Guardians of Adelia [Açık Beta]

Emremacin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu sunucu ne zaman açılacak başvurumu yaptım sabırsızlıkla bekliyorum

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucu ne zaman açılacak başvurumu yaptım sabırsızlıkla bekliyorum
Konu başlığında yazıyor.

3. ve 4. bölge canavarları hazırlandı. Böylece beta için eksik olarak şunlar kaldı:
- 2. 3. ve 4. bölge canavarlarından düşen eşyaları ayarlama
- 3. ve 4. bölge canavarlarını yerleştirme

Büyülü Orman canavarları:
Şeker Vadisi canavarları:

Emremacin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biraz hızlı yapsanız olmaz mı? Hem de dondurma bana yazın dondurma yerken minecraft oynama günlerini hatırlattı:)

chamberkeks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Discord nasıl katılcaz link vermeişsinizde

Discord nasıl katılcaz link vermeişsinizde

BlueBreeze

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server gerçekten çok ama çok başarılı ve fazlaca emek verilmiş. Kapalı beta formunu doldurdum. İnşallah alınırım ^^. Bildiğim RPG serverlerine hiç benzemiyor. Emeğine sağlık dostum. Yardım lazımsa her türlü yardım edebilirim. Kolay gelsin. :D

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beta için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Betada yeterince vakit geçiren oyuncuları ödüllendirmek için böyle bir şey tasarladım. Bu eşya son görevi tamamlayınca geliyor. (Çok görev yok şu an)
Avcılık yapabilmeniz için koyunlar ve inekler eklendi. Avcılığın amacı üretim yapmak için hayvanlardan deri toplamak. 2 farklı kalitede deri bulunur. Mesleğinizin seviyesi ne kadar yüksekse, yüksek kalite deri toplama şansınız o kadar yüksek olur.
Bugfix! Köylülerin doğmasını engelleyen ufak hatamı sonunda keşfettim, artık yerleşim yerleri daha canlı. Ayrıca köylülere sağ tıkladığınızda sizinle konuşurlar. (Söyleyeceği cümle benim belirlediğim 5 cümle arasından rastgele seçilir. Betada beğenilen önerileriniz olursa, köylülerin söyleyeceği cümleler arasına eklerim.)

*Kendinizi sıfırlayabilmeniz için bir komut eklendi. Betada birden fazla karakter açma olmadığı için diğer sınıfları test etmek isterseniz baştan başlamanız gerekicek.

Gardiyana biraz daha sevgi gösterin lütfen, ayrıca ninja pvpde çok çok güçlü olmucak onun için seçiyorsanız. :D

Batuhannxdm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beta için gerekli hazırlıklar tamamlandı.

Betada yeterince vakit geçiren oyuncuları ödüllendirmek için böyle bir şey tasarladım. Bu eşya son görevi tamamlayınca geliyor. (Çok görev yok şu an)
Avcılık yapabilmeniz için koyunlar ve inekler eklendi. Avcılığın amacı üretim yapmak için hayvanlardan deri toplamak. 2 farklı kalitede deri bulunur. Mesleğinizin seviyesi ne kadar yüksekse, yüksek kalite deri toplama şansınız o kadar yüksek olur.
Bugfix! Köylülerin doğmasını engelleyen ufak hatamı sonunda keşfettim, artık yerleşim yerleri daha canlı. Ayrıca köylülere sağ tıkladığınızda sizinle konuşurlar. (Söyleyeceği cümle benim belirlediğim 5 cümle arasından rastgele seçilir. Betada beğenilen önerileriniz olursa, köylülerin söyleyeceği cümleler arasına eklerim.)

*Kendinizi sıfırlayabilmeniz için bir komut eklendi. Betada birden fazla karakter açma olmadığı için diğer sınıfları test etmek isterseniz baştan başlamanız gerekicek.

Gardiyana biraz daha sevgi gösterin lütfen, ayrıca ninja pvpde çok çok güçlü olmucak onun için seçiyorsanız. :D
Gelişmeye devam, fakat son fotoğrafda büyücünün daha fazla olması gerek özellikleri güçlü.

chamberkeks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ninja zaten garşdyan tarafından kolayca öldüre bilir çünkü ninjanın zırhı az ve tek yeme olsaığlı yüksek mesela ben büyücü olcam uzaktan büyü atarım ve ölmesi yükset (çaktırmayın ben pvp atmam)

kalakanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sabırsızlıkla bekliyoruz başkan İnşallah Betaya katılabilirim.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DUYURU: Ben öngöremediğim için ufak bi problem oluştu. Beta başvurusunda mail girmenizi istemediğim için şifrelerinizi size göndermenin bi yolu yok :(
Şifrelerinizi almak için bana forumdan, Discorddan veya skypedan özel mesaj ile ulaşmanız gerekicek. Bu sorun için özür dilerim.

Betaya Kabul edilenlerin listesi:
Samurai_Killer88
mastarichy
PusAt81
TolgaReyizz
Rainbow
SigaraciMulayim
RaiserThePhoenix
AnimeFTW
AkTR
Alfaphoenix
SlimeNEO_