Çılgın Advert Sistemi | Buğsuz | Sorunsuz | Kullanışlı | Satış İlanı | Ensiha Farkıyla

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0

Skript
SkQuery

Advert.sk - 1 KB
# 28.05.2017 'de Güncellendi
VirüsTotal

@Emrsmsk @StableDeveloper @Dantero @Bartuzen @imFoRTe @Weak @bikkik @jackopmackop @TheLucifer @Blueyescat @Darkkandadr @afesraca @MahquM @Shiptar @Minecraftplayerr @BurakCG @wlen12 @Cresties @ILieWorldI

Not: Bir Sonraki Paylaşımda Etiketlenmek -İsteyenler- Söyleyebilir
Not: Bir Sonraki Paylaşımda Etiketlenmek -İstemeyenler- Söyleyebilir
Not: Yorum Yaparsanız Sevinirim

Kötü Not: Soğutucu Sesinden Dolayı Özür Dilerim Telefonu Soğutucunun Yanına Koymuştum Bu Seferlik İdare Edin :)

Hard Not: İlerler'de Skript Yerine Java Kodliyacağım O Ara Böyle Güzel Sistemler Aklıma Gelirse Java Olarak Yapıcam Ve Bu Forumda Bedava Olarak Paylaşıcam

Son düzenleme:

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Geçir tabi, minigames yapmaya çalış artık bu özellikler basit kacar sana .
:) Dediğin Gibi Bunlar Çok Zor Gelmiyor Minigames Yapacak Kadar Çok Pc De Duramıyorum İstesem Yaparım Tabi Yavaş Yavaş Ama Bu Sene Derslerde Sıkıntı Ondan Öyle Birşeye Bağlanmak İstemiyorum Küçük Şeyler Yapıp Paylaşırım Arada

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Huzuni cracked by ****** && Ecchi <3

Plugin olarak zaten olan bir şey bakınız: "item2chat" (çok daha kaliteli)
Ben Bunun Pluginini Yapıcam Demedim Aklıma Gelen Sistemlerin Dedim

Huzuni Meselesini Bir kez Daha Tekrarlıyorum
Ben Hiçbir Sunucuda V.b Biryerde Oynamıyorum Skript Build V.b Yapıyorum Bundan Dolayı Huzuni Gerek Skript Denememde Gerek Build Yaparken Çok İşime Yarıyor Ayrıca Benim Kullandığım Şey Seni Niye İlgilendiriyor ?

Daha Kaliteli İse İsteyen Onu Kullanabilir Ben Tutupta Zorla Bunu Kullanın Demiyorum Paylaştım Burda İsteyen Kullansın

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben Bunun Pluginini Yapıcam Demedim Aklıma Gelen Sistemlerin Dedim

Huzuni Meselesini Bir kez Daha Tekrarlıyorum
Ben Hiçbir Sunucuda V.b Biryerde Oynamıyorum Skript Build V.b Yapıyorum Bundan Dolayı Huzuni Gerek Skript Denememde Gerek Build Yaparken Çok İşime Yarıyor Ayrıca Benim Kullandığım Şey Seni Niye İlgilendiriyor ?
Kalp koydum kullanman normal bende kullanıyorum herhangi bir şekilde tepki göstermedim. Pluginin adını yazma sebebim de bunu düşünen ilk kişi olmadığını ve daha iyi bir alternatifinin olduğunu belirtmek istemem. Hemen savunmaya geçmene gerek yok, art niyet arama her şeyde.

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Kalp koydum kullanman normal bende kullanıyorum herhangi bir şekilde tepki göstermedim. Pluginin adını yazma sebebim de bunu düşünen ilk kişi olmadığını ve daha iyi bir alternatifinin olduğunu belirtmek istemem. Hemen savunmaya geçmene gerek yok, art niyet arama her şeyde.
Herşeyde Art Niyet Aramıyorum Ama 4-5. Konum Olmasına Ragmen 50 Kişi Huzuni | abi | By Hacker.. Tarzı Yorumlar Geldi 100 Kere Açıklama Yaptım Hala Görünce Sinirlerim Bozuluyor
<3
İlk Ben Bulmamış Olabilirim Tabi Ama Skriptini Görmedim Herkes Javayı Editleyemez Fakat Skripti Editleyebilir tabii ki o Plugin Daha İyi Olabilir İsteyenler Onu Kullansın

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnşallah bir gün benim gibi Java paylaşımları yapan birileri çıkar...

Skripte gelirsek... güzel tabi. Önemli olan verilen uğraş değil fikrin güzelliğidir. Hiç olmazsa bir fikir elde etmişsin. He, orijinal bir fikir değil ama yakın zamanda onu da bulursun sanıyorum :)

Edit: Türkçe bir skript içinde "minutes" ve "correct usage" görmek baya baya garip oluyo ._.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yine güzel bir sistem :) Açık artırmanın duyurusunu anımsattı ._.

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
İnşallah bir gün benim gibi Java paylaşımları yapan birileri çıkar...

Skripte gelirsek... güzel tabi. Önemli olan verilen uğraş değil fikrin güzelliğidir. Hiç olmazsa bir fikir elde etmişsin. He, orijinal bir fikir değil ama yakın zamanda onu da bulursun sanıyorum :)

Edit: Türkçe bir skript içinde "minutes" ve "correct usage" görmek baya baya garip oluyo ._.
Orjinal fikir zor geliyor aklıma bitek çılgın tavuklar vardı yaptıgım :)
Javayı ögrenmek nasip olursa paylaşması kolay

Yine güzel bir sistem :) Açık artırmanın duyurusunu anımsattı ._.
Aynen ona benzer ama bence daha iyi bence

ByPoLaT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dosya bulunamadı diyor link kırılmış düzeltirsen sevinirim. Buarada skript için teşekkürler!