[ gaiacraft.ga ] [ 1.16.5 ] Günlük Event! - RastgeleTP - Seviyeli Huniler - Gelişmiş Ticaret Ağı - Vote Sistemi - AntiXRay - %100 Türkçe!

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Discord sunucunuz var mı acaba

Jelibonke

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sunucu saat kaçta açılacak ve discord adresini özelden atabilir misiniz ?

beyazvezir89

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
başarılı bulduğum nadir sunuculardan birisi. lag yok dayanışma var. kurucu her dim eksikleri yanlışları düzeltmek için çabalıyor. (devilbreak)

Son düzenleme:

xaprier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
- Eklentiler ve mesajlar güncellendi.
- Bug düzeltmeleri yapıldı.
- Warp orman temizlendi
- Rütbe isimlerinde değişiklik uygulandı
- End sıfırlandı
- Günlük event saatleri değiştirildi

Panislamizm

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet hoş ve güzel bir yönetim kadrosu, oyuncu kitlesi var. Başlamak için geç değil :)

Executorr

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Aktiflik ideal.Atılan ticketler gün içi cevap gelmekte.Problemler hızlı bir şekilde çözülmekte.Servere has özellikler ve türkçe komutlar.

HkyHa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm en sağlam Minecraft sunucusu. Sadece survival olsa bile benim isteklerimi karşılayacak düzeyde. Moderatörler işini bilen adamlar. Server çok kararlı çalışıyor ve FPS sorunu yaşamadan keyifli bir oyun hizmeti sunuyor.

Slowman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu gerçekten güzel bir sunucu, 3 aydır oynuyorum ve hala ilk günkü zevki alıyorum. Başarılar diliyorum.

xaprier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gayet hoş ve güzel bir yönetim kadrosu, oyuncu kitlesi var. Başlamak için geç değil :)
Aktiflik ideal.Atılan ticketler gün içi cevap gelmekte.Problemler hızlı bir şekilde çözülmekte.Servere has özellikler ve türkçe komutlar.
Gördüğüm en sağlam Minecraft sunucusu. Sadece survival olsa bile benim isteklerimi karşılayacak düzeyde. Moderatörler işini bilen adamlar. Server çok kararlı çalışıyor ve FPS sorunu yaşamadan keyifli bir oyun hizmeti sunuyor.
Sunucu gerçekten güzel bir sunucu, 3 aydır oynuyorum ve hala ilk günkü zevki alıyorum. Başarılar diliyorum.
Yorumlarınız için teşekkür ederiz :)