Forumun %75 'i Lapissiz Faction Istiyor. - Acilen Bölüm Açılmalı.

Haklımıyım?

• Evet - Çok Haklısın!

Kullanılan: 26 55.3%
  • Hayır! Haklı Değilsin.

Kullanılan: 21 44.7%

• Kullanılan toplam oy
    47

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler şu reklam yapan tek hücrelinin serverine girmeyin Hammadde lapisle aynı şey diyorum anlamıyor mobarenada level hammaddede para kasıcaklar onlar olmasa nasıl kasılcak diyor Anlatınca da sövüp banladı klasik v*let :(
1 duvar desenini copy paste ile çoğaltmış hammadde yapıyor şu an :(

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bırakın şu anti lapisciyim diye bi taraflarınızı yırtmayı. Lapissiz kaç tane faction açıldı hangisine geldiniz ? Boş boş aptalca ötmeyin burda , konunun içerideki insanların yarısından fazlası sadece popi olma çabasında prim yapan kişiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

DarkDraxill

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya bırakın şu anti lapisciyim diye bi taraflarınızı yırtmayı. Lapissiz kaç tane faction açıldı hangisine geldiniz ? Boş boş aptalca ötmeyin burda , konunun içerideki insanların yarısından fazlası sadece popi olma çabasında prim yapan kişiler.

Sent from my iPhone using Tapatalk
arkadaş gerçekten doğru söylüyor.
kısaca boşuna laf yapmayın madem lapissiz fekşın istiyorsunuz kendiniz açın oynayın bu kadar basit.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1

MinecraftModları

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yav bende Türkiye'de MineZ istiyorum ama yok diye TheMiningDead oynuyorum :/

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonuçta ikiside "faction" sınıfına kayıtlı , yani yöneticiler böyle bir şey yapmazlar.

Bay ZZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sevdiğim iki lapissiz sunucu vardı ikisi de oyuncularını kaybettiler. Ben de girmemeye başladım. Cidden her ne kadar bu konuyu desteklemek istesem de gerçek gerçektir.

MinecraftModları

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis kalksa bile oynayanlar adam değil ki :/ Faction'u sadece büyülü elmas zırh giyip ''ws'' atmak zannediyorlar. Kafalarına yerleşmiş artık. Birazdan bir oy kampanyası başlatacağım bekleyin :D

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Ben de açmak isterim ama nerede o açacak para -_- (Tatilde olmasaydım şu an etiketlendiğim sunucuların tamamına girip fikrimi söylemiştim -_-)