bydemir06 -0oKimdir?o0-

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır. Açıp açmamak arasındayım en sonunda açtım :) Sizlere kendi hakkımda biraz detaylı bilği vermek istiyorum...

1.4.7 Versionun ' da Minecraft ile tanıştım o zamanlar Turk***("*" Koymamın sebebi farklı bir forum) formunda deneme mod ' olmuştum ve tanışmıştım tabi tek Deneme Mod olarak değil tam 2 yıl boyunca çeşitli kanallarda etkinlik gösterdim ve oyunlar hakkında çok ilğili idim.

TurkMmoGames Adlı Takımım ' vardı o zamanlar :) Sizlere silinmeyip kalan videolarımdan bir kaç tane atmak istiyorum.

Hatta kanal linkimi koyacağım ; https://www.youtube.com/user/Turkmmogames/featured ( En Eski Kanalım ) Saldırıya uğradı 100' Küsür bir video vardı ve silindi yarısından çoğu bunun üzerine bu kanal ' a geçiş yaptım.

Video Olarak koyacağım ;
başka bir tane daha ;

Online Turnuvalarda ise " Spikerlik " yaptım :)
Canlı yayın kanalı ; http://www.twitch.tv/turkmmogames

Tabi bunların yanı sıra sadece video ve oyunlarla alakalı bir hayattım oldu :) Örneğin hangi oyun hangi tarihde içerikleri hakkında bilğileri deli gibi araştırıyordum bir süre sadece oyunlar değil mobil cihazlar veya Teknik cihazlarada ilgi sardım Mobil oyun ve mobil telefonlar lar gibi haberlerde yapmaya başladım :)

Bunun için sizlere biraz en çok sevdiğim oyunların listesini yapmasam olmaz :)

@ 1- Sırada S4 League (Season 1'den itibaren Oynamakdayım)

=> https://s4db.net/player/ByDemiR06/
@ 2 - Sırada Vindictus Tabi ki eğer çok güçlü ve bir party olarak klan olara savaşmak isterseniz sizlere önerememek mümkün olmaz heral de :)
Bir ara o kadar ileri gittimki vinductus 'un mod ' ile beraber video çektik :) sağolsun :)

Link ;

@ 3- Sevmediğim ama vazgeçemediğim bende gereksinim olan League OF Legends

xXTurkMmoGamesXx adlı hesapta oynamaktaydım taki sınırsız hesabınız askıya alındı diyene kadar bende West sunucusuna kaçmam için fırsat oldu :)
Eğer West ' de iseniz beklerim Nick ; Hz Le Black

### Minecraft ###

Minecraft hayatım biraz garip oldu çünkü grafik olarak yüksek oyunları oynadığım için genelde bir bakıyorsunuz pixel görüntüler havada ucuyor :) Kuzenim sayesinde tanıştım sonra 1.4.7 ' de hemen biraz araştırdıkdan sonra hamachi sunucusu açmıştım ki sadece Kuzenimle ikimizde değil size eskilerden
bir kaç resim atmak istiyorum izninizle.

Bu birde 5 6 ay sonra açmıştık diğer sunucularımdan örnekler göstermeyim uzar :)

----------------------- Hakkımda Ki Bir 2.Bilği ------------------------

Forum kurmaya çok meraklı biriyimdir hayla içimde ukte değil aslında vardır çünkü hep böyle sistemlerim ve işlerin arasında olunca neden benimde yok diyorsunuz sonra bir blog gibi yerler açıp yayıldım hiç durmadım ve en önemlisi bugüne kadar sadece oynamakla kalamadım Metin2 ' de onda bile 3d Max gibi programları öğrendim :) Ondanda kendimi geliştirdim bir oynuna bağlandımmı artık her şey bitmiş oluyor. :)

Örneğin size bir kaç resim ; MeLanMt2 Oynadınızmı benim kendi Sunucumdu :) Bir kaç resim ve Video yüklemeye çalısacağım.

yada vazgeçtim daha çok resim attarsam cidden harbi rezil olucam :)

Neyse onun yerine bunları atarım.

Google bydemir06 3d max ' yazıp osmanlı map inin tasarıma başlamıştım :)

Şimdi gelelim Asıl konuya bu Forumda beni etkileyen ve gitmem için neden olan insanlar var :D

Birde dur dur duygusallıktan önce @Eriny Takımında yetkiliyim :) Kendisine çok teşekkür ederim bana minecraft build hakkında sonsuz desteği ve öğretisi için.
Sonra :)

@Pyme , @abdullah2323 , @Justsas , @Prefer , @Gökçemis , @DenizCan_ , @Republican Sensei , @Survivors @Berkan_TR , @mciltrot34 , @Axel102 , @UcanKofte @DirenCan @B35T14 @yardimedenoyuncu

Daha birçok kişi yazamadıkarım kusuruma bakmasın özürdilerim :)

Son düzenleme:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
ben yedim ve baktım :)[DOUBLEPOST=1432631275,1432631233][/DOUBLEPOST]
sence buna neden üşeneyim :) Zaten mmo oyunlarla ilgili köşe yazarıydım :) Bu kıssa kaldı bile :D
Nedense Bunu Söyleyesim Geldi :S " Nerede Eski MmoRpg Oyunlar :( " :p

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nedense Bunu Söyleyesim Geldi :S " Nerede Eski MmoRpg Oyunlar :( " :p
bir ton oyun sayabilirim :) Ama hiç biri mmo rpg nin güzelliğini belli etmez 2014 yılında piyasaya çıkan rift 6ay sonra tüm suncuuları kapattı ve dünyanın en iyi mmorpg oyunu olabilirdi.

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Çok iyi ve tatlı birisin...
Bi gün reelde senle karşı karşıya çay içmek isterim evet çay (vuruyum kapiçinoya fln :D)
Goley oynuyorum bi sürü mor kartım var bu arada
Etiketlediğin için teşekkür ederim :)[DOUBLEPOST=1432632275,1432632236][/DOUBLEPOST]bu arada en sevdiğim mmoRpg İstanbul kıyamet vakti <3

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok iyi ve tatlı birisin...
Bi gün reelde senle karşı karşıya çay içmek isterim evet çay (vuruyum kapiçinoya fln :D)
Goley oynuyorum bi sürü mor kartım var bu arada
Etiketlediğin için teşekkür ederim :)[DOUBLEPOST=1432632275,1432632236][/DOUBLEPOST]bu arada en sevdiğim mmoRpg İstanbul kıyamet vakti <3
olur aşkum <3 :D[DOUBLEPOST=1432632397][/DOUBLEPOST]
Ah nerede Vah Nerede .

yeter sana :D