İstek Elenmeli Oyun

HcaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar katıl yazarak 15 oyuncu katılacak lava düşen oyuncular elenecek ve sona kalan 1 kişi kazanacak
Yapabilen olursa sevinirim ve ya nasıl yapılır ip ucu verirseniz yapmaya çalışırım Teşekkürler

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Merhabalar katıl yazarak 15 oyuncu katılacak lava düşen oyuncular elenecek ve sona kalan 1 kişi kazanacak
Yapabilen olursa sevinirim ve ya nasıl yapılır ip ucu verirseniz yapmaya çalışırım Teşekkürler

Merhabalar sana da. Öncelikle bunu skript aracılığı ile yapman pek sağlıklı görünmüyor. Eklenti(Java) yoluyla daha iyi yapabileceğini düşünüyorum. Eğer sen skript ile yapmayı çok istiyorsan da tekrardan yaz yardımcı olurum (buraya yazabilirsin).

Dediğim gibi plugin daha mantıklı...

HcaTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sana da. Öncelikle bunu skript aracılığı ile yapman pek sağlıklı görünmüyor. Eklenti(Java) yoluyla daha iyi yapabileceğini düşünüyorum. Eğer sen skript ile yapmayı çok istiyorsan da tekrardan yaz yardımcı olurum (buraya yazabilirsin).

Dediğim gibi plugin daha mantıklı...
Skript ile denemek istiyorum

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Skript ile denemek istiyorum

Tamamdır, o halde size şunu önerebilirim. İlk önce "/katıl" komutunu yapalım. Ardından belki addon yardımı ile lav kısmını hallederiz.