Hamachi yardım...

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
aygıt yöneticisinden donanım değişikliklerini tara diyerek eski nici tekrar yükleyebilirsin. emin ol olucak :(
Ek olarak cahilliğe yeni bir boyut getirmişsin tebrikler :(
Nicden kastım network interface yani driver olarak yada network kartı gibi bir şey olarak düşünebilirsin :(
Kaldırma sırasında bazen çakışabiliyor hamachi nici ile standart nic o durumda windows çakışan driverı siliyor ki bu genelde sizin internete girmek için kullandığınız nic :(

MythBoY

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ek olarak cahilliğe yeni bir boyut getirmişsin tebrikler :(
Nicden kastım network interface yani driver olarak yada network kartı gibi bir şey olarak düşünebilirsin :(
Kaldırma sırasında bazen çakışabiliyor hamachi nici ile standart nic o durumda windows çakışan driverı siliyor ki bu genelde sizin internete girmek için kullandığınız nic :(
Senin yapdığın yorumdada aynısı yazior :(

[YENİ FARKEDEN BEN] :(((

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
regden kayıtları sileceğim bukadarmı eminmisin?
SAKIN ama SAKIN bilmediğin regleri silme yoksa çok çok sorun çıkartır sana :(
HKLM ve HKCU klasörlerindeki hamachi kayıtlarını sil olmazsa bütün klasörleri ara ve yukarıda dendiği gibi uninstall programlarını kullan :(
Edit: HKLM LOCAL_MACHINE, HKCU CURRENT_USER oluyor :(

hachiro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
aygıt yöneticileri açıp disk yönetiminde boş olan boyuta kaçmıştır o tekrar ekleyip düzeltebilirsiniz

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
HKLM ve HKCU klasörlerindeki hamachi kayıtlarını sil olmazsa bütün klasörleri ara ve yukarıda dendiği gibi uninstall programlarını kullan :(
önce bunu deneyim ol
aygıt yöneticileri açıp disk yönetiminde boş olan boyuta kaçmıştır o tekrar ekleyip düzeltebilirsiniz
massa bunu deneyeceğim saolun deniyorum şimdi ...[DOUBLEPOST=1427641494,1427641391][/DOUBLEPOST]
olm bi skypeden ekle ekran paylaşayım ._.

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Uninstaller programlarını dene.
Sistem geri yükleme de çözebilir.
:( sistemi geri yüklersem yaptığım çoğu ayarlama gider.Uninstalı denedim drive hatası verdi silmedi[DOUBLEPOST=1427642456,1427642343][/DOUBLEPOST]regeditten d yazdığım yeri buldum c yapğcamda tıklıyorum yazmıyor :( edit : düzelttim hepinize teşekkürler :)