[ gaiacraft.ga ] [ 1.16.5 ] Günlük Event! - RastgeleTP - Seviyeli Huniler - Gelişmiş Ticaret Ağı - Vote Sistemi - AntiXRay - %100 Türkçe!

Hky

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok eğlenerek oynadığım bir server. Herkese tavsiye ederim.

EcDam

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel. Eventların olması sunucunun aktifliğini artırıyor. Emek kokan bir sunucu.

xaprier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncelleme V3 Aktif:
- Tapu rahatsızlığı sona erdi. Artık tapudan oyuncuyu atma ve banlama özelliği getirildi.
- Lag 0'a indirgendi ve 500k chunk yüklenerek harita genişletildi.
- Taban sürüm 1.16.4'ten 1.16.5'e yükseltildi.
- Rütbeleri değerlendirmek adına en son rütbeye ışınlanma süresi beklememe, bir alt rütbeye ise ışınlanma süresince hareket edebilme özelliği getirildi.
- Kasa kazanım oranları değiştirildi ve kumar kasası eklendi.
- Spawnerlar artık 32x'e kadar stacklenebilecek. Böylelikle yer tasarrufu sağlanmış olacak.
- Profil eklendi.
- Yeni gelişmiş sohbet eklentisi getirildi.

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle sunucunun p2w olmama özelliğini çok sevdim. Sunucuda belirli rütbeler var ve bu rütbelere oyun içi parayla erişim sağlayabiliyrosunuz. En son rütbede ise güzel bir kit ve /repair komudu var. Bu komut genelde belirli bir VIP üstü olanlara verilir ancak sunucuda oyuncular da kullanabiliyor.

BU çok güzel. Lag konusunda ise ben hiç lag ile karşılaşmadım. TPS vs. düşmedi, Belki aktif kullanıcı sayısındandır.

Çünkü sunucunun aktifliği çok düşük. Gün içinde en fazla 12 aktiflik görüyorum. Yeni gelen arkadaşlar oluyor bazen onlara da üst rütbedekiler net set veriyor ve yeni gelen kişiler bir daha uğramıyıor.

Destek konusunda ise çok yavaş cevap veriliyor. Er geç cevap veriliyor ancak desteği sadece kurucular gördüğü için onlar cevap veriyor ve kurucu aktif olmayınca baya bir bekliyoruz. Rehber ve görevlilerin de destekleri görmesi lazım.

xaprier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle sunucunun p2w olmama özelliğini çok sevdim. Sunucuda belirli rütbeler var ve bu rütbelere oyun içi parayla erişim sağlayabiliyrosunuz. En son rütbede ise güzel bir kit ve /repair komudu var. Bu komut genelde belirli bir VIP üstü olanlara verilir ancak sunucuda oyuncular da kullanabiliyor.

BU çok güzel. Lag konusunda ise ben hiç lag ile karşılaşmadım. TPS vs. düşmedi, Belki aktif kullanıcı sayısındandır.

Çünkü sunucunun aktifliği çok düşük. Gün içinde en fazla 12 aktiflik görüyorum. Yeni gelen arkadaşlar oluyor bazen onlara da üst rütbedekiler net set veriyor ve yeni gelen kişiler bir daha uğramıyıor.

Destek konusunda ise çok yavaş cevap veriliyor. Er geç cevap veriliyor ancak desteği sadece kurucular gördüğü için onlar cevap veriyor ve kurucu aktif olmayınca baya bir bekliyoruz. Rehber ve görevlilerin de destekleri görmesi lazım.
Bu sıralar çok meşgul olduğum için destek taleplerine bakamıyorum çok fazla.

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Buraya bir ekleme yapmak istiyorum. Bugün öğlen saatlerinde kasa açıyordum ve bir anda oyun çöktü ben de oyuna tekrar girdim ve kasa anahtarım elimde duruyordu. Ben de acaba kasa anahtarından itemler geldi ve anahtar elimde kalarak eşya çoğaltma oldu mu diye düşündüm ve sunucudaki rehberi denemesi için çağırdım.

Ancak onda böyle bir durum olmadı. Ona rağmen chate yazdığım şeye bakılarak 7 gün ban yedim ve sırf destekte hakkımı aradığım için kurucu banımı 7 günden kalıcı IP bana çevirdi. Sunucuyla ilgilenmyen desteklere bakmayan bir ekip var.

Kimseye gelmesini tavsiye etmem. Emekleriniz boşa gitmesin.

xaprier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buraya bir ekleme yapmak istiyorum. Bugün öğlen saatlerinde kasa açıyordum ve bir anda oyun çöktü ben de oyuna tekrar girdim ve kasa anahtarım elimde duruyordu. Ben de acaba kasa anahtarından itemler geldi ve anahtar elimde kalarak eşya çoğaltma oldu mu diye düşündüm ve sunucudaki rehberi denemesi için çağırdım.

Ancak onda böyle bir durum olmadı. Ona rağmen chate yazdığım şeye bakılarak 7 gün ban yedim ve sırf destekte hakkımı aradığım için kurucu banımı 7 günden kalıcı IP bana çevirdi. Sunucuyla ilgilenmyen desteklere bakmayan bir ekip var.

Kimseye gelmesini tavsiye etmem. Emekleriniz boşa gitmesin.
Kurallarımız nettir. Dupe yapılıp da yetkiliye bildirilmezse 7 gün cezalandırılır. Politikamız net ve kesindir. Çiğnenirse cezalandırılır, merhamet veya bahane kabul edilmez. Ek olarak kalıcı ip yasaklaması değildir. bir şey bilmeden yorum yapma hakkınız var ise sizi umursamama hakkım da vardır.

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurallarımız nettir. Dupe yapılıp da yetkiliye bildirilmezse 7 gün cezalandırılır. Politikamız net ve kesindir. Çiğnenirse cezalandırılır, merhamet veya bahane kabul edilmez.

Dupe yapıldığını kim söylüyor ya? Bakın yukarıda yazdıklarımı okumadınız mı? Dupe falan olmadı diyorum. Yaşanan durumu hem ben hem rehber bir daha denedik ve dupe falan olmadı. Sadece dupe olduğunu düşündüğümden denemesi için birini çağırdım. Dupe olmayan şeyi neden bildireyim?

Ek olarak kalıcı ip yasaklaması değildir. bir şey bilmeden yorum yapma hakkınız var ise sizi umursamama hakkım da vardır.

Oyuna başka hesabım ile girince çıkan kocaman "Kalıcı IP ban yasaklandınız" yazısını görüyorum ve siz Ip ban değildir diyorsunuz?

xaprier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dupe yapıldığını kim söylüyor ya? Bakın yukarıda yazdıklarımı okumadınız mı? Dupe falan olmadı diyorum. Yaşanan durumu hem ben hem rehber bir daha denedik ve dupe falan olmadı. Sadece dupe olduğunu düşündüğümden denemesi için birini çağırdım. Dupe olmayan şeyi neden bildireyim?

Oyuna başka hesabım ile girince çıkan kocaman "Kalıcı IP ban yasaklandınız" yazısını görüyorum ve siz Ip ban değildir diyorsunuz?
Abisi benimle muhattap olma. Sana senin anlayamayacağın şeyler anlatmakla uğraşamam