En İyi Ekran Videosu Çekme Programı Hangisi?

TaHa4125

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Action da video kaydı yaparken cızırtı oluyo konusmasam bile cok rahatsız edici yardım edin köfte abi sen yardım edersın birde bandicamla mc kasıyor onada yardım et bi zahmet :(

alkatraz12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
mic ayarlarını kontrol et olmadı yenı mic al bu sorun programda deyil ve bandi cam kasmaz sen biligisayaraında bi kaç programı kapa düzelir.

TaHa4125

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş mic oldukça güzel www.youtube.com/trslime bu videoları bandicamla cektim ama actiondaki cızırtı benden kaynaklanmıyor bandicamde cızırtı olmuyor sadece actionda

alkatraz12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ozaman fraps kullan bir video comventırla boyutunu düsür yükle herkes bunuyapıyo vasıt camtasia ilede editlersin

TaHa4125

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş ben genelde 20dk lik videolar cekiyorum ve bu 20dk lik videolar fraps ile 147gb e kadar cikiyor bu da kötü bir durum converti ise en az 2 saat yüklemesi zaten 1 saat hesap et 1 video kac saate mal oluyo

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu arada <[GürkanTR]> benim eski hesabım :D

TaHa4125

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler yardım edicek yokmu[DOUBLEPOST=1379181154,1379178126][/DOUBLEPOST]Buyrun Videosu + ayarlar =

-------------------------------------------------------------------------------
Youtube Kanalım : www.youtube.com/trslime

yemliha

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardes bandicam full kullan full yapmayi sorarsan link atarim indirirsin sonra serial genaratoru kullanmayi tarif ederiz :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardes bandicam full kullan full yapmayi sorarsan link atarim indirirsin sonra serial genaratoru kullanmayi tarif ederiz :D

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bana Özelden Atabilirmisin ?

----------------------------------------Bir Hata Yaptımsam O Hatayı Düzeltmem için Ö.M Atabilirsiniz

byCelil53

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
frasps bence
Fraps Nasıl Kunlanırlır:
|| Video Dirtgamingtrye aittir || (Dirtgamingtrdede ben oldugum içinde vereyim dedim bu videoyu Mert çekmistir ben deil :D=

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
fpaps ta video başlat tuşunu ayarlıcaksın o kadar

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Abi 31 Ocak'ta başlatmışım konuyu.Yazmayın artık :D[DOUBLEPOST=1379741127,1379741080][/DOUBLEPOST]6.089 görüntülenme oha ya :D

korayerol1362

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ilk önce bence bu konunun yeri yanlış burası minecraft destek 2. olarakta bence freez screen video capture indir kullanımı çok kolay ben onu kullanıyom işimede yarıyo

ogantan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hala bilmeyenler için söyliyim; Bandicam kullanın şuanki en ünlü kanallar bile bunu kullanıyor 1 saat çeksen en fazla 6-7 mb oluyor ses ve görüntü kalitesi çok iyi,oyunun sesinide alıyor.Ama crackli halini bulmanız gerek oda heryerde var.Crack yapmassanız 10dk video çekebilir.Benden bir öneri.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Hala bilmeyenler için söyliyim; Bandicam kullanın şuanki en ünlü kanallar bile bunu kullanıyor 1 saat çeksen en fazla 6-7 mb oluyor ses ve görüntü kalitesi çok iyi,oyunun sesinide alıyor.Ama crackli halini bulmanız gerek oda heryerde var.Crack yapmassanız 10dk video çekebilir.Benden bir öneri.
1 saat çekince 6-7 mb mı 120p mi çekiyorsun sen :D fraps 1 saate 50 gb atiyor bandicamin 6-7 mb atması imkansizzz