Çocuğunuz Eşcinsel Olduğunu Söylese Tepkiniz Ne Olurdu?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Madem kadınlara bu kadar değer veriyorsun (!) O halde düzgün şeyler konuş saçma sapan yorumlarda bulunuyorsun. 13-15 yaşındayız diye de yaptığın muameleden anlıyorum. Saygınız yok, yaşa da saygınız yok. Sana hakaret içerikli bir şey söylemedik, tabi senin egon... Her neyse doğru düzgün konuş burada sadece haberleri paylaşmış kötü bir şey yapmamış hatta doğru bir şey yapmış ne kadar bilinse iyidir. Neden senin yüzünden diyorum biliyor musun? Çünkü insanlara kadınlara değerin önemsiz ve olmaması gereken şeymiş gibi muamele yapıyorsun burada madem rahatsız oluyorsun defol git konudan çık.

Ben 13-15 yaşındaki kimseye kötü bir muamele yapmıyorum, bana "cahil" "geri kafalı" "pislik" ve kadın katili demedikleri sürece. :)

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Saygınız yok, yaşa da saygınız yok. Sana hakaret içerikli bir şey söylemedik

Bana hakaret içerikli bir şey söylemeyen arkadaşımızın cevaplarına bakalım,

sizler yüzünden kadınlar ölüyor allahın cezaları pislikler
Gerçekten çok cahilsin.

Ne konuştuğunu bilmeyen ve bir dediği diğerini tutmayan 1, 2 tane hadsiz ve kendini bilmez çocuklarla buradan daha fazla münakaşaya girmek istemiyorum. Telefon numaram sende var. Daha fazla tartışmak istiyorsan arayabilir, whatsapptan yazabilir veya kadın katili diye sağda solda yayabilirsin, iyi forumlar. :)

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana hakaret içerikli bir şey söylemeyen arkadaşımızın cevaplarına bakalım,

Ne konuştuğunu bilmeyen ve bir dediği diğerini tutmayan 1, 2 tane hadsiz ve kendini bilmez çocuklarla buradan daha fazla münakaşaya girmek istemiyorum. Telefon numaram sende var. Daha fazla tartışmak istiyorsan arayabilir, whatsapptan yazabilir veya kadın katili diye sağda solda yayabilirsin, iyi forumlar. :)
Evet hala çocuk demeye devam ediyorsun. Çocuğum evet ama senden daha iyi bir kafam var emin ol. En azından bazı şeylere anlayış gösterebiliyorum.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Evet hala çocuk demeye devam ediyorsun. Çocuğum evet ama senden daha iyi bir kafam var emin ol. En azından bazı şeylere anlayış gösterebiliyorum.

Çocuk kelimesi kötü bir şey değil, üstelik bana hakaretler eden birisine hala sadece çocuk diyorsam.

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çocuk kelimesi kötü bir şey değil, üstelik bana hakaretler eden birisine hala sadece çocuk diyorsam.
Sana hakaret etmedim haddini bil, çocuk diyerek aşağılamaya çalıştığının farkında değil miyim?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Sana hakaret etmedim haddini bil, çocuk diyerek aşağılamaya çalıştığının farkında değil miyim?

Yukarıda attığım alıntılar bana ben onlara bakıyorum, nasıl hakaret etmedin?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
"Çok cahilsin" kelimesi tartışma arasında söylediğim bir sözdü hakaret bu kadar kolay bir söz değil.
1596580833867.png

Bu da tartışma arasında söylediğin bir söz müydü? Kendi iradesine sahip çıkamayan birisine saygı mı göstereceğim. Üstüne ben sana aynılarını söylemedim fakat yine de beni aşağılıyorsun dedin. Bence sen sinirden böyle düşünüyorsun, ben sana çocuk diyerek seni aşağılamadım ancak bana hakaret edince sana hiçbir kelime söylememem zoruna gitti sanırım? Aynılarını sana söylememimi bekliyorsun?

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 175828
Bu da tartışma arasında söylediğin bir söz müydü? Kendi iradesine sahip çıkamayan birisine saygı mı göstereceğim. Üstüne ben sana aynılarını söylemedim fakat yine de beni aşağılıyorsun dedin. Bence sen sinirden böyle düşünüyorsun, ben sana çocuk diyerek seni aşağılamadım ancak bana hakaret edince sana hiçbir kelime söylememem zoruna gitti sanırım? Aynılarını sana söylememimi bekliyorsun?
Hakaret ettim ama ben "çocuk" gibi dalga geçmedim. Cidden de doğru söyledim. Siz zaten kadınları elinizden geldiği kadar "düşük " görün oldu mu? Her seferinde konu değiştiriyorsun farklı şeyler söylüyorsun.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Hakaret ettim ama ben "çocuk" gibi dalga geçmedim. Cidden de doğru söyledim. Siz zaten kadınları elinizden geldiği kadar "düşük " görün oldu mu? Her seferinde konu değiştiriyorsun farklı şeyler söylüyorsun.

Ben kimseyi düşük görmedim, seninlede dalga geçmedim. Hakaret ettiğin için konuyu çevirmeye çalışma, çocuk derken dalga geçmek anlamında söylemedim fakat bana hakaretler ettiğin için sinirlendim yalan değil ve bu da hakkım bence.

Sana hakaret etmedim

Kimin bir dediği diğerini tutmuyormuş görmüş olduk, neyse şimdi yine çocuk diyerek aşağıladın falan dersin, öyle bir niyetim yoktur. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Hakaret edip üste çıkmaya çalışmayacağım en azından, iyi forumlar.

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben kimseyi düşük görmedim, seninlede dalga geçmedim. Hakaret ettiğin için konuyu çevirmeye çalışma, çocuk derken dalga geçmek anlamında söylemedim fakat bana hakaretler ettiğin için sinirlendim yalan değil ve bu da hakkım bence.

Kimin bir dediği diğerini tutmuyormuş görmüş olduk, neyse şimdi yine çocuk diyerek aşağıladın falan dersin, öyle bir niyetim yoktur. Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Hakaret edip üste çıkmaya çalışmayacağım en azından, iyi forumlar.
Bak "çok cahilsin"de hakaret etmedim "pisliksin"de hakaret ettim boş yapma konuyu farklı bir yere çekmeye çalışıyorsun diyorsun da zaten hakaret ettiğimi kabul ettim bunu neden sindiremedin? İnsanlara algı oluşturuyorsun dikkatini çekmeni isterim. Bu konuyu bu tarz şeylerle kişisel mevzularla doldurma insansan discorddan devam edelim oldu mu?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bak "çok cahilsin"de hakaret etmedim "pisliksin"de hakaret ettim boş yapma konuyu farklı bir yere çekmeye çalışıyorsun diyorsun da zaten hakaret ettiğimi kabul ettim bunu neden sindiremedin? İnsanlara algı oluşturuyorsun dikkatini çekmeni isterim. Bu konuyu bu tarz şeylerle kişisel mevzularla doldurma insansan discorddan devam edelim oldu mu?

Yazdım zaten discord üzerinden devam edelim diye, istersen dm atarsın cevap veririm fakat ben daha fazla bu konuyu tartışmak istemiyorum. Gereksiz yere uzayan bir konu oldu, benim bir şeyi sindiremediğim yok. Hakaret etmene sinirlendim ve sana çocuk dedim fakat sen bunu bir aşağılama olarak gördün ve çocuk dememi sindiremedin, acaba hangimiz sindirememişiz?

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Konuya geç kaldım fakat :

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Objektif ve toz pembe düşüncelerden sıyrılmış olarak; üzerinde yaşadığımız topraklar, yaşadığımız ve bize dayatılan kültür-örf ve adetler doğrultusunda ve Türk Aile Geleneğinin de etkisiyle Eşcinsellik bir rahatsızlığa dönüştürülmüştür. Toplum genel itibariyle eş cinsellerden rahatsız olduğundan dolayı ve aşağıladığından, kendi çocuğumun da aşağılanmasını, hor görülmesini istemeyeceğimden; tekrar düşünmesini, kafasını toplamasını ister ve cinsellik ile ilgili detaylı bilgilendirme yapardım.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
öldürüp feci ateşte yakardım (!)