Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Guardian+ Discord Botu

GuardianDC

Ağaç Yumruklayıcı
Bir sunucunuz var ise Rahatlıkla kullanabileceğiniz bir bottur. Ve birçok özelliği vardır haydi bunlardan bahsedelim.

Prefix: g+

Not; Bu bot daha yeni açılmıştır bir aksilik vb. durumunda discorddan ! hellø#6874 & SametAlbayrak#3583 Ulaşınız.

DİSCORD BOT LİST

Davet linki: https://**************/oauth2/authorize?client_id=607907657675964447&scope=bot&permissions=2146958847
**** kısmına discordapp com gelicek
Botumuzun özellikleri:

g+toplurolal - g+capslock-engel - g+tag-ayarla - g+ban - g+sustur - g+at - g+oylamayap - g+kuraçek - g+otorol - g+linkengel - g+küfürengel - g+hoşgeldin - g+kanalaç - g+kategoriaç | g+sayaç - g+sil - g+hazırsunucu - g+hazırrol - g+davetkur

g+speedtest | g+balıktut | g+havadurumu | g+kuşfoto | g+eğlencelifoto | g+espriyap | g+hesapla | g+şifre | g+avatar | g+hocayasor | g+kaçkomutvar | g+fortnitedans | g+kaçcm | g+sarıl | g+çayver | g+wasted | g+çekiç | g+öp | g+stresçarkı | g+tersmesaj | g+winner | g+ilginçsözler

g+yenilikler | g+yardım | g+eğlence | g+yetkili | g+kullanıcı | g+kullanıcıbilgim | g+tagımız | g+desteks

g+sunucubilgi | g+yardım | g+emojiler | g+yenilikler | g+ping | g+yapımcım | g+tanıtım
Tüm özellikler bunlardı şimdi sürümlere geçelim.
Botumuz yenilendi ve özellikler aktif edildi.

SOS / XOX komutu eklendi ve yardım yenilendi.

Tanıtım komutu eklendi ready yeri yenilendi ve yaş komutu eklendi ve bazı komutlar fixlendi.
İlerki sürümler için g+yenilikler Yazabilirsiniz.

Anlamadığınız şeyler için alttan yazınız.

g+hoşgeldin= giriş çıkış kanalını ayarlar resimli

g+kanalaç= kanal açar metin kanalı

g+desteks= destek sunucumuzu atar.

Kod paylaşım sunucumuz.

Son düzenleme:

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
Boşa uğraşmışsınız vardı zaten aynıları.

GuardianDC

Ağaç Yumruklayıcı
kapanmıyacak biz kapatmıyacağız güncelleme gelmese bile asla kapanmıyacak kapanmasınada imkan yok gerekirse paralı yaparız toplu rol ver de eklenicek

Climpy

System.out.println("Hello world!");
B. Moderatörü
Tebrikler! Umarım daha da gelişebilirsin aynılarının olması ve olmaması senin için bir şey değiştirmez. Eğer kendin eğlenerek ve emeğin ile yapıyorsan sana ait demektir yaptığın proje.

Daha da geliştirerek global'e taşıyabilirsen, gerçekten harika olur.

GuardianDC

Ağaç Yumruklayıcı
Tebrikler! Umarım daha da gelişebilirsin aynılarının olması ve olmaması senin için bir şey değiştirmez. Eğer kendin eğlenerek ve emeğin ile yapıyorsan sana ait demektir yaptığın proje.

Daha da geliştirerek global'e taşıyabilirsen, gerçekten harika olur.
saolun