lazımdı (Doğru kuralları kabul ediyor musunuz dendi ve evet dedik) Sonrada böyle işte bi #SWAG , #MLG havasıyla gülücük falan attılar bende eminim sizde okumadınız kuralları dedim ve okumasaydık rehber olamazdık (Baya iyi okumşlar hll) falan filan işte dediler birşeyler daha sonra bende kuralları açtım ve okudum hepsini , tek tek fakat Caps Lock ile ilgili tek bir şey bile yok gerçekten rehberler aşırı özenli ve hepsi zaman harcayıp kuralları okumuşlar canı gönülden tebrik ediyorum şimdi bir tanesine anlattım bu olayı mute attı bana 600saniye çok güzel bu saate bile açık bir yetkili bulmak harika bir şey! Tebrikler güzel sunucu gibi ^^
Kullanıcı ismim : Red

Ha bu arada pek takcağınızı sanmam ama Beyhan ve KOYunus isimli iki oyuncu aşırı bir şekilde küfür ettiler haberiniz olsun 300 saniye atarsınız onlara bende caps ile random attım banada 600 saniye atarsınız ty ty Kappa
Server fikri güzel ama işte :/ yapcak bir şey yok

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Randomun arasına küfür sıkıştırsaydın keşke 300 saniye yerdim en azından ^^
Sunucuya başlamadan önce sunucuya girerken kendi ellerinizle kuralları kabul ettiğinize dair koskocaman bir EVET yazdınız. Kuralları okuduğunuzu kabul ettikten sonra burda boş yaptığınıza inanamıyorum, sunucunun kendine ait kuralları var, ya onlara uyun, ya da gereğini yapan yetkilileri mazur görmeyin.

Twins

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server 9tps'ye düştü :/

bol laglı

Reaksion

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanırım muteler yüzünden cok kişi oyunu bıraktı eski oyuncu kitlesi yok şu an

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Sanırım muteler yüzünden cok kişi oyunu bıraktı eski oyuncu kitlesi yok şu an
Açıkçası daha düzgün ve seviyeli bir sohbet ortamı için belirli kitleyi kaybetmeyi göze almaktan çekinmiyoruz, lakin, oyuncu kitlesinin azalmasının sebebi bu değil, okulların başlamasıdır. Yine de biz yılmadan çok farklı şekilde yenilikler getirmeyi planlıyoruz, şu an için aklımızda olan ve çalışmaya başladığımız şeylerden birkaçı: Efektli yetenekler, özel eşyalar, rütbeye özel yetenekler, yetenek güncellemeleri..