DDOS Tehlikesi Altındayım!

Lebya_CRAFT

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
beyler bir mc serverine saldırı oldu ben hiç ilgilenmedim bana benim yaptığımı söledilier ip mi bulup ddos atcaklarını söledilier internetim wınn 3g modem yok yani pc de sony win 8.1 yardım edin nasıl önlem alabilirim

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kim atacakmış? DDOS basit bir işlem değildir.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siber suçlara ticket at ilgilensinler çocuk oyuncağımı bu ddos ? pc ni izlemeye alırlar bi saldırı karşısında anında ip sini yerini adresini bulup dilekçe yazıp yollarlar.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapamazlarsa söyle. Ben de bir ara öğreneyim lazım olur.

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çocuk oyuncağı bu işler. İnternette 2 dakika dolanan bile ddos atmayı öğrenir.
Real hide ip kur serialle full yap. Meksika ipsine gizle kendini. Saldırı yapamazlar. Meksikanın portları interneti yasaklıyor çünkü.

nothingelsematters

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kim atacakmış? DDOS basit bir işlem değildir.
Tam tersi DDOS saldırıları basittir fakat korunması zordur, malum normal istek(ping) ile saldırı isteğini ayırt etmek zor eğer belli bir ip üzerinden geliyorsa o ip yi engellemek ile korunabilir fakat profesyonel DDOS saldırıları botnet kullanılarak yapılır buda dünyanın her tarafından farklı ipler üzerinden üzerinden saldırının gerçekleşmesidir bu tarz saldırılarda yapılabilecek pek bir şey yok.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siber suçlara ticket at ilgilensinler çocuk oyuncağımı bu ddos ? pc ni izlemeye alırlar bi saldırı karşısında anında ip sini yerini adresini bulup dilekçe yazıp yollarlar.
Üzdün

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler bir mc serverine saldırı oldu ben hiç ilgilenmedim bana benim yaptığımı söledilier ip mi bulup ddos atcaklarını söledilier internetim wınn 3g modem yok yani pc de sony win 8.1 yardım edin nasıl önlem alabilirim
Kardeşim öyle diyenlere inanma sakın seni korkutmak amacı konuşurlar yada yaparım ederim vs... sözcükler kullanıp egoları tavan yapar, bunları söyleyenlerin yaşı max 14 15, küçükken bende böyleydim yalan yok. Yıllar geçtikçe insan yola geliyo..

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Emre_Gl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapan kişilerin bilgilerini atarsan iyi bir ders verebilirim. Ayrıca DDOS sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Büyük yasal sorumluluk getirir. Konudan anladığım kadarıyla bunu sana söyleyen kişiler bilgisayardan anladıklarını sanan çocuksu tipler. Dediğim gibi kişilerle beni bağlantıya geçirirsen iyi bir ders verebilirim.

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Kardeşim İnanma Şunlara Ben Hep Metin2 Gibi Oyunlar Oynarken DDOS Yiyceksin Gör Sen Bebe Gibi Laf Ediyorlar Umursamadım Hala Burdayım. DDOS Okadar Kolay Bi Saldırı Olsa Hepimiz Şuanda Zor Kurtarırdık.DDOS Googleye Yaz Çıkar Diye Bişeyde Yok Ancak Evet DDOS un Koruması Zordur. DDOS Atıcam Sana Diyenlere İnanma Boş Konuşuyorlar

Emre_Gl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya Kardeşim İnanma Şunlara Ben Hep Metin2 Gibi Oyunlar Oynarken DDOS Yiyceksin Gör Sen Bebe Gibi Laf Ediyorlar Umursamadım Hala Burdayım. DDOS Okadar Kolay Bi Saldırı Olsa Hepimiz Şuanda Zor Kurtarırdık.DDOS Googleye Yaz Çıkar Diye Bişeyde Yok Ancak Evet DDOS un Koruması Zordur. DDOS Atıcam Sana Diyenlere İnanma Boş Konuşuyorlar
Bu işten anlayanlar için gerçekten kolay bir iştir. "Boş konuşuyorlar" demeyin bir gün başınızı ağrıtabilirler. Verecekleri 70TL ile kaliteli bir sunucu kiralayıp modeminizi açamayacağınız hale getirme olanağı var. Önlem almakta fayda var.

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu işten anlayanlar için DDOS gerçekten kolay bir iştir. "Boş konuşuyorlar" demeyin bir gün başınızı ağrıtabilirler. Verecekleri 70TL ile kaliteli bir sunucu kiralayıp modeminizi açamayacağınız hale getirme olanağı var. Önlem almakta fayda var.
Kardeşim Ben Çok Gördüm Böyle Adamları DDOS Yiyceksin Bekle Sen Modemini Patlatıcam Bekle Sen Diyorlar Ama Sonuç ??

Emre_Gl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Ben Çok Gördüm Böyle Adamları DDOS Yiyceksin Bekle Sen Modemini Patlatıcam Bekle Sen Diyorlar Ama Sonuç ??
Her diyen yapacak diye bir iş yok fakat yapanlar çıkar. En basitinden ts adresine girdiğiniz bir sunucuda eğer yasaklı değilse normal giren kişilerde bile ip adresiniz görünür. Bu bile bir tehlikedir. Önlem almakta fayda var, olmaz demeyin bir gün olur...

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her diyen yapacak diye bir iş yok fakat yapanlar çıkar. En basitinden ts adresine girdiğiniz bir sunucuda eğer yasaklı değilse normal giren kişilerde bile ip adresiniz görünür. Bu bile bir tehlikedir. Önlem almakta fayda var, olmaz demeyin bir gün olur...
Hocam İpi Önüne Geçene Göstermemek lazım ama ben Saldırı Yemedigim İçin Pek umursamıyorum İp Olayını Ama Haklısın Önlem Almalıyız.