For The King | 23-30 Nisan Tarihleri Arasında Ücretsiz!

Devam?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
158856

Öncelikle Merhaba!
Böyle bir seri yapmaya karar verdim.
Eğer istek olursa devam ettirmeyi düşünüyorum.
Hazırsanız başlayalım.

For The King

Eşsiz Zar Oyunundan İlham Alan Savaş Sistemi!
Saldırılar ve özel yetenekler için benzersiz bir slot sistemi kullanarak hızlı tempolu ve acımasız, sıra temelli savaşta savaşın ve birliğinizle beraber ölün.
Rogue-lite Tekrar Oynanabilirlik!
Her oyun, ustalıkla oluşturulmuş haritalar, görevler, ganimetler ve başa çıkmanız gereken olaylarla benzersiz hale geliyor. Silahları, Eşyaları, NPC'leri, Sınıfları, Olayları ve daha fazlasını satın almak için oyunlar arasında Lore'u kullanın!
Oynamanın birden fazla yolu var!
İster tek oyuncu, ister yerel olarak eşli, isterseniz de çevrimiçi olarak eşli oynayın. Birliğinizi bölüp daha fazla grubu kapsamayı veya korunmak için bir arada durmayı tercih edin!
Bolca ek içerik!
For The King; Dungeon Crawl, Frozen Expanse Adventure, Gold Rush Un-Cooperative Mode, Into The Deep ve daha birçok yayınlanan genişletme içeriğine sahiptir!
(kaynak: Epic Games Store)

158858

Oyunu 23 - 30 Nisan tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Yavaştan başladım ve fazla ekleme yapmadan ilerleyeceğim. Oyunun bulunduğu sitelerden aldığım bilgileri buraya koyacağım. Kaynak belirttim. Ayrıca yine Epic Games Store üzerinden oyunun inceleme puanlarına bakabilirsiniz. Eğer okuduysanız teşekkür ederim.

Sağlıcakla Kalın, Hoşça Kalın!

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Oyun an itibari ile ücretsiz olmuştur. İyi Oyunlar :D