Guardian+ Discord Botu

GuardianDC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir sunucunuz var ise Rahatlıkla kullanabileceğiniz bir bottur. Ve birçok özelliği vardır haydi bunlardan bahsedelim.

Prefix: g+

Not; Bu bot daha yeni açılmıştır bir aksilik vb. durumunda discorddan ! hellø#6874 & SametAlbayrak#3583 Ulaşınız.

DİSCORD BOT LİST

Davet linki: https://**************/oauth2/autho...657675964447&scope=bot&permissions=2146958847
**** kısmına discordapp com gelicek
Botumuzun özellikleri:

g+toplurolal - g+capslock-engel - g+tag-ayarla - g+ban - g+sustur - g+at - g+oylamayap - g+kuraçek - g+otorol - g+linkengel - g+küfürengel - g+hoşgeldin - g+kanalaç - g+kategoriaç | g+sayaç - g+sil - g+hazırsunucu - g+hazırrol - g+davetkur

g+speedtest | g+balıktut | g+havadurumu | g+kuşfoto | g+eğlencelifoto | g+espriyap | g+hesapla | g+şifre | g+avatar | g+hocayasor | g+kaçkomutvar | g+fortnitedans | g+kaçcm | g+sarıl | g+çayver | g+wasted | g+çekiç | g+öp | g+stresçarkı | g+tersmesaj | g+winner | g+ilginçsözler

g+yenilikler | g+yardım | g+eğlence | g+yetkili | g+kullanıcı | g+kullanıcıbilgim | g+tagımız | g+desteks

g+sunucubilgi | g+yardım | g+emojiler | g+yenilikler | g+ping | g+yapımcım | g+tanıtım

Tüm özellikler bunlardı şimdi sürümlere geçelim.
Botumuz yenilendi ve özellikler aktif edildi.

SOS / XOX komutu eklendi ve yardım yenilendi.

Tanıtım komutu eklendi ready yeri yenilendi ve yaş komutu eklendi ve bazı komutlar fixlendi.
İlerki sürümler için g+yenilikler Yazabilirsiniz.

Anlamadığınız şeyler için alttan yazınız.

g+hoşgeldin= giriş çıkış kanalını ayarlar resimli

g+kanalaç= kanal açar metin kanalı

g+desteks= destek sunucumuzu atar.

Kod paylaşım sunucumuz.

Son düzenleme:

GuardianDC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İstediğiniz bir şey vb. varsa yorumlara yazabilirsiniz.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boşa uğraşmışsınız vardı zaten aynıları.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Boşa uğraşmıssınız? Sen yap ozaman kardeşim isteyen ekler allah allah
İstiyorsanız yapın ben bir şey demem. Ama sunucum olsa ne zaman kapanacağı belli olmayan bi bot kullanmak yerine daha eski daha büyük botları kullanırım.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Toplu Rol Alma muhabbeti cidden işime yarayacak. Teşekkür ederim.

GuardianDC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kapanmıyacak biz kapatmıyacağız güncelleme gelmese bile asla kapanmıyacak kapanmasınada imkan yok gerekirse paralı yaparız toplu rol ver de eklenicek

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Tebrikler! Umarım daha da gelişebilirsin aynılarının olması ve olmaması senin için bir şey değiştirmez. Eğer kendin eğlenerek ve emeğin ile yapıyorsan sana ait demektir yaptığın proje.

Daha da geliştirerek global'e taşıyabilirsen, gerçekten harika olur.

GuardianDC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tebrikler! Umarım daha da gelişebilirsin aynılarının olması ve olmaması senin için bir şey değiştirmez. Eğer kendin eğlenerek ve emeğin ile yapıyorsan sana ait demektir yaptığın proje.

Daha da geliştirerek global'e taşıyabilirsen, gerçekten harika olur.
saolun