En İyi Ekran Videosu Çekme Programı Hangisi?

Demire 21

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hay salaklar snagit en kullanışlı çekme programı hem net hem bir şeyler ekliyosun hemde ses geride kalmıyor

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Arkadaşlar, @<[GürkanTR]> benim eski hesabım.Artık bu konuya mesaj atmamanızı rica ederim.Elimde olsaydı konuyu kapatacaktım, fakat e-posta değişikliliği yaptığım ve onaylayamadım.

Şifreyide unuttum zaten -__-

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Action! Kullanırken Video Çekince bir yere geliyor. kendi içine ve dosyaya ses gitmesinin nedeni ise videoyu EXPORT Etmediğiniz için.
Export ederseniz hem videonun boyutunu sıkıştırarak düşürebilirsiniz. 1 dk lik video çektim ve 1 MB'ye kadar düşürebiliyorum.(belki biraz fazla azdır belki 3-4 mb) Size Tavsiyem Action!
Frapsta güzel kasmıyor,hd çekiyor. ama içinde sıkıştırma denilen şey olmadığı için yüksek boyutlarda çekiyor.

Bandicam bence kötü bir program. 1 kere denedim sadece MİNECRAFT açıktı ve başladım videoya normalde 60 fps oynarken 7-6 fps ye düştü.

camstudio 8 midir nedir anlamadım ama çok karışık bise anlamadım ondan :D

camtasia kastırıyor pek tavsiye etmem.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Abi oha yani... 10.000 kişi bakmış konuya yuh :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Camtasia o kadar fazla kastırmıyo ben denedim Actionda xpye uymuyor. Sisteminiz iyiyse camtasiayı kolayca kullanırsınız basit bir ingilizce bilginiz olsa yeter zaten

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Eski hesabımda açtığım konunu bu kadar çok ilgi çekmesini düşünmezdim doğrusu ^^